Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 74

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Od muskarca se ocekuje da neiscrpno jurisa na osobu svog interesovanja, da joj (``kada dodje vreme``) ponudi seks, koju ce ona prvi put naravno da odbije. Ona ce se pozivati na to da je jos rano, da jos nije spremna, da nije nacisto sa svojim osecanjima...

    On, ako je razuman, cekat ce, nece je pozurivati, kako bi i pozurivao zenu koju voli... Danima, nedeljama, mesecima ce da je obasipa paznjom, u nadi da ce jednom doci i do finalnog ispoljavanja ljubavi i potpunog sjedinjenja...

    Nasuprot tome, ponekad se desi da zena prva daje ponudu (sansu) za seks. Ona cesto samo jednom daje sansu. U slucaju da je muskarac na trenutak neodlucan, ona ce to tretirati kao odbijanje odnosno kao njegovo nedovoljna zainteresovanost. Ona ce tada zatvoriti vezu (ostaviti je na nivou prijateljstva) i preseci ce mogucnost bilo kakvog buduceg zblizavanja.

    Iz ovoga se jasno vidi da se njemu ne daje pravo da bude neodlucan, da na trenutak preispita svoja osecanja i posledice do koje to moze voditi jer je vremenski prozor (sansa) vrlo uska, cesto traje samo par minuta... Ostaje izbor, da li da damu ``obori sa nogu``, trenutno, ili da se povuce, a time izgubi sve ono sto je o sebi izgradio u njoj...

    Takodje se dolazi do zakljucka da do cilja lakse dolaze oni muskarci koji ulaze u vezu i bez srca (pa naravno, barabe uvek lakse prolaze)!

    Dame moje, da li ste se ponekad zapitale, koliko moze da boli ova vrsta vase sujete muskarcu?

    Da li znate da odbijanje telesnog kontakta sa vama ne znaci da njemu ne znacite dovoljno (cak, naprotiv)? Ima li muskarac pravo da bude nespreman, ili mora da bude macho man koji i telesno i dusevno u svakom trenutku mora biti spreman na trenutak, kada mu se prvi put zelite ``dati``?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #2

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da li znate da odbijanje telesnog kontakta sa vama ne znaci da njemu ne znacite dovoljno (cak, naprotiv)? Ima li muskarac pravo da bude nespreman, ili mora da bude macho man koji i telesno i dusevno u svakom trenutku mora biti spreman na trenutak, kada mu se prvi put zelite ``dati``?
    Nije problem biti nespreman i ne mora to automatski da znači da mu ne značim dovoljno. Ali ni mi nećemo odbiti bez i jednog objašnjenja onog ko nam znači, pa samim tim i očekujemo da dobijemo objašnjenje. Razumno, iskreno i otvoreno.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Nije problem biti nespreman i ne mora to automatski da znači da mu ne značim dovoljno. Ali ni mi nećemo odbiti bez i jednog objašnjenja onog ko nam znači, pa samim tim i očekujemo da dobijemo objašnjenje. Razumno, iskreno i otvoreno.
    ...kad se dvoje razumeju dovoljno, objašnjenja nisu potrebna... ...to se onda oseti bez reči...

  4. #4

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    @Lav
    Naravno, slažem se. Ali kad već ima nerazumevanja i kad ona ne razume njegovo odbijanje, zar nije bolje igrati otvorenih karata i objasniti? U tom slučaju, niti će se ona osetiti nepoželjnom i nedovoljno bitnom u njegovom životu, niti će njemu biti povređena sujeta. A i to je put za (ponovno) uspostavljanje bliskosti i razumevanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    @od lava mišu... ...(od srca )


    ...kad ima ne razumevanja...onda je vreme da se krene dalje...od crtanja i objašnjavanja nema koristi......to je sve produžetak agonije ili sve dublje propadanje u mulj koji ta veza nosi sa sobom...

  6. #6

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Pa sad muskarac je obicno uvek spreman za sex ali ne i za vezu...
    U vezi svakako da moze da se desi bilo kome da nije uvek raspolozen za sex i to je sasvim normalno ali ako na samom pocetku veze ili posle par sastanaka ona pozeli sex a on nece tu nesto smrdi...Ocekuje se neko realno objasnjenje a u slucaju da ono izostane pomislila bih da ga ne privlacim,da sam mu frend i zavrsila bih tu ''ljubavnu '' pricu...
    Nisam tip koji ceka celu vecnost na nekoga kad ima toliko ''riba u moru''
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    14 Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Od muskarca se ocekuje da neiscrpno jurisa na osobu svog interesovanja, da joj (``kada dodje vreme``) ponudi seks, koju ce ona prvi put naravno da odbije. Ona ce se pozivati na to da je jos rano, da jos nije spremna, da nije nacisto sa svojim osecanjima...
    Kakvi su ovo šabloni? ... Sex se ne nudi, niti daje - sex se dešava ili ne dešava.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    On, ako je razuman, cekat ce, nece je pozurivati, kako bi i pozurivao zenu koju voli... Danima, nedeljama, mesecima ce da je obasipa paznjom, u nadi da ce jednom doci i do finalnog ispoljavanja ljubavi i potpunog sjedinjenja...
    Ne mogu da verujem da su ovo tvoje reči..

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Nasuprot tome, ponekad se desi da zena prva daje ponudu (sansu) za seks. Ona cesto samo jednom daje sansu. U slucaju da je muskarac na trenutak neodlucan, ona ce to tretirati kao odbijanje odnosno kao njegovo nedovoljna zainteresovanost. Ona ce tada zatvoriti vezu (ostaviti je na nivou prijateljstva) i preseci ce mogucnost bilo kakvog buduceg zblizavanja.
    Možda će u tom slučaju muškarac postati plen ...
    Zar sve to nije individualno, kako kod žena - tako i kod muškaraca...


    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Iz ovoga se jasno vidi da se njemu ne daje pravo da bude neodlucan, da na trenutak preispita svoja osecanja i posledice do koje to moze voditi jer je vremenski prozor (sansa) vrlo uska, cesto traje samo par minuta... Ostaje izbor, da li da damu ``obori sa nogu``, trenutno, ili da se povuce, a time izgubi sve ono sto je o sebi izgradio u njoj...
    Ako je izgradio .

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Takodje se dolazi do zakljucka da do cilja lakse dolaze oni muskarci koji ulaze u vezu i bez srca (pa naravno, barabe uvek lakse prolaze)!
    Još i ako je dama bez srca - eto idealne kombinacije ... Ako '' baraba '' ima stila...

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Dame moje, da li ste se ponekad zapitale, koliko moze da boli ova vrsta vase sujete muskarcu?
    Nemam vremena za takva razmišljanja.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da li znate da odbijanje telesnog kontakta sa vama ne znaci da njemu ne znacite dovoljno (cak, naprotiv)?
    Znači li to, da mu značim mnogooo više?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ima li muskarac pravo da bude nespreman, ili mora da bude macho man koji i telesno i dusevno u svakom trenutku mora biti spreman na trenutak, kada mu se prvi put zelite ``dati``?
    Naravno da ima pravo - ljudska bića ste ( valjda ) ...
    Čekaj.. Prvi put... Treći... sa osobom do koje mi je stalo - svaki put će da bude kao da je prvi i poslednji ( ifjunouvatajmin) ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Znači li to, da mu značim mnogooo više?
    Meni se upravo ovo desilo. Značila sam mu mnogo više i čekao je da u meni probudi one emocije koje je očekivao. I nije hteo da se zadovolji kašičicama ljubavi uz seks. Ali je bio dovoljno muško i to rekao. I čekao me.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Slazem se sa damama. Ako me musko odbije bez objasnjenja nazovi me glupom ali necu to drugacije shvatiti nego kao ne zainteresiranost. Ako to poprati rijecima koje daju naslutiti da mu je stalo, ali da mu je vaznija ona emocionalna strana veze od one tjelesne (hmmm jos takvog srela nisam ) onda bih to razumjela. bila bi sokirana , ali bi razumjela.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #10

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se sa damama. Ako me musko odbije bez objasnjenja nazovi me glupom ali necu to drugacije shvatiti nego kao ne zainteresiranost. Ako to poprati rijecima koje daju naslutiti da mu je stalo, ali da mu je vaznija ona emocionalna strana veze od one tjelesne (hmmm jos takvog srela nisam ) onda bih to razumjela. bila bi sokirana , ali bi razumjela.
    Da ne citiram sve redom, u hipotetickom (ili mozda i dozivljenom) pitanju ne odbija muskarac, vec zena, zato jer je muskarac razmisljao vise od jedne minute da li da je povali ili ne.

    Posle toga je ona zatvorila dalje sanse za priblizavanje i izgradjivanje veze i veza je zauvek ostala na nivou poznanstva (dobrog a kasnije labavijeg). Mislim da bi posle neocekivanog preokreta ponasanja zene bilo pateticno sa strane muskarca da se pocinje da se objasnjava...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #11

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da ne citiram sve redom, u hipotetickom (ili mozda i dozivljenom) pitanju ne odbija muskarac, vec zena, zato jer je muskarac razmisljao vise od jedne minute da li da je povali ili ne.

    Posle toga je ona zatvorila dalje sanse za priblizavanje i izgradjivanje veze i veza je zauvek ostala na nivou poznanstva (dobrog a kasnije labavijeg). Mislim da bi posle neocekivanog preokreta ponasanja zene bilo pateticno sa strane muskarca da se pocinje da se objasnjava...
    hmm ne kuzim sasvim... kako drugacije mozes razumijeti tako nesto? primjer banalne komunikacije:
    ona: mazi se, krene nesto petljat ...ljubi ga bla, bla, truc, truc...
    on: ne, ja nebi
    ona: ??? o.k. ( on me ne smatra privlacnom)


    ili

    ona: mazi se, krene nesto petljat ...ljubi ga
    on: slusaj, stalo mi je do tebe ali ne mislim da je ovo pravi trenutak za to. volio bih da te bolje upoznam...npr...bla, bla truc, truc...

    Na koji nacin tu zena odbija?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  12. #12

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    Takodje se dolazi do zakljucka da do cilja lakse dolaze oni muskarci koji ulaze u vezu i bez srca (pa naravno, barabe uvek lakse prolaze)!

    Dame moje, da li ste se ponekad zapitale, koliko moze da boli ova vrsta vase sujete muskarcu?

    Da li znate da odbijanje telesnog kontakta sa vama ne znaci da njemu ne znacite dovoljno (cak, naprotiv)? Ima li muskarac pravo da bude nespreman, ili mora da bude macho man koji i telesno i dusevno u svakom trenutku mora biti spreman na trenutak, kada mu se prvi put zelite ``dati``?
    Retki nađu retke... Ne dešava se često takav osećaj. Ne treba ga prokockati zbog sujetnih trica i trenutno raspoloživijih ku*čina.

    Svako ima pravo da razmišlja, da se preispituje, da bude nespreman...
    Svako ima pravo i da se u pogrešno vreme zatrči, pa bude odbijen.
    Od obe osobe zavisi da li će prepreka biti prevaziđena, a to se može samo ako su one jednako zainteresovane. Ako je jednoj sujeta od svega važnija, za drugu je dobro da to shvati u startu...
    Vrag odneo šnalu...

  13. #13

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Da.

  14. #14

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ima, ima... a i postoji najmanje jedan takav, jednom sam ga srela.



  15. #15

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Sto ne bi imao pravo. Sve je za ljude, pa i to. Bas kao sto zenama nekad nije do sexa, tako i muskarcima povremeno dodje. Po meni, to nije nista strasno i osudjujuce.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.07.2012, 13:11
  3. Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Autor Neptun70 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:00
  4. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  5. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •