Jao majko moja... Novi "vidovnjak"
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Pre neki dan vrtim kanale na TV i naidjem na TV DUGA, za koju uvek pomislim da je TV PALMA, i naletim na poznatu scenografiju za tarotaše i magove.

    A na ekranu iza nekog cveća stoji kvarcovana ćelava lobanja nekog matorog lika sa cvikerima.

    Priča sve u nepovezanim rečenicama tako da ga ništa nisam razumeo. Sve nešto mrmlja "Pomozi Bože, pomozi Bože, pomozi Bože...".

    Podseti me na Dragana Jovanovića u ulozi Omera u filmu "Crni Gruja i kamen mudrosti" kada govori: "I tako dalje i tako bliže i tako to i gotovo".

    Mislim ja u sebi: "Stvarno pomozi Bože"

    Posle mi prijatelji pričaju da on u stvari leči na daljinu. Pa kaže hvata neku biljku koja visi pored njega pa je drmusa i tako to...

    Onaj "vidoviti Milan" je mala beba za ovoga.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Jao majko moja...

    E da je samo na TV Duga!!!

    Koji su to likovi, strašila i pajaci? I oni sami i ovi što ih puštaju. Ali najveća tragedija što im se ljudi javljaju i veruju. Valjda u svojoj nesreći se hvataju za bilo koju slamku.

    Vratiće im se Alan Čumak, ili kako već, pa će da vide ko je naj naj naj Beli mag na svetu.

    De su bre zakoni za ove lopove i šarlatane!!!
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Jao majko moja...

    Ja Dugu ne gledam, cak je nemam ni memorisano, tako da nisam gledala...ali verujem da lik prva liga
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Jao majko moja...

    i treba da verujes. stvarno je prva liga.

    samo sto ne gledam takve stvari.

    slucajno sam, pre nekog vremena upoznao sina jednog od vlasnika te TV stanice. naravno da se prica povela i o tim emisijama u kojima su beli magovi, razni gledaci u karte, pasulj, pilece kosti, kugle i slicno, a i onim kvizovima: "zovite, zovite, zovite..."

    od njega sam saznao da je firma koja iznajmljuje taj termin i koja dovodi te likove na tv registrovana u bgd i da ima na desetine tih, nazovimo ih iscelitelja i pomagaca jadnome narodu. tako da pokriva celu teritoriju srbije.

    nemam snage da ih gledam. manje vise sto oni prave budale od sebe, jer to rade za dobre pare. nego mi nisu jasni ovi sto zovu.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Evo ga:

    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    "Stavite mi ruku, stavite mi ruku, na plucima, na plucima"

    Katastrofa.
    Najvise me zanima kakvi su to ljudi koji veruju u te gluposti i zovu ovakve "vidovnjake"? Kako mogu da veruju da ce taj saban da mi "otkloni" probleme u kuci, problem sa alkoholom, fizicke bolove...

    Deluju mi nevaspitano i prosto i ti "vidovnjaci" i ljudi koji svako vece (ili kada god) sede ispred televizora samo da bi culi "mudrosti" koje govore ti kreteni koji gledaju u karte, u zvezde, gnjece biljke i slicno. Sta je sledece, gledanje u pasulj ili "Posaljite sliku vaseg dlana preko mms-a za samo 30 dinara, i ja cu vam reci vasu buducnost".



    Stvarno nam fali obrazovanje i vaspitanje.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    zar ovakvi nisu zabranjeni
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Izgleda da pogrešni zovu ove što leče sve što 'oda po glavi, sve nam je gore Ali, pazi mu pokrete Biljka je verovatno neka božanska, ne sumnjam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Hvala ti Bože ne 'vatam TV Dugu

    Ma ne osudjujem ja njega što je s mozgom pozdravljen,nego ove sto ga zovu li zovu ....ravno ludilu
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  10. #10

    12 Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Ovde bi trebalo pitati:
    "Ima li lektora na forumu?"
    ali i
    "Ima li doktora na forumu?"

    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Ovde bi trebalo pitati:
    "Ima li lektora na forumu?"
    ali i
    "Ima li doktora na forumu?"

    Dok cika doktor dodje,ti upali TV Dugu mozda ti potrefi dijagnozu
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Ovde bi trebalo pitati:
    "Ima li lektora na forumu?"
    ali i
    "Ima li doktora na forumu?"

    Na forumu imamo doktora ...
    dr.In e i dr.Ak e (nisu u rodbinskoj vezi , njihova prezimena su ista sluajnost jer oboje potiu iz mnogoludne Kine)

    Leenje na daljinu je mogue npr. od narkomanije i 100% je uspeşno !
    Pacijentu s daljine poşaljete metak i reşite ga muka
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Neko mi reče da se zive Vidoviti Zdravko i da je "astrolog".
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Jao majko moja... Novi "vidovnjak"

    Ala su to za mene sve gluposti
    .Da je to samo na jednom programu pa covek i da nerazmislja o tome,al kad te proganjaju sa vise nji onda vec budem besna.Ali kad bolje razmislim pa nisu ti takozvani "magovi" krivi vec silan narod sto zove i veruje u to sto im se kaze.Sirotinja pa se hvata i za najmanju slamku,umesto da ze zapita i potrudi da sam sebi resi problem ili se javi na odredjenu adresu koji su skolovani da bi pomogli ljudima.
    Kad licno naidjem na takav program ,ladno ga prebacim ili jos bolje ugasim TV
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •