E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...
Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 236
  1. #1

    E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Veoma dobro znam šta sve ne volim i nije mi problem da to navedem ali da ne bih u startu davao bilo kakve smernice u razvoju ove teme sačekaću malo pa ću i ja izneti sve po spisku

    Pišite o tome šta Vam smeta, šta Vas nervira, šta bi želeli da promenite i sl.

    Preporučljivo je da sve ono što navedete bude u nekoj vezi sa prostorom u kojem se trenutno družimo ... nalazimo se u Vojvodjanskom bircuzu i možemo biti otvoreni ali ipak bih rekao da ne moramo da tupimo politiku, sport, rasizam, seksizam i sl.
    Sasvim je dovoljno napisati samo ono što zaista ne volimo.

    Nadam se da Vam se ideja dopada ali to će se već videti, zar ne?

  2. #2

    Odgovor: E, baš nevolem ... razno, opšta osećanja ...

    U Novom Sadu ne volim naglo i drsko menjanje lica grada u vidu rusenja svega ranije izgradjenog zamenjujuci to ruznim, nekvalitetnim gradjevinama, a sve u cilju pranja prljavog novca, po mome licnom misljenju. U sta se pretvara covek kada ga unakazite; menja li mu se dusevna ravnoteza? I Novi Sad ima dusu. Takodje, ne volem, a prinudjena sam da tolerisem tudji mentalitet obesnih ljudi sa navikama neurbanih sredina. Smatram da ce to vec u sledecoj generaciji biti ublazeno, kao i ranije. Ne volim isto unistavanje drugih zivih bica, bilo da su to drveta topole koja decenijama nikome nisu smetala, dok ne dodjose novi pametnjakovici, alergicni na nas ovdasnje, pa im i topole zasmetase, ili zivotinja lutalica koje nisu krive sto su zive, a dize se na njih hajka / procitajte grozni, nehumani i sramotni clanak o psima u Gradjanskom listu !/. Ima jos toga, ali i ovo je dovoljno. Hvala.

  3. #3

    Odgovor: E, baš nevolem ... razno, opšta osećanja ...

    Nevolem:
    brzoplete, brzopotezne, ogorčene, naljućene, nervozne, unervožene, uznemirene, tanke sa živcima, bolesne u glavu, ošamućene po defaultu, sa pobrkanim lončićima, večne minus likove, na levu nogu ustale, sa živcima posustale, uvek spremne za fajt, one što pljuvaju, bez veze grde, one što stalno psuju i bogorade, ozlojedjene, razgoropadjene, mahnite, pomahnitale, mentole, morone, duhovno i moralno oronule i posrnule, one što puno pričaju a ništa ne zbore...

    Nevolem:
    ni nadrndane, ni naduvane, ni prepotentne, ni indolentne, ni anemične, ni one uvek skeptične ...

    Nevolem:
    ni ženomrzce, ni baboljubce, ni rasiste, ni sadiste, ni mazohiste, ni one što drugačije vole životinje ...

    E, baš nevolem ... kad moram, da nevolem.

  4. #4

    Odgovor: E, baš nevolem ... razno, opšta osećanja ...

    E, baš nevolem što često moram da napomenem kako smo svi mi došli od nekle u ovu ravnicu, neke je voz doneo, neki su došli samo sa kuferom, neki za Arsenijem Čarnojevićem, neki onako ruljativno, neki na taljigama iz Bugarske, neki Dunavom, neki Tisom, a neki košavom i raznim olujama koje vekovima jezde i besne po brdovitom Balkanu ...

    Ima nas sa svih strana, samo sam deo pomenuo ... i hvala Bogu da nas ima.

    Ima još puno mesta u ovoj ravnici i dobro je da se dolazi,
    da se do sada nije dolazilo ovde ničega ne bi ni bilo.

  5. #5

    Odgovor: E, baš nevolem ... razno, opšta osećanja ...

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku

    Nevolem:
    ni baboljubce
    Sta ovo treba da znaci?

    Ne volem one koji ne voledu da se smeju, nadrndane, nedefinisane, bezobrazne, zatim one koji stalno stiskaju trumbetu u autu i stalno negde zure. Mislim da je to dosta.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #6

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Bas ne volem, kada udjem u autobus krcat ko konzerva, i iz njega izadjem bez jedne cipele
    neunistiva zlojebaba!

  7. #7

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Baš ne volem bicikliste koji voze po ovakvoj poledici
    sve u cik-cak,ne smem ni da dišem dok prolazim pored njih.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  8. #8

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Nevolem one što se štrcnu kad kažem da sam mađar, nevolem kad me popreko gledu zoto što smem da kažem da sam mađar i misle i kažu da time naglašavam nešto. Nevolem to, uopšte nevolem.. Ja sam mađar, ti si srbin, zajedno smo odrasli imamo i mane i prednosti. Svi volemo lubenice, slanine, i sose i mađarice, riblji paprikaš i čorbu, goveđi gulaš i štrudle, pa i šmenokle..
    Nevolem glupe političare što misle da smo mi glupi, na to sam alergičan
    Nevolem kad mi neko kao nekom ko živi u gradu u poverenju priča o primitivizmu paora, i uopšte nevolem kad moje drage paore primitivcima i glupima nazivadu i smatradu
    Nevolem nasilje...
    Ko što u Bibliji piše: voli bližnjeg svog..., pa bih sebe ispravio - nije da nevolem ljude, nego nevolem njina dela
    Poruku je izmenio simke, 06.01.2008 u 07:56 Razlog: font, zbog čitljivosti ...

  9. #9

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    nevolem kritichare
    & underpaid......

  10. #10

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Mlogo ne volem poltrone.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  11. #11

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Ne volem razgovore na temu porekla, svi smo mi "na Božje došli" i još ne volem ocima da vidim razbacane plasticne kese i flaše po ravnici.
    Poruku je izmenio simke, 31.01.2008 u 04:54
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  12. #12

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Ne volim vruću kafu... Mrsko mi i kada gledam nekoga da pije vruću kafu...

    Moja jutarnja renkica je skuvana uvek u 7.30,a ja pijem kada ustanem,nikada pre 10,a redovno oko 11-13.....


    I ne pijem nigde kafu sem u svojoj kući...

  13. #13

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Ja ne volem ovu dosadnu kisu.Bas danas obujem patike a kisa pocne da pada,sva sam se isprskala.
    I ne volem placke
    Poruku je izmenio zmax, 31.01.2008 u 10:53 Razlog: velika slova

  14. #14

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Citat gorica kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne volem ovu dosadnu kisu.Bas danas obujem patike a kisa pocne da pada,sva sam se isprskala.
    I ne volem placke
    Ne znam ni da pada... Dosla mi bivsa supruga da vodi Jovanu lekaru,3 dana ima temperaturu i kaslje,odoše taksijem... Najgore je kada je neko bolestan u kući,pa i kada je bezazleno nešto... izuva me iz cipela,moram da popijem tabletu,jbt...

  15. #15

    Odgovor: E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...

    Ne volem nestrpljive ljude....
    Omnia vincit Amor

Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:18
  2. Kada nisam s' onom koju volem
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:36
  3. Da li ste direktni u izjavama osećanja?
    Autor LAW1975 u forumu Ljubav
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 14:57
  4. Ne volEm, pa zavolEm..
    Autor yige_gui u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 12.01.2011, 17:23
  5. Predizborna obećanja
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •