Teniski turniri 2006. - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40
  1. #16

    Odgovor: Tenis

    Citat Mater Vetru kaže:
    Auuuuuu, kakvi odlični mečevi, bravo za Jelenu i Anu!!!
    Slazem se. Pogotovu je odusevila Jelena koja je pobedila proslogodisnjeg sampiona wimbldona.
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Tenis

    Kakav tenis danas

    I Ana i Jelena odlicne.
    Odlicni su bili i Dušan Vemić koji je igrao u paru sa Gruzijcem Irakli Labadzeom i Nenad Zimonjić koji je igrao sa Fabrisom Santorom. Oni se plasirali su u treće kolo takmičenja dublova.

    Nisam sigurna ali mislim da je ovo prvi put u istoruiji naseg tenisa da imamo ovoliko igraca u drugoj sedmici Wimbldona (Nole, Jelena, Ana, Nenad i Dusan).
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Tenis

    -Sve cesce gledam tenis (Bogu hvala i imam sta), vise Jelenu nego fudbal. A onaj mec Pasanski-Agasi ili Tipsarevic-Rodik? Sjajno!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Tenis

    Ja sam krejzi tenis fan

    Odavno pratim tenis, ali sada je stvarno
    Danas je bilo takvo uzivanje navijati za Jelenu . Ja jedna navijala za Jelenu, a 10 Amerikanaca za Venus

    Na kraju svi pitaju, pa ko je i sta je...


    Ubrzo nam Jeca dolazi u Cincinnati, pa cu ici i uzivo da je gledam
    Ana jos nije potvrdila, i izgleda ne dolazi
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Tenis

    Super je bio mec izmedju Nadala i Agasia. Ode Agasi u Wimbldonsku penziju a uskoro ce i u temisku, posle US Opena. Bas steta obozavao sam njega da gledam.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Tenis

    Tri poraza naših tenisera danas. Sada je vreme da se sprovede jedna dublja analiza, da se utvrdi ko je kriv za ovaj neuspeh. Da li su to treneri, navijači, novinari, ili sami igrači nisu dali sve od sebe! Ne smemo dopustiti da naš tenis krene nizbrdo, treba se što pre reorganizovati pa pokušati na narednom turniru nešto više.....
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Tenis

    Citat Bacvanin kaže:
    Tri poraza naših tenisera danas. Sada je vreme da se sprovede jedna dublja analiza, da se utvrdi ko je kriv za ovaj neuspeh. Da li su to treneri, navijači, novinari, ili sami igrači nisu dali sve od sebe! Ne smemo dopustiti da naš tenis krene nizbrdo, treba se što pre reorganizovati pa pokušati na narednom turniru nešto više.....
    Da, strasno. Mislim da je Djokovic pruzio najbolju partiju. Ipak ovaj neuspeh nije toliko strasan kada se uzme da su svi nasi teniseri imali za protivnike tenisere iz samog vrha ATP liste.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Tenis

    Naravno da sam se šalio, svaka im čast. Samo sam hteo da pokažem kako se komentariše kada je fudbal u pitanju. I tu smo pre par godina mogli samo da sanjamo o svetskom prvenstvu. Izgubili smo isto od reprezentacija koje su u samom svetskom vrhu, pa je opet ispala katastrofa i sramota. Treba biti realan, sam plasman na svetsko prvenstvo, u ovom trenutku, je veliki uspeh!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Tenis

    Citat Bacvanin kaže:
    Naravno da sam se šalio, svaka im čast. Samo sam hteo da pokažem kako se komentariše kada je fudbal u pitanju. I tu smo pre par godina mogli samo da sanjamo o svetskom prvenstvu. Izgubili smo isto od reprezentacija koje su u samom svetskom vrhu, pa je opet ispala katastrofa i sramota. Treba biti realan, sam plasman na svetsko prvenstvo, u ovom trenutku, je veliki uspeh!
    Tacno tako. Niklo nije imao na umu da ih kritikuje. Bili su super!!!!
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Tenis

    -Kao sto rece, Dejan Cukic, aludirajuci na fudbal: Ja bih vrlo rado prihvatio da budem 32-gi na svetu, pa makar u bilo cemu. NE? A vi kako te?
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Tenis

    Nenad Zimonjic upravo igra finale Wimbdona u paru sa F. Santorom.
    Uz malo srece mozda ce i da osvoji ovaj prestizni turnir
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Tenis



    Ovaj govnar je pobedio Nadala u finalu Wimbledona Sad ga jos vise mrzim




    However, I still Raffa
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Tenis

    Citat SQUAW kaže:
    No way yaye, znaš za koga Indijanac navija ono ga bio pustio, taktika... taktika + iskustvo
    Što volem kad sama sebe citiram

    saučešće... lepo vam bre kažem, slušajte baba Vanglu, daleko će da dogurate

    Federerererererere, respect!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Tenis

    Da ovog puta je pobijedio Federer, ali za koju godinu (ili vec sledece godine) Rafa, Nole i Mario ce da mu pomrse racune.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Tenis

    Citat Meggy kaže:


    Ovaj govnar je pobedio Nadala u finalu Wimbledona Sad ga jos vise mrzim




    However, I still Raffa

    Jos jedanput nazovi Federera govnarom i bice svasta..

    Ovaj kralj trave je pobedio, mora se priznati, sjajnog Nada, u jos sjanijem mecu finala Wimblndona!!

      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. WTA turniri, sezona 2011.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 26.08.2011, 10:07
  2. Teniski reket
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.02.2010, 00:59
  3. Olimpijski teniski turnir 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 19.08.2008, 23:48
  4. ATP turniri - sezona 2007
    Autor vlado u forumu Spomenar
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 03:47
  5. WTA turniri sezona 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 05:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •