Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 74
  1. #16

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Mislim sto nebi imao pravo pa i smo ljudi a ne masine
    u svakom zlu ima nesto dobra

  2. #17

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    E onda su mi neke stvari jasnije ... Sorry biter, ali ako kao zensko moram pitat da bih dobila one stvari onda mora da sam dva metra i sedamdeset, brkata i bez prednjih zuba ili se prezivam mancic. ako zensko hoce sex dovoljan je pogled, dodir ili samo osmijeh nema tu puno "das - nedas".
    Mislim da ti nije nista jasno, a da mozes dobiti sve sto pozelis, mogu poverovati.
    Ima takvih zena, kao i muskaraca....

    Ali tema ne govori o tome...

    A ja cenim zene koje kazu sta zele!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    A ja cenim zene koje kazu sta zele!
    I ja muškarce koji kažu zašto žele i zašto ne žele.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Naravno da ima pravo...
    Nikad mi se zaista nije desilo da sam se osećala "odbačenom" ili nepoželjnom...i ne mislim da bih se tako osetila da me je partner "eskivirao" par puta...Pitanje je samo načina na koji bi on to uradio...

  5. #20

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da ti nije nista jasno, a da mozes dobiti sve sto pozelis, mogu poverovati.
    Ima takvih zena, kao i muskaraca....

    Ali tema ne govori o tome...

    A ja cenim zene koje kazu sta zele!
    Zenama je toliko stalo da se zna da ih niko normalan ne bi odbio da ne zzele ni ovo pitanje razumeju kako treba Ne radi se o tome da li che neka budala da vas odbije, nekakav poplasheni tinejdzer ili aseksualac, pitanje je kolika je shansa da nekome, sa kim niste u vezi, a svidja vam se, i ko jeste potpuno normalan, pruzzite drugu shansu ako vam ne odgovori na direktno upucavanje.
    Razlog? Pa na primer poshto u njegovoj glavi nije bash sve onako kako vi zamislite (o chuda) ili samo voli da komplikuje - mozda vas je ipak definisao kao drugaricu, nekoga sa kime ne zzeli tek tako da rizikuje odnos.. ili shta god drugo shto bi iz nekog razloga moglo da ga natera da razmisli... Po nekad kada oseimo da se nekome svidjamo imamo utisak da nije problem sachekati... Svidjachu ti se i sutra valjda... RIGHT
    ZZena che vech sutra dichi nos do neba, izbrisati ga sa spiska polnih stvorenja, a on che se cheskati, poshto je u medjuvremenu u glavi definisao odgovor na njeno pitanje.

    Atipichno za mushkarce? Kako kad. Naravno za kretene je potpuno atipichno. Zato chete sa kretenima najlakshe i da napravite kombinaciju

    Naravno, ostaje istina da je sve individualno.

    PS: Poricache svako uchesche u slichnom dogadjaju tako da takva iskustva nikada neche ni brojati. Ako nesrechnik pokusha bilo shta da dokazze, sve che biti proglasheno za njegov losh trip.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 07.10.2007 u 17:49

  6. #21

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    n e m a !
    mislim ima, ali onda nije to maj kajnd of gaj

    huh..aj sad zaobiljski...
    ima on pravo da odbije...ima i ona pravo da odbije...ali svako od odbijenih, a odbijam da prihvatim podelu na odbijenog i odbijenu, će se debelo zamisliti da krene opet u opciji ista meta, isto odstojanje...i puca u prazno!
    isključujem one nesretne i debelo ugoržene (oba pola) koji lagano ulaze u zonu manijakalnog proganjanja pa pucaju kao mutavi dok nešto ne nabodu

    tako da...nisam sigurna da bih i drugi put ja naskočila prva... teško...
    ako jednom odbiješ, onda drugi put navali...al nemoj da čekaš da te opet napadaju
    valjda...
    Poruku je izmenio SansRomantic, 11.10.2007 u 21:21 Razlog: zaboravila smajlije grrrr
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #22

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Nespremnost za takvu vezu uticaj mogu imati razni faktori; brak,postojeća trajna veza sa drugom osobom, razlika u godinama, rizik da se "zaludi", protiv svoje volje a povučen trenutnom čulnošću, itd..., znači sve što je trenutno izvan okvira fer-pleja u ljubavi(ili kako to mnogi kažu vernosti). Na taj način se ispunjava poštovanje prema osobi sa kojom ste. Ali ako su osobe slobodne i imaju obostranu želju, samo ludi muškarac treba da odbije tako lep događaj.
    Ja rizikovah i odgovorih, mada je pitanje za dame, ali s'obzirom na godine oprostit će te mi.?
    U braku sam imamo raznih izazova takve prirode, ali sam se trudio da ih izbegnem na jedan lep način, bez uvrede, a opet plašeći se sebe a ne osobe koja me je privlačila. Privlačnost nije što i ljubav, ali je prva stepenica za ljubav, ili razočarenje!
    In vinas veritas

  8. #23

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    ...ima pravo...samo ne znam da li takvi postoje?

  9. #24

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    naravno da i muskarac ima pravo da bude nespreman za sexualnu vezu samo sto su jako retki primerci koji su toliko promisljeni po pitanju sexa
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #25

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ima muskaraca koji nisu svaki put spremni na sex,

    zavisi,kojom ~glavom~u tom trenutku razmisljaju!

  11. #26

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...ima pravo...samo ne znam da li takvi postoje?
    ...postoje......da se razumemo,nisam od te fele...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #27

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Ima muskaraca koji nisu svaki put spremni na sex,

    zavisi,kojom ~glavom~u tom trenutku razmisljaju!
    znaci

    paa..boga mi,kad si s curom mislim kad imate 'situaciju' seks sam dolazi..to se ne odlucuje..osjecaj onaj ono..ali ima trenutaka kad samo zelis onaj mir ono..s njom....razgowor...naslon samo...da je samo zagrlis..jako...da zagrljeni zacutite i zaspete...

  13. #28

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    naravno da ima pravo kao i ja i da se to pravo postuje
    volim direktna pitanja i takve odgovore. pa reci ce sam kad je spreman
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #29

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    ...ja sam uvek nespreman...


    ...da odbijem....

  15. #30

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ima, ako obezbedi adekvatnu zamenu!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.07.2012, 13:11
  3. Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Autor Neptun70 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:00
  4. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  5. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •