Da li verujete u Ljubav za ceo zivot? - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: LJUBAV za ceo zivot?

Učesnika ankete do sada
102. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    70 68.63%
  • Ne

    32 31.37%
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 115
  1. #31

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ma,ne...Mislila sam jednom,a onda sam i sad više ne mislim tako...
    Više sam za onaj stih''Ma pusti nek traje,sve dok traje,dobro je...''

  2. #32

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Verujem. Ako ikad prestanem da verujem u ljubav za ceo život (ja to zovem "ljubav na poslednji pogled") mislim da ću prestati da verujem u ljubav. I ne samo u ljubav.
    Naravno, u potpunosti se slažem da se neko voli takav kakav je. Ne voli se iluzija, ne veličaju se i ne vole se samo vrline.
    Ali, isto tako ne mislim da ni takvu ljubav treba prihvatiti zdravo za gotovo i dozvoliti je da je nosi stihija života. Ma šta da nam se dešavalo, lepo ili ružno, ma kako da nas život melje, ljubav traži vreme i posvećenost njoj samoj.
    I uvek mi je u glavi rečenica mog druga nakon razvoda: "Nije kriva ni ona, ni ja, krivi smo mi. Imali smo sve, a dozvolili da nas samelju male životne nedaće i da ne ostavimo sebi oduška da zalivamo ono što imamo. Jednostavno, dozvolili smo da nam ljubav uvene."
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #33

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    ne verujem
    verovatno zato sto do sada nisam volela tako jako da bih mogla da poverujem da postoji
    jednostavno, ne mislim toliko daleko.. nekako ne mogu da se oduprem utisku da posle ljubavi dolazi samo navika..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #34

    02 Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Drago mi je da cujem od mladih ljudi sa 20 ,19,,,,,,,,,,,,god da veruju u ljubav.............RADUJE me to da jos nisu dosli do te faze da shvate da je ljubav stvarno prolazna i da ostaju navike,,,,postovanje,,,,,,bliskost i jos puno stvari koje se stvaraju tokom zajednickog zivota!!!!!!!!!!!! Ja licno imam jedan brak iza sebe ali ne i nesretan jednostavno smo bili razliciti i previse da bi taj brak funkcionisao a da smo oboje srecni i ispunjeni ali u mom slucaju uvek bi jedno moralo da trpi ......... Zato moj savet je ............... Ne razmisljajte STA BI BILO KAD BI BILO nego uzivajte u svakom momentu ljubavi koju vam neko pruzi i koju vi pruzatete nekoj osobi , cuvajte tu ljubav i ne dozvolite da vam tu prelepu sliku i te prelepe osecaje bilo ko i bilo sta pokvari!!!!!!!!!!! ljubav je nesto najlepse, najjace od svega,najskuplje ustvari neprocenjive vrednosti a isto tako i najteze sto znaci za ljubav se covek bori protiv svega i suprotstavlja svakom pa i najrodjenijima sto sigurno i najteze pada !!!!!!!!!! Verujte u svoju ljubav ,budite ponosni na nju dok traje i necete ni osetiti kada polako pocne da nestaje samo cete nastaviti da budete ponosni i srecni sto ste imali ,osetili i uzivali u necemu sto ne moze da se uporedi ni sa cim i ni sa jednom srecom koju ste doziveli pre ili kasnije ........... volite se jer je ljubav jedino oruzije za svaku borbu u zivotu...........

  5. #35

    01 Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    DA! Sta je u zivotu lepse i vrednije od toga? Da ne verujem,odavno me ne bi bilo.Jer,ako to ne postoji,onda ne postoji nista.I nista nam onda ne treba.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  6. #36

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Verujem...ljubav je smisao mog postojanja

  7. #37

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Nisam siguran. Nekako više verujem u ceo živet za ljubav!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    ...kako god..samo nek se ljubaviše
    Poruku je izmenio Goga, 12.03.2009 u 22:42 Razlog: nema potrebe za citiranjem prethodnog posta

  9. #39

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ako u tu ljubav oboje veruju...moze da potraje i ceo zivot...

  10. #40

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    verujem u ljubav taman posla da ne verujem. ljubav je glavni motor pokretac mog bica. a dal traje ceo zivot ne znam ....javite se za 40 god.prijavicu . stvar je u tome ma nek se voli
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #41

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    da
    ceo zivot volim i zivim za şto vişe ljubavi
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #42

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Jedino je ljubav prema deci permanentna i istog intenziteta ceo život... Sve ostalo ima svoj vek trajanja...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #43

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Kada imamo ljubavi u sebi tada je i dajemo drugima.... Bez ljubavi---> živeti smisla nema. . . .

  14. #44

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ja se nadam da takvo nešto ne postoji, jer kako stvari stoje ja njega volim, a on mene ne voli. Samo mi još fali da ga volim celoga života...



  15. #45

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Ja se nadam da takvo nešto ne postoji, jer kako stvari stoje ja njega volim, a on mene ne voli. Samo mi još fali da ga volim celoga života...
    voli ga i dalje....otkud znas da on tebe nevoli?

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. RTS - Hvala što nam verujete
    Autor Arthur Dent u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.12.2010, 17:49
  2. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 14:52
  3. Da li verujete u snove?
    Autor Lady in red u forumu Psihologija
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 26.03.2010, 13:00
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 13:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 18:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •