Goga - Strana 7
Strana 7 od 76 PrvaPrva ... 567891757 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 1129

Tema: Goga

  1. #91

    Odgovor: Goga

    Dobismo i sampiona-zasluzno.
    Well done Goga
    nomen est omen

  2. #92

    Odgovor: Goga

    4 soma iljadarkii

    e pa gogice nasa svaka ti cast... samo zezi po tastaturi i citamo se

    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #93

    Odgovor: Goga

    Dragoj Gogi mogu samo da kažem...

    Svaka Čast!

    iskreno strahopoštovanje


    inače stigo mi nekakav Zekonja
    kaže da si ga ti poslala....



    pa hvala ti

  4. #94

    Odgovor: Goga

    Gogić, 4000 postića je argument za poštovanje, a kad se još tome i saznanje čijih 4000,
    Znaš da te mnogo i zbilja ti od čestitam .
    A kad bi mi još dala pelindžera, ja bih ti i nazdravila, pa onda možemo
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #95

    Odgovor: Goga

    Osetio sam se neobicno srecnim,kada sam danas,setajuci se sajtom otkrio ovaj "prostor",posvecen clanovima foruma.
    Takodje sam osetio neopisivo zadovoljstvo,spazivsi ko je ostavio "Prvi utisak" o meni tamo,u mom "cosku"...Neverujem da bih ikoga,drugog vise pozeleo na tom pocasnom Prvom mestu!
    Hvala ti za sve one lepe reci!
    Sta lepo reci za tebe,a ne ponoviti prethodnike?Kako te opisati,a ostati "neotkriven"?Bilo sta da kazem,odvelo bi me do istog...
    Zbog toga ti poklanjam nesto,sta Niko odavde nije:

    BAJKA

    U jednom kraju kada krenete ni levo ni desno, ni pravo nego malo krivo.. naci cete ljude koji imaju srce od stakla. Uvek, kada bi nekoga zavoleli, jedan delic srca bi se odlomio i postao deo voljene osobe. Oni koji su spretno izbegli ljubav imali su jednobojno i bez oziljaka, a nekima je dusa izgledala kao sareni kolaz.
    Nije mu uzvratila osmeh, pogled tup bez nade lutao je daljinama. Prepoznao je taj izraz lica i skupljene ruke, vidjao ga je vec mnogo puta. Znao je da u dlanovima krije slomljeno srce. Nije je pitao zasto. Tuga je tuga, jednako bolna bez obzira na razloge. Otvorila je sake i pruzila mu komadice stakla koji su podsecali na suze. Pruzila je svoje srce kao da mu ga poklanja, kao da je bezvredno. Bilo je razbijeno na stotinu komada.
    "Nespretna i slaba, dozvolila sam da se polomi".
    Svakog dana se vracao na isto mesto i spajao deo po deo toplim recima. Osmesima je mamio da mu pomogne. Cutećc s njom dopirao je do najkrhkijih krajeva. Znao je da ne moze da ga zavoli i nista nije trazio. Ma koliko bilo razbijeno, srce kao srce, dok god ima ljudi i nade ponovo hoce da udara. Krisom je odlomio delove svoje duse i sastavio svoju najdrazu slagalicu, pozdravio se i otisao dalje.
    "Vise ti nisam potreban"
    Sirom je otvorila ruke i razvukla osmeh.
    Hodala je dugo trazeci ga u poljima kamilice, pored reke, medju slomljenim dusama. Prepoznala je taj izraz lica, skupljene ruke i tup pogled sto seta daljinama. Lagano mu je otvorila dlanove.
    "Sada, kada ga imam, sada si mi najpotrebniji. U njemu su tvoji tragovi."
    U jednom kraju kada krenete ni levo ni desno, ni pravo nego malo krivo naci cete ljude koji imaju srca od stakla. Uvek kada nekog zavole, delic njihovog srca postane i deo te osobe. Oni koji su se plasili da ga ne polome imaju dusu bez boja. Ona najsarenija srca koja podsecaju na kolaz, ona koja su se nekada i razbila, postala su najlepsa i najcvrsca.
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Samo tako nastavi,Gogo!Kada ti bude neophodna podrska,ja sam UVEK TU!
    Uvek-tu,negde....

  6. #96

    Odgovor: Goga

    - opet ja poslednji nađem dobru temu... GO GO Goga...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #97

    Odgovor: Goga

    cestitam gogo 5000 postica nije malo brej

  8. #98

    02 Odgovor: Goga

    Citat azus kaže: Pogledaj poruku
    cestitam gogo 5000 postica nije malo brej


    Hvala

    Častim sutra, ako nije problem...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #99

    Odgovor: Goga

    nije problem evo ti jedan mali buket do sutra


  10. #100

    Odgovor: Goga

    U trci zvanoj "Brzi prsti-britki um" Goga, najvredniji forumaš VC opet je odbranila svoju titulu.

    Gogo, čestitam!
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #101

  12. #102

    Odgovor: Goga

    Ponovni pobednik u igri: Žemska pamet i brzi prsti... je ... Kikijeva mama.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  13. #103

    02 Odgovor: Goga

    Žemske, hvala na nesebičnoj podršci ...
    Znate koliko mi to znači...

    Može l' nešt ''nako'' ?

    DarkRed, ponudi se... za zagrevanje...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #104

    Odgovor: Goga

    svaka čast!!!!

    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  15. #105

    Odgovor: Goga

    Gogogogogogoooo, ovo je impresivnooo, dobila si i sneg za svo jubilej! Čestitam od srca!

    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

Strana 7 od 76 PrvaPrva ... 567891757 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •