Neobični predlozi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Neobični predlozi

    edit:

    Za malo da zaboravim na naočare!

    Kod nas su od 3000 do 3700dinara(oko 40 e) ove sa mp3 plejerom.Ima baš zanimljivih modela, a mislim da mogu da izdrže više od jednog leta-javiću


  2. #17

    Odgovor: Neobični predlozi

    Moderne ove hi-tech devojčice...


    omiljeno voće... jabuka
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  3. #18

    Selotejp u sluzbi mode


    Novina na američkom tržištu, a tiče se mode, svakako je lepljiva traka sa dezenom nakita

    Napravljena je u nekoliko varijanti i debljina, zavisno od potreba i mesta gde se lepi, a na njoj je odštampan: trostruki lančić sa priveskom, narukvica, sat i kaiš. S obzirom da se lepo vidi bela pozadina, teško da ćete ovu ujdurmu zameniti za prave stvari, al ajde... ukusi su različiti.
    S obzirom da se lepe za kožu, nije ni čudo da su lepljivi "ukrasi" namenjeni ženama jer bi skidanje za jači pol bilo prilično... čupavo. Trake su u kolutovima dužine 60 metara, a koštaju oko 5-6 evra.


    neunistiva zlojebaba!

  4. #19

    Odgovor: selotejp u sluzbi mode

    Jel tebe to inspirisala ona moja chupava da postavis temu?
    Juce popodne je zalepila nalepnicu na stomak i ne skida je. Jos sad kad joj kazem da je moderna...

    Volem sto ne pratim modu. Koje je ovo njesra
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #20

    Odgovor: selotejp u sluzbi mode

    Ih, koliko sam ja vremena ispred ovog!

    Kad su moji bili bebe, selotejpom sam im učvršćivao pelene (one pre pojave 'pampersa').

  6. #21

    Odgovor: selotejp u sluzbi mode

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Volem sto ne pratim modu. Koje je ovo njesra
    bas tako... steta pa ne pise rolex na satu... bilo bi jos vece njesra
    Citius, Altius, Fortius.

  7. #22

    Odgovor: Selotejp u sluzbi mode

    ...pa ja sam totalno out ...i još bacam novce na satove i kaiševe...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #23

    Odgovor: Neobični predlozi

    Pošto sam neviđeno zaostao po pitanju mode, ja bih na ovo pitanje mogao donekle odgovoriti jedino pod uslovom da se imenica selotejp shvati kao kovanica naše reči selo i engleske imenice tejp (tape). Ali tada bi odgovr bio za neku drugu temu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #24

    Odgovor: Neobični predlozi



    Kako vam se čini?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  10. #25

    Odgovor: Neobični predlozi

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #26

    Odgovor: Neobični predlozi

    Brushalteri kao radijatori

    Na početku jeseni i da bi spremni dočekali zimu, japanski modni kreatori i proizvođači ženskog veša najavili su da će damama ovih dana ponuditi takozvane "ekološki zaštitne" brushaltere koji se zagrevaju.

    Reč je o delu intimnog ženskog veša sa zagrejanim veštačkim krznom koji će izbirljivim i malo bolje stojećim Japankama, kako proizvođači tvrde u reklamnoj kampanji, "pružiti potpunu zaštitu od naleta žestoke zime koja se očekuje".

    Nameru da na tržište izbaci pomalo neobičan, gotovo bizaran deo intimne ženske garderobe, najavila je japanska filijala svetski poznatog proizvođača ženskog veša "Triumph International".

    A koliko je ponuda shvaćena ozbiljno govori i zahtev proizvođača da se u propagandnu kampanju "kupite WARM BIZ" uključi i vlada.

    Firma, naime, predlaže da vlada ubedi poslodavce ali i zaposlene dame da će "korišćenjem novog dela garderobe ne samo zagrejati sebe već i doprineti da se ostvari znatna ušteda toplotne energije neophodne za zagrevanje radnih i kućnih prostorija".

    Brushalteri, zapravo, imaju specijalni uložak koji se može izvaditi i zagrejati u toploj vodi ili mikrotalasnoj pećnici.

    Uz to, u ponudi će se nalaziti i specijalni "šalovi" od veštačkog krzna koji se takođe mogu zagrejati i nositi oko vrata a najavljene su i "tople gaćice" koje "zagrevanjem mogu upiti veliku količinu toplote i satima je emitovati u toku nošenja".

    "Warm Biz veš vam pruža do sada nezabeleženo zadovoljstvo i predstavlja izuzetno šik modni detalj a pored toga učeštvuje u sprečavanju globalnog zagrevanja", naglašava se u reklamnoj kampanji firme "Triumph".

    U nastojanju da smanji rasipanje toplotne energije, japanska vlada je preporučila da se već pred nastupajuću zimu ugrade termostati i podese na 19 stepeni Celzijusa u vladinim zgradama i 20 stepeni u radnim prostorijama privatnih kompanija.

    Vlada je saopštila da je u toku ovogodišnje letnje kampanje u junu, julu i avgustu, pod geslom COOL BIZ, dozvolila državnim činovnicima i zaposlenima u državnim nadleštvima
    kao i zvaničnicima kompanija da na posao dolaze u košuljama s kratkim rukavima, bez kravata i s otkopčanim prvim dugmetom na košulji kako bi postigli neku vrstu "samorashlađivanja" i tako doprineli da se smanji korišćenje klima uređaja.

    Vlada je s ponosom saopštila da je upravo ova akcija, koju su pedantni i odgovorni Japanci u potpunosti poštovali, omogućila da se u tri letnja meseca uštedi 210 miliona kilovat-časova struje - što je dovoljno za mesečnu potrošnju 720.000 domaćinstava.
    (FoNet)

    Ču' pomalo bizaran pa ko je lud da ovo stavi na sebe?

  12. #27

    Odgovor: Neobični predlozi

    Svetleci donji ves

    Donji ves koji preko dana sluzi kao obican donji ves a nocu, ako se ostavi dva minuta pored svetla, on svetli.



    izvor: DailyMail

    Donji ves koji svetli u mraku mislim, sam po sebi, model je odlican, ali da svetlim u mraku.. zamislila sam se u nekoj pozi, sa njim, pa zato
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Neobični predlozi

    Gedore za,...kad se krene na exkurziju, bioskop, kampovanje,...

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  14. #29

    Odgovor: Neobični predlozi

    Kad smo kod neobi;nih predloga evo jedan za naše muške ''lovatore'' sa foruma
    Najskuplje cipele na svetu.



    Italijanski brend obuce Amedeo Testoni, koji se oduvek vazio za neprevazidjenog proizvodjaca kvalitetne obuce, odobrio je proizvodnju ekskluzivnih muskih cipela Moro Monk Strap, koje kostaju 38.000 dolara.

    Cipele se izradjuju rucno od veoma retke koze aligatora. Unutra su obradjene kozjom kozom, a posebna paznja je posvecena kopci - ona je od zlata i ukrasena je dijamantima. Obuca Testoni se moze nositi po suvom, hladnom i vlaznom vremenu, a proces izrade jednog para zahteva cak 200 operativnih radnji.
    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Neobični kondomi: ko voli, nek' izvoli!
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 23:24
  2. Predlozi za smajlije
    Autor Arthur Dent u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 14.08.2012, 02:03
  3. Plodovi neobičnog oblika
    Autor ZOE u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 06.08.2009, 12:42
  4. Neobični proizvodi za bebe
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 18.03.2008, 19:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •