Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

Prikaz rezultata glasanja: LJUBAV za ceo zivot?

Učesnika ankete do sada
102. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    70 68.63%
  • Ne

    32 31.37%
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 115
  1. #1

    02 Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?



    .. dakle, pitanje je jednostavno ..


  2. #2

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ne,bar ne u obostranu
    Poruku je izmenio dani danguba, 17.10.2007 u 02:14 Razlog: aaa

  3. #3

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ako neku osobu volis, onda je volis - jednostavno ( i danas, i sutra....). Medjutim, lako je voleti nekoga zbog njegovih vrlina i to u sustini i nije prava ljubav ( vise je zaljubljenost). Prava ljubav, za ceo zivot, je kada nekoga volimo zbog njegovih mana. E, u tome je esencija.
    Tako da je moj odgovor , verujem u ljubav za ceo zivot i volim 2 'nesavrsene' devojke za ceo zivot (svaku na svoj nacin)

  4. #4

    02 Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Ako neku osobu volis, onda je volis - jednostavno ( i danas, i sutra....). Medjutim, lako je voleti nekoga zbog njegovih vrlina i to u sustini i nije prava ljubav ( vise je zaljubljenost). Prava ljubav, za ceo zivot, je kada nekoga volimo zbog njegovih mana. E, u tome je esencija.
    Tako da je moj odgovor , verujem u ljubav za ceo zivot i volim 2 'nesavrsene' devojke za ceo zivot (svaku na svoj nacin)
    ..prelepo si ovo napisao i slazem se potpuno sa tvojim postom..
    ..boldovala sam (moj ) odgovor i nadam se da se nece autor ljutiti ..
    ..u mom slucaju "dva nesavrsena muskarca" ..


  5. #5

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Pitanje je dvosmislenonaravno da covek ako jako voli nekog da ce ce ga voleti do kraja zivota,moze biti obostrano ili jednostrano ili dali se odnosi na jedan par uzajamno ili sta je pitanjei ja mogu da kazem volim sve zene ovog sveta ili bar tri ili ...ali nije to poenta,ne?

  6. #6

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Verujem u ljubav za ceo život, jer čemu smisao svega!!! Ljubav je razlika između samo postojati i živeti!!!

    Samo se nadam da će me proći pošto bi život trebao ići dalje. Ili ne...?

    Ali samo da me ne pogleda u oči, dok ponekad zalutamo jedno pored drugog.

    Jel se može vulkan maskirati ledom?!
    Trudim se.

    Bas sam prosao sokakom.
    Padao je prvi sneg.
    I jos ponekad zazvone praporci
    sto je odnose, ko zna gde...


    Jedan zivot, miran, tih.
    Nekad bacim kartu il' napisem stih.
    Stvari teku, ja se drzim izvan njih.
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!

  7. #7

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    i ja mogu da kazem volim sve zene ovog sveta ili bar tri ili ...ali nije to poenta,ne?
    Pa, i ja nekako kapiram da to nije poenta jer u protivnom ja imam celu jednu malu listu ljudi koje ću voleti čitav život

    Nego da odgovorim onako kako sam ja shvatila...

    Naravno da verujem ne mislim da je to iluzija, da je izlizano i da ona prestaje nakon 3, 7, 8, 10 ili 15 godina ili se pretvara u naviku. Sve zavisi kakav si i sa kim si i da li si iskren prema sebi, samim tim i vama Meni je ona potrebna da me održi sa nekim zajedno, nisam neko ko bi nešto trpeo i ne umem da budem sa nekim ko mi ne odgovara, niti se plašim da budem sama, pa bih tako i nekoga ko mi je postao samo običan cimer pored svog truda koji se podrazumeva, vrlo brzo napustila a oseti se i kada si ti nekome cimer, pa bih postupila isto. Iz mene monotonija izvlači svu energiju, svu ljubav. Kad nema ljubavi, tužno je. Dok god ja i onaj sa kojim sam imamo istu viziju i poklanjamo jedno drugom pažnju, ne vidim razloga zašto se ne bi voleli celog života. I kad smo zajedno i kad nismo i kad nam je dosadno i kad nije i kad smo bolesni i kad smo zdravi i kad smo raspoloženi i kad smo neraspoloženi i sve tako redom... Hvala mu što mi je pokazao da je to moguće

    I još da dodam, ko zna da voli samo onda kad je sve sjajno i bajno, taj po mom mišljenju niti zna da voli niti pravi pitanje sa kim je, niti razmišlja, živi i diše u dvoje.

    Prava ljubav, za ceo zivot, je kada nekoga volimo zbog njegovih mana. E, u tome je esencija.


    U to ime, večeras bez spreja protiv hrkanja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Da, postiji i to.
    1% populacije na zemlji ga i ima.

    Ostali samo tragaju...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #9

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ja ne vjerujem.... Bar sad... Ne znam,ako je to sve za jednu osobu,i ne bas...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #10

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ma kada je Maksa9 napisao da je ljubav razlika između samo postojati i živeti, nisam mogla da ostanem neutralna, i evo prikljucujem se kao istomisljenik! A to da li ljubav moze da traje citav zivot, ne znam, ali se najiskrenije nadam!

  11. #11

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ne znam. Jos nisam proziveo zivot...

  12. #12

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ako ulazis u vezu sa razmisljanjem koliko ce da traje, onda sigurno i nece trajati puno!
    Ljubav se ne moze meriti ni kolicinski ni vremenski!

    Ljubav nije samo uzimanje,ljubav je nesebicno davanje i nema odgovor zasto nekoga volimo,jer ako ima,to i nije ljubav.

    "I danas te volim kao juce.
    I sutra cu te voljeti kao juce.
    I juce sam te voljela kao juce.
    Svaki dan je onaj isti
    kao kad sam videla da se nebo
    umiva u tvojim ocima.
    Svaki dan lici na onaj
    kada se sunce kupalo u tvojoj kosi.
    Svaki dan je juce."
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #13

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Ja vjerujem u ljubav za cijeli zivot: slusam narodnjake i kad se napijem polupam sve u kafani
    Poruku je izmenio Mish, 21.10.2007 u 02:10 Razlog: Opet vičeš

  14. #14

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Citat veda85 kaže: Pogledaj poruku
    Ma kada je Maksa9 napisao da je ljubav razlika između samo postojati i živeti, nisam mogla da ostanem neutralna, i evo prikljucujem se kao istomisljenik! A to da li ljubav moze da traje citav zivot, ne znam, ali se najiskrenije nadam!
    Moraš/mora se verovati u ljubav i po ceni da ne postoji. Da li traje ceo život?! Valjda traje, ako je iskrena!!!

    Veliki pozdrav.
    Doviđenja Srbijo ma gde bila!!!

  15. #15

    Odgovor: Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Ako neku osobu volis, onda je volis - jednostavno (i danas, i sutra....). Medjutim, lako je voleti nekoga zbog njegovih vrlina i to u sustini i nije prava ljubav (vise je zaljubljenost). Prava ljubav, za ceo zivot, je kada nekoga volimo zbog njegovih mana.
    U potpunosti se slažem i verujem da postoji prava ljubav za ceo život. Imala sam priliku čak i videti tako nešto u stvarnom životu, a ne samo u filmovima, jer su moji baka i deda doživeli da proslave "zlatnu" godišnjicu braka, odnosno 50 godina zajedničkog života. Posmatrajući njihov odnos u braku imala sam priliku dosta toga naučiti od njih o poštovanju, poverenju, uzajamnom razumevanju, kompromisima koje su bili spremni učiniti jedno za drugo ...

    Ono što je meni, a i ostalima iz porodice, bilo strašno gledati jeste to da je sa odlaskom dede veliki deo bake prosto nestao. Ugasio se. Da li zbog tuge za njim, ili od prevelike ljubavi prema njemu bez koga više nije imala razlog za živeti, i ona je otišla dve godine kasnije.

    Sve u svemu, mogu slobodno reći da prosto znam da ljubav za ceo život postoji.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. RTS - Hvala što nam verujete
    Autor Arthur Dent u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.12.2010, 17:49
  2. Da li verujete u bapske priče?
    Autor makilli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 14:52
  3. Da li verujete u snove?
    Autor Lady in red u forumu Psihologija
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 26.03.2010, 13:00
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 13:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 18:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •