Teniski turniri 2006. - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Tenis

    Citat vlado kaže:
    Jos jedanput nazovi Federera govnarom i bice svasta..
    Ma da, bre, neka si joj rek'o, sinak! Svaka ti je skoro pa k'o u tajka!

    Missim, stvarno nije red da se ovdi pominju razne pomije i fekalije, i to još od strane drugarice Moderatora! Pa ovde se deca igraju, jebote!

    Bajdvej, odgledo sam prva dva seta finala i... šta da vam kažem... onaj Pederer stvarno igra, ali svaka mu čast! Kakve dijagonale, 300 na sat jebote!

    I ne sfatajte baš uvek ozbiljno onu Megijanu. Njoj je vrh svaki onaj ko imalo podseća na onog brakolomačkog šupka, valda se zvaše Olivier Martinez, ili tako nekako!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Tenis

    Pa ovde se deca igraju


    .... jebote!



    Bajdvej, odgledo sam prva dva seta finala i...
    ... i odgledao si najnezanimljiviji deo, i sad si tu dosao da me nerviras Nema veze, taman mi treba neko da istresem bes


    Njoj je vrh svaki onaj ko imalo podseća na onog brakolomačkog šupka
    Pa ovde se deca igraju


    A ovo za supka I nije mi vrh zato sto podseca na Martineza (a i ne podseca ), vec zato sto je malecki pravi sportista i ne odustaje ni kad gubi sa 5:1 i kad bi svako drugi odustao (ukljucujuci i Pederera ). Uostalom, i sam Pederer je izjavio da su mu se gatje zatresle kad je skontao s kim ce igrati u finalu

    Vidim ja da iver ne pada daleko od klade

    Al', sto rekla Irena, vec sledece godine....
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Tenis

    Citat Anti Federer kaže:

    Al', sto rekla Irena, vec sledece godine....
    ... vec sledece godine ce Federer osvojiti Wimldon 5 put zaredom
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Tenis

    Citat vlado kaže:
    ... vec sledece godine ce Federer osvojiti Wimldon 5 put zaredom
    Ce vidimo

    Smatram da je Federer trenutno najpotpuniji igrac, koji ima najbolju tehniku, ali... vise volim Rafu - kao sto Megijana kaze
    sto je malecki pravi sportista i ne odustaje ni kad gubi sa 5:1 i kad bi svako drugi odustao
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Tenis

    Nas paparazzo nam je upravo javio da je nasa Jelena pobedila Savchukovu
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Tenis

    Ovog puta ja sam paparazzo:

    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Tenis

    Citat irnik kaže:
    Ovog puta ja sam paparazzo:
    i ja sam skljocao bre
    a ja sad da napisem izvjestaj ondak... jelll???
    pametnice ovaj put si se izvukla, sledeci ja kacim slike a ti kuckas

    Naime u danasnjem mecu nasa Jelena je, sa mogu slobodno reci, manjim poteskocama savladala Olgu Savcuk i to rezultatom 2:0, 6:3 - 6:2 po setovima.
    U prvom setu odlican pocetak ukrajinke i vodjstvo od 2:1 posle napravljenog brejka. Ovaj dio smo ja i Irena propustili zbog avantura na putu, o tome na drugom mjestu. No Jelena se vraca u igru i osvaja 4 naredna gema za redom i zavrsava bez vecih poteskoca prvi set.
    Drugi set Olga zapocinje ponovo dobro, a na ruku su joj isle Jelenine servis greske, 4 za redom. No podrskom iz publike Jeca se budi. Savcuk se zalila na povredu i pri rezultatu 3:2 za Jelenu trazi medicinsku pomoc. Na nasu srecu vraca se u igru ali je Jelna prosto briljilara do kraja i zavrsila set sa 6:2.
    Izuzetno visoka temperatura u nasem gradu i velika vlaznost vazduha nikako nisu isle na ruku teniserkama, a ni publici. Da ne bude da se samo mi zalimo kako nam je uzasno vruce i sparno i Jelena je to potvrdila u malom intervjuu na kraju meca. Jos je spomenula da joj je ovo prvi put da igra na tvrdoj podlozi posle Wimbldona. Posle male opaske novinara na njenu pobjedu nad Venus Viliams Jeca je odlucno rekla da ce sad da zaigra jos bolje, a mi je ocekujemo u finalu.
    E onda je slijedilo cuveno bacanje loptica sa autogramima publici i prva je bila upucena ni manje ni vise no meni . Al' neka blesava ograda, koja po mojoj skromnoj logici nikako nije trebala da se nadje onde je docekala "moju" loptu i neki bakutaner je ladno pokupi Sledeci put ima da se bijem za lopticu
    Sve u svemu odlicna i odlucna igra nase teniserke koja u sledecem kolu se sataje za Italijankom Marijom Elen Kamerin. Mi Jelenu ocekujemo u istom sjaju kao i danas i naravno idemo da je bodrimo....


    Napred Jeco... ovo se danas culo sa tribina
    Poruku je izmenio swba, 19.07.2006 u 17:08
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Tenis

    Citat swba kaže:
    i ja sam skljocao bre
    a ja sad da napisem izvjestaj ondak... jelll???
    pametnice ovaj put si se izvukla, sledeci ja kacim slike a ti kuckas
    Ja taman da napisem, a ti me preduhitri
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Tenis

    Pa dokle ce vise srpski sportisti pokazivati najvisi stepen psihicke slabosti, u bilo kojem sportu (vaterpoliste izdvajam iz ove price, oni su nesto posebno)? Zasto Jelena nije pregazila Zastin, kad ju je vec imala u saci, jos je ova imala problema sa ledjima...? Zasto Djokovica odjednom nesto pocne da boli, kada je u frci? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Tenis

    Ne bih rekla da Jelena ima "najvisi stepen psihicke slabosti". Da je toliko slaba, ne bi se vracala u mec posle izgubljenog prvog seta protiv Vaidisove i protiv Kuznjecove.

    Ovog puta problem je u njenom neiskustvu. Prvo, nije trebala da se raspravlja sa sudijom, pogotovo zato sto je imala skoro dobijen mec. Drugo, ako nije bila sigurna u poen, mogla je da trazi "challenge". Ali posto je uradila potpuno suprotno, ipotpuno je izgubila koncentraciju. Od tog trenutka, ona je igrala izgledala nezainteresovano Imam utisak da je svo vrijeme do kraja meca razmisljala o tom poenu i "sta bi bilo kad bi bilo" tj. da je u tom momentu povela sa 5:3 i o "nepravednom" sudiji. U toku meca, igrac ne smije da razmislja o proslim poenima. Treba da je potpuno koncentrisan na poene koje igra u tom trenutku.

    Desilo se njoj nesto slicno prosle godine na Wimbldonu, kada je u trecem setu vodila sa 4:1 i imala servis protiv Miskine. Odjednom je pala u igri i izgubila set sa 6:4, a time i mec. Desava se njoj cesto da padne u igri u toku meca, ali se i vraca... Ovog puta nazalost nije uspjela da se vrati.

    Sto se Djokovica tice, tacno je da ima zdravstvenih problema. Cini mi se da je momak vrlo ambiciozan i da njegovo tijelo jos uvijek ne moze da izdrzi sve napore... Ipak je on najmladji igrac u prvih 100 (iliti 21). Uporedimo konstituciju Nadala koji je od njega stariji godinu-dvije i Novaka. Naspram Nadala, Nole izgleda ko djecacic. Znaci, jos treba da radi na snazi i kodiciji, pa ce se sve manje zaliti na povrede.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. WTA turniri, sezona 2011.
    Autor Sunflower u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 26.08.2011, 10:07
  2. Teniski reket
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.02.2010, 00:59
  3. Olimpijski teniski turnir 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 19.08.2008, 23:48
  4. ATP turniri - sezona 2007
    Autor vlado u forumu Spomenar
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 11.12.2007, 03:47
  5. WTA turniri sezona 2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 05.12.2007, 05:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •