Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 74
  1. #46

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ima pravo, što ne bi imao..samo ja takvog ne bih želela da sretnem..
    Ako se već potrudio da uđe u moj vidokrug, ako se potrudio da ga primetim, ako sve krene nekim svojim tokom, čemu femkanje?
    Pogotovo mi u ovim godinama ne bi trebao neko ko bi da se jebe, al da mu ne uđe..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #47

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Ako se već potrudio da uđe u moj vidokrug, ako se potrudio da ga primetim, ako sve krene nekim svojim tokom, čemu femkanje?
    Ja mislim da u uvodu teme nije rec o femkanju, te se on nije potrudio da dodje u vidokrug, vec se upravo stvara prva hemija koja moze da prasne u seks.
    Devojka je dala ponudu za seks i posle njegovog oklevanja od nekoliko sekundi ona je rekla, onda nema. Tipicno sujetno reagovanje...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #48

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ja bih da se poistovetim sa sujetnom devojkom.

    Dopada mi se muskarac koga sam dobrim delom upoznala...... preostaje jos da ga upoznam i telesno. Prijatno nam je kada smo zajedno, kada razgovaramo, ali nisam sigurna da li mu se svidjam i da li ga sexualno stimulisem. On je po tom pitanju rezervisan i ne salje mi nikakve signale. Nisam sigurna kako on posmatra nas odnos (jer se o tome ne izjasnjava) ali kapiram da mu se dopadam ako vec zeli da provodimo neko vreme zajedno ............ hm, ako se nase "druzenje" nalazi na nekoj "prekretnici"- ja bih tezila razresenju: ne svidja mi se sto nije jasan (navikla sam da znam na cemu sam ...... sujetna sam, zar ne? ).......... mrsko mi je - ali cu preuzeti taj prvi korak............ dvoumim se ....... nisam navikla da pravim taj prvi korak ......... ali zelim da znam sta ce dalje biti sa nama (imamo li uopste neke perspektive za dobru vezu).
    Nisam navalentna, pa cu mu suptilno dati do znanja sta zelim
    On kapira sta zelim ............. ali ne reaguje ............. cudno me gleda?

    Koji sam ja idiot ............ sta mi je to trebalo? ......... ljuta sam, jer se stidim same sebe ocigledno mu se ne dopadam, a ja se tu blamiram i prosipam mu neku "erotiku"
    Da bih sebe nekako "izvadila", stavljam mu do znanja da je svoju sansu - p r o p u s t i o!!!

    Bicemo dobri drugari ............... u mojim ocima on vise nije privlacan muskarac



    ps. nemam ja odgovor na ovu temu

    Od njega bih svakako ocekivala neko objasnjenje (mozda bih i mogla da razumem razloge) ................ ali bi morao debelo da se potrudi

  4. #49

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Devojka je dala ponudu za seks i posle njegovog oklevanja od nekoliko sekundi ona je rekla, onda nema. Tipicno sujetno reagovanje...
    Ma kakva sujeta, samo ne volim neodlučne muškarce..ne pašu mojem tempermentu..
    Kako će kasnije doneti neku mnogo važniju odluku, kad ne može da donese jednu o najobičnijem seksu?
    Uostalom, za ovakve i slične reakcije žena, krivi su upravo muškarci jer im je sex stalno u glavi i oni su ti koji ga potenciraju, onda oni retki primerci koji se femkaju, ispadnu šonje..
    Poruku je izmenio Aiko, 28.11.2009 u 22:55
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #50

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ako je vec doslo do: ljubakanja, pipkanja, *izvidjaca onda bi muskarac morao da bude spreman / ako je u takvoj situaciji *mlitav onda je ... nije muskarac, ili on 'oce a treba mu dodatna stimulacija onda to nije za ovu temu
    Meni je zent od ludih riba /mislim na lude i ne lepe ribe/, a ne bih da se sazna da je tu bilo necega, pa da posle glumim neka ludila, da je izbegavam sve zbog npr. neke male iz trafike ili neke druge koja je predmet interesovanja a moze da sazna.
    Onda razumem odbijanje - kada se pod uticajem alkohola doticna naglo prolepsa. A i to uz rezerve, tj. ako obzanjivanje svoje zelje za sexom lepo definise kao : Sam sex
    Numem bolje, preznoji se ceo

  6. #51

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    a o chemu se ovde radi .....


    kako to mislite mushkarac .... a niJe spreman !?



    pffffffffffffffff

  7. #52

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    a o chemu se ovde radi .....


    kako to mislite mushkarac .... a niJe spreman !?



    pffffffffffffffff
    Š'a bre me poklapaš!!?
    Ni mi je dovoljno š'o sam se sam prestravio videvši fotku, još ti treba da dosoljavaš.
    Pogledaj de kak'e bicepse ima!!!
    Ma koliko biJo spreman, kako da ne posumnjam u svoju sposobnost u susretu sa odovarajućom ženskom?

    Pihhhh.....
    Svašta se danas naziva žemsko.



    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #53

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    E bas bih volela tak'og da upoznam
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #54

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Kako će kasnije doneti neku mnogo važniju odluku, kad ne može da donese jednu o najobičnijem seksu?
    Mozda ne zeli pokvariti prijateljstvo (bar zeli na tren razmisliti o tome), mozda ima partnerku ili potencijalnu partnerku, mozda misli da ces pozeleti ozbilju vezu ili da si ti u vezi i pitanje je zeli li te peripetije na vratu... Razloga moze biti raznih, ali ne razumem zasto je takav muskarac sonja?
    Zasto bi zena imala pravo da razmisli, da trazi jos vremena a muskarac ne?

    I ono pravo pitanje, da li zena tada misli:
    1. da je nedovoljno privlacna za njega, te zato ne daje vise sansu?
    2. da on nije dovoljno muzevan, te zaista ne zasluzuje neku alfa zenku?
    ili 3. da je ona ispala glupa sto je ponudila, te svakako zatvara kapiju...

    Ja mislim da ce najveci broj zena sasvim pogresno pomisliti ono pod 1., a to veze nema sa mislima muskarca.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #55

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Mozda ne zeli pokvariti prijateljstvo (bar zeli na tren razmisliti o tome),
    Prijateljstvo u kom se muškarac pita da li je spreman na sex?
    Bio o tome misliti ranije, ovde je već nešto drugo u igri, ne prijateljstvo. Ovakvi izgovori su šarena laža za naivne devojčice.
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    mozda ima partnerku ili potencijalnu partnerku,
    A ova što mu se nudi je džoker? Sredstvo za podizanje sujete? Ili nešto treće?
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    mozda misli da ces pozeleti ozbilju vezu
    A on bi se samo malo igrao? Pa, ok, neka pita da li joj to znači nešto više od pukog seksa.
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    ili da si ti u vezi i pitanje je zeli li te peripetije na vratu...
    Siromašak, poveo je kolo, pa se setio da ipak ne zna da trupa.
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Razloga moze biti raznih, ali ne razumem zasto je takav muskarac sonja?
    Zato što nema muda da stvari nazove svojim imenima i da partnerki (potencijalnoj partnerki) kaže na čemu je. Ovo je igra u kojoj muškarac sebe stavlja u ulogu veselka iz životinjskog sveta. A mi nešto i ne volimo takve igrarije.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da ce najveci broj zena sasvim pogresno pomisliti ono pod 1., a to veze nema sa mislima muskarca.
    Možda bi mislile drugačije da je muškarac spreman da podeli sa ženom svoje misli.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #56

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prijateljstvo u kom se muškarac pita da li je spreman na sex?
    Bio o tome misliti ranije, ovde je već nešto drugo u igri, ne prijateljstvo. Ovakvi izgovori su šarena laža za naivne devojčice..
    Naravno, sa mrzovoljkom kao ti, nijedno prijateljstvo nikad ne bi krenuo na ozbiljno...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A ova što mu se nudi je džoker? Sredstvo za podizanje sujete? Ili nešto treće?
    ..
    Njegovu sujetu? Njenu sujetu?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A on bi se samo malo igrao? Pa, ok, neka pita da li joj to znači nešto više od pukog seksa.
    Pitati posle zatvorene kapije? Zar nije to malo pateticno?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Siromašak, poveo je kolo, pa se setio da ipak ne zna da trupa.
    Naleces na muskarce koji ne znaju da trupaju? To zakljucujes po faci ili imas neka konkretna iskustva?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Zato što nema muda da stvari nazove svojim imenima i da partnerki (potencijalnoj partnerki) kaže na čemu je. Ovo je igra u kojoj muškarac sebe stavlja u ulogu veselka iz životinjskog sveta. A mi nešto i ne volimo takve igrarije.
    Aaaaaaaaa, volite vi igrarije i te kako. Da nije tako, takva pitanja ne bi postavljale da testirate njega, pa se predomislile za pet sekunde samo zato sto vam nije pocepo gace u trenu...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Možda bi mislile drugačije da je muškarac spreman da podeli sa ženom svoje misli.
    Za podelu misli je potrebno i neka empatija i artikulisanje pre iznosenja, zar ne?

    I na kraju nisi odgovorila temu, ima li pravo muskarac da kaze ne?
    Ocito je da ces zakljuciti da onda ne zna trpati... Jbg, balkan...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #57

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, sa mrzovoljkom kao ti, nijedno prijateljstvo nikad ne bi krenuo na ozbiljno...

    Ja se izvinjavam na offtopicu, ali čika Biter je opet na pravom putu...

  13. #58

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ima pravo, sto ne bi imao. Samo, nisam nijednom naisla na takvog Ako jedna stvar povede drugoj, ne vidim cemu suzdrzavanje.
    Mozda ne zeli pokvariti prijateljstvo (bar zeli na tren razmisliti o tome),
    Prijateljstvo i seks? Nema toga medj' prijateljima.
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #59

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    I na kraju nisi odgovorila temu, ima li pravo muskarac da kaze ne?
    Ocito je da ces zakljuciti da onda ne zna trpati... Jbg, balkan...

    Pitanje i ne glasi da li muškarac ima pravo da kaže ne, nego da li ima prava da bude nespreman..
    Da kaže ne ima pravo, ali da bude nespreman nema..
    Toj "nespremnosti" uvek prethode neki susreti, neka hemija, nešto što navodi na skori sex, a ja ne vidim ni jedan jedini razlog zašto ne bi bio spreman i zašto bi mu trebalo još malo vremena i tetošenja..iskreno, ne vidim ni kod žena neki razlog za to ako postoji želja..zašto ne probati ako se ukaže prilika?pa ako ne valja ili ne paše, najlakše prekinuti..a koliko znam, ni jedna nema ugrađen brojač, pa da onaj sledeći zna koliko ih je isprobala..
    Ja se zezam malo, ali sam i ozbiljna..ljudi toliko komplikuju jednostavne stvari, kao što su ljubav i sex..

    Da rezimiram, svi treba da budu spremni na seks, ništa lepše od toga..
    Tipično balkanski..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #60

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Zasto muskarac nema pravo da bude nespreman?
    Kao prvo, treba pazljivo procitati o cemu se radi, a ne temu odmah prevrnuti na sex iliti sexualno privlacnost izmedju muskarca i zene...

    Ovde ipak neki drugi smisao postoji i ja se cudim kako neki to uopste ne vide...

    Pitala bih muskarce....da li imaju dobre prijateljice?
    I kad kazem prijateljice, mislim na pravo prijateljstvo!
    I u jednom momentu, ta prijateljica predlozi sex....
    Da li bi vi istog trenutka odgovorili "da" ili "ne", jer ipak je to momenat koji moze izazvati iznenadjenje...prijatno ili neprijatno...
    Ako je iznenadjenje neprijatno, vi cete svakako zastati da razmislite sta da joj kazete, a da je ne povredite.....i ona ce vec u prvih par sekundi neckanja da se uvredi..Mozda i nece, ali sve to zavisi od osobe...
    A ako je prijatno iznenadjenje, jer je devojka privlacna pa to svakako prija i egu, opet mozete zastati i zapitati se da li je pametno to prihvatiti jer je to onda potencijalna opasnost za vase prijateljstvo....i mozda ga vise nikad ne povratite...A takve stvari se desavaju kad se iz prijateljstva javlja nesto "vise"...

    Mozda bi on i bio spreman, ali je u tom trenutku bio nespreman

    Znaci... u svakom slucaju moze doci do "dramske pauze"...i ja ne vidim zasto se to gleda kao da taj muskarac nije muskarac ili u bilo kom smislu ga oceniti negativno.....jer devojka nije dala sansu da se on objasni, vec je ljutito nestala za par sekundi...

    Kada se govori o odnosu dvoje ljudi izmedju kojih ima uzajamne hemije i flerta i svega slicnog tome, onda je to vec neka druga stvar....onda ne verujem da bi dolazilo do ovakvih situacija....
    Ali ovde je tematika drugacija

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.07.2012, 13:11
  3. Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Autor Neptun70 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:00
  4. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  5. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •