Svirke, clubbing, koncerti - Strana 13
Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 201
  1. #181

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Pankeri spremaju šou

    "Pekinška patka" na Koncertu godine u Novom Sadu


    Legendarna pank grupa Pekinška patka napokon se svirački vraća u rodni grad, gde će nastupiti kao najveće zvezde ponovo pokrenute rokerske fešte zvane "Koncert godine", koja će biti održana 11. decembra u dvorani "Spens" u Novom Sadu!


    "Novosađanima možemo samo da poručimo da Pekinška patka prži ponovo i to pošteno! Biće pržiona, žestoka, kao pre 30 godina. Bez obzira što smo sad matoriji, svirački smo čak i jači, a ja vokalno nisam izgubio ni deset posto. Održavam formu tako što pevam u kupatilu svaki dan! Znači kvalitet ostaje, ljudi će moći konačno to da vide i čuju u 'Spensu'", poručuje Čonta svojim Novosađanima i njihovim gostima.

    "Pekinška patka" će u matičnom Novom Sadu u "Spensu" 11. decembra svirački promovisati novi singl "Un ano de amor", koji će se uskoro pojaviti kao prvi diskografski rad grupe još od davne 1981. godine i kultnog albuma "Strah od monotonije"!

    Organizatori "Koncerta godine", manifestacije koja je održavala u životu srpski rokenrol od 1993. do 2002. godine, oslovljavaju Patku kao "najbolji pank sastav svih vremena na prostoru bivše Jugoslavije i najtraženiji bend na 'Koncertu godine' ikad".

    Pre "Patke" nastupiće Overdrive, Svi na pod!, S.A.R.S., Lollobrigida, Dubioza kolektiv, Bjesovi, Ateist rep i Ritam nereda.Pre "Koncerta godine" Pekinška patka će nastupiti 4. decembra zavrsne veceri festivala "Taksirat" u Skoplju.

    "Patka" će u skopskoj "Metropolis" areni podeliti binu sa još nekim bendovima, među kojima su i "White Lies", britanska dark-pop senzacija koja dva dana ranije, 2. decembra premijerno dolazi u Beograd za koncert u Studentskom kulturnom centru.

    BLIC
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #182

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Jeeeeeeeee, već sam tamo! Samo da se ne radujem previše kao za Princa.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  3. #183

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Polasci autobusa iz Beograda Sa autobuskog stajališta kod Dunav stanice radnim danom i subotom više polazaka počevši od 13:00 pa sve do 18:15


    Za one koji se odluče da putuju vozom PANČEVO GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA Polasci u 09:00, 12:00, 18:10, i 22:45 (Vreme putovanja do Debeljače je oko 40 minuta) ZRENJANIN GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA Polasci u 03:20, 06:40, 15:10, i 20:25 (Vreme putovanja do Debeljače je oko 95 minuta)

    Polasci autobusa iz Pančeva Subotom u 14:30 i 20:30 Subotom polasci u 6:20, 11;00, 19:30 (autobus za Samoš koji prolazi kroz Kovačicu) Subotom polasci u 3:30, 15:15 (autobus za Jašu Tomić koji prolazi kroz Kovačicu) Subotom polasci u 4:20, 9:15, 10:30, 15:15, 22:30 (autobus za Padinu koji prolazi kroz Kovačicu) . informacije o polascima iz Panceva ATP Pancevo dispecere 013 2 518 570

  4. #184

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  5. #185

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Bila sam u subotu na koncertu Partibrejkersa u Hali sportova na N. Beogradu.
    Bilo je odlično,koncert je bio jubilarni 30-godišnjica.
    Trajao je oko tri sata,momci koji su bili predgrupa Multietnička Atrakcija,bili su odlični.
    Bas gitara i bubnjar,ujedno i pevač...extra su svirali.Prvi put sam imala priliku da ih čujem,
    a Cane ,naravno lik legendarni...pa evo malo atmosfere sa koncerta za one koji nisu išli
    a voleli bi da jesu..


  6. #186

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Obozavam live svirke i u mladjim danima su bile neizostavni deo mene.
    Jednu cu izdvojiti. Da li sam tada bio u nekom posebnom raspolozenju ili je nesto drugo bilo u pitanju,ne znam,ali covek definitivno nije dosao da odradi tezgu i zato "kapa dole"

    MISLJENJE JE KAO SVAKO GA IMA

  7. #187

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Citat otac Makarije kaže: Pogledaj poruku
    Obozavam live svirke i u mladjim danima su bile neizostavni deo mene.
    Jednu cu izdvojiti. Da li sam tada bio u nekom posebnom raspolozenju ili je nesto drugo bilo u pitanju,ne znam,ali covek definitivno nije dosao da odradi tezgu i zato "kapa dole"

    +1

  8. #188

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    O tom Bilijevom nastupu na Exit-u svi koji su tamo bili pricaju u superlativu. A ponekad imam utisak da sam jedina koja je to propustila

    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #189

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    U nedelju, 11. marta od 20:00 u Srpskom narodnom pozorištu na sceni "Jovan Djordjević" je koncert grupe The Frajle. Koliko vidim na SNP, karte mogu i online da se rezervišu. Pa ko voli - uživajte, devojke su zaista sjajne!
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  10. #190

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Grupa "Negativ" posle tri godine pauze, održaće koncert u Beogradu,
    26. maja, u bašti Studentskog kulturnog centra.




    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #191

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Obojeni program u Novom Sadu i Beogradu



    Bend će 12. oktobara da održi koncert u novosadskom klubu "The Quarter", a dan kasnije u Domu omladine Beograda.

    Obojeni program će u neobičnoj postavi u kojoj trenutno nastupa (vokal, dva basa i bubanj) publici da predstavi aktuelni album "Kako to misliš: mi?" ali i hitove iz svoje višedecenijske karijere.

    Aktuelni album je već prvim singlom "Da li smo naučili živeti u kapsuli" probudio interesovanje publike širom regiona i dokazao da je, i nakon više od tri decenije, rad ovog kultnog novosadskog benda sve plodniji i inspirativniji, saopštila je Koncertna agencija "Odličan hrčak".

    Ulaznice će od 4. septembra moći da se kupe na svim Eventim prodajnim mestima. Za novosadski u pretprodaji koštaju 500 dinara, a za beogradski 600 dinara.

    Mondo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #192

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    koncert grupe KERBER- 13.decembar Hala sportova u Beogradu

    Niški bend "Kerber" proslavlja ove godine tri decenije rada,
    koje su obeležili fantastičnim koncertima u Nišu i Novom Sadu.


    Kako su i obećali, rođendasku godinu završavaju koncertom u Beogradu.
    Koncert za pamćenje će biti održan u četvrtak, 13. decembra. u Hali sportova u Beogradu.
    Jedina jugoslovenska grupa koja je imala nastup u kolevci britanskog R’n’R-a,
    dvorani Warehouse u Liverpulu, obećava svirku iskonskog, nekompromitujućeg i
    žestokog R’n’R koji će rastresti beogradsku publiku, jednako kako su to uradili
    u Nišu i Novom Sadu.

    30 godina iskustva koja "Kerber" nosi sa sobom samo nagoveštava oluju koja je pred nama.
    Hitovi "Ratne igre", "Nebo je malo za sve", "Bolje da sam druge ljubio", "Čovek od meda" i drugi,
    svedoče o naboju energije koju ovi momci jedva čekaju da podele sa publikom.


    Imala sam priliku prošle godine slušati ih na jednom moto skupu i mogu reći da
    odlično zvuče uživo....čak štaviše bila sam baš prijatno iznenađena.

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #193

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    koncert grupe PRLJAVO KAZALIŠTE biće održan 22. decembra u Kombank areni u Beogradu.
    ...,jedna od najpoznatijih njihovih pesama...

    <em>




    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #194

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    Potvrđeno: Whitesnake na Kalemegdanskoj tvrđavi

    Velikani rok muzike, britanske legende Whitesnake održaće koncert 14. juna na Kalemegdanu u okviru svoje velike svetske turneje „Year of the Snake“.Kako najavljuju, biće to turneja sa najvećim hitovima iz njihove višedecenijske karijere kao što su „Is This Love“, „Here I Go Again“, „Fool For Your Loving“, „Still of the Night“ i brojne druge. Fanove je nedavno obradovala i vest da se u grupu vratio i legendarni bubnjar Tomi Oldrič (Tommy Aldridge) kako bi ispratio „Zmije“ na ovom velikom pohodu.
    Ulaznice za beogradski koncert grupe „Whitesnake“ prodavaće se od 7. februara na blagajnama Eventima po krajnje popularnim cenama, parter za 1990, Fan Pit 2990 i VIP tribina za 3500 dinara.
    Prvo Depeche u maju pa Zmijice u junu. Secem vene.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #195

    Odgovor: Svirke, clubbing, koncerti

    U velikoj sali Spensa u N.Sadu, 16.marta koncert grupe Parljavog kazališta



    ...moram brzo da razmislim,mislila sam da idem
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •