Ko ili šta vam je pokvarilo dan? - Strana 13
Strana 13 od 23 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 344
  1. #181

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ...kiša...opet propade izlet na palić...

  2. #182

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Nije ali je bilo blizu... Neko ko misli da svi treba da razmišljamo isto...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #183

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ово тмурно небо се уротило противу мене али, ево, сунце се полако помаља и разплињује ове тешке облаке...

    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #184

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...kiša...opet propade izlet na palić...
    Zar nije treb'o izlet sutra da bude?

    Meni dan bila pokvarila kiša, ali razvedrilo se i imam nov friz pa je sve ok sada.

  5. #185

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ...jeste...ali sutra mi neki bajni rođaci pokvarili planove...
    Poruku je izmenio Goga, 26.07.2008 u 19:50 Razlog: citat

  6. #186

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    popodne, kad sam silazla dole na Tisu, stala sam da propustim dve zaprege, prvu sa dva konja, a drugu sa jednim.. prva kako tako uspela da se popne na neku veoma zajebanu uzbrdicu.. i sad, cekam da prodje i druga.. ali je fazon sto je tu zapregu vukao jedan konj.. i posto je zaprega bila prepunjena drvima i kojecime, konj nije mogao da navuce na uzbrdicu.. i gazda uzima bic, tako da ga "razgali" da se popne.. konj pokusava ali ne moze i upire se i peni i ne moze.. i ovaj se vec dere posteno na konja (a inace konji su prelepi, vranci divni) i siba ga posteno.. i kad je popizdeo, zove kompanjona da mu pomogne.. i stize ti cova sa nekom metalnom prangijom dugom oko metar i cepaj bato! Lupa po konju kao da mu je zapovedjeno! Konj pocinje da njisti i da se propinje, ali ovaj ne posustaje.. i lozi ga svojski i dolaze njegovi kompanjoni sa prve zaprege i udruzenim snagama ga lupaju po nogama, da bi ovaj mogao da se popne.. i kad vis enisam mogla da slusam konja kako njisti od bolova i muke, izletim iz kola (posto sam bila sa drugaricom u kolima) i pocnem da urlam na idiota.. doduse, nije nista pomoglo, posto sam ja bila sama na njih troje i samo su me iskulirali.. jbt, konju je krenula krvava pena na usta zivota mi doslo mi je da placem pred njima od besa sva sreca, konj uspe da se popne nekako ali je ovaj debil nastavio da ga udara bicem da bi ga ubrzao
    ja licno, to ne mogu da shvatim.. kako neko moze da se izivljava na zivotinji? Mogu da shvatim da on te konje ima zbog posla i zbog te zaprege, ali jbt pa i on je zivo bice definitivno nisam za ovaj svet, definitivno..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #187

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Ja ne volim ponedeljkeUglavnom su spori,oduze se,znam da nece biti neke akcije pa se i ja usporim sa njima.
    A danas mi je trebao neko da se posvadjamverujem da mi je to pisalo u horoskopu,horoskope inace ne citamI tako,jos je na poslu pocelo,probali su od ranog jutra,ponovo neki djuvecari koji jedu za dzabe,reko dosta bre vishe,vi nemate dushu,prozvase me ponovo sa onom starom forom,shto nisam njihovpa ne mogu da budem vash,bio bi ljigavac i isfrustriran shto mi Grci ne daju da se zovem kako ja hocu,ko vlaznom krpom da sam ih tresnuo po chelenkamareko sebi,Kep,danas je lep dan ne daj se iznervirati i deluje,pozitiva...otvaram vrata ispred lifta,kojima retko prolazim,ona sva vedra i nasmejana ceka na tu smeshnu kutiju da se dokotrlja,nema shtakereko,komshika ti konacno prohodala,e to mora da se zalijepade dogovor za vecheru u dvoje,bio je i red,shteta da takva cura bude sama...zvoni telefon i banda mi saopstava da idu u "ribe",reko da cu im se prikljuchiti samo da mi jave gde ce mo se naci...kaze banda "na trecoj"pa na trecoj nema ni jedan lokalkaze banda "pa idemo da pecamo"
    Kad se tad nisam shlogirao necu nikadabanda i pecanje to vam je ko moj kumashin i vernost prema devojkama,ne druze sereko svraticu samo da vidim kako to izgleda,e to necu da preprichavam,ne moze da se prepricha,sva sreca pa ajkule ne mozes potkupiti...dao bih par stotina samo da ih rasteraju iz plicaka,pa njih kad su ribe videle najverovatnije su se same upecale u mreze onih mornara sa doka,ako ginu da ginu od ruke junaka...
    Onda ponovo telefonski,Medo postao ujaksvaka chast,obecah mu da cu kad zavrshim vecheras popiti koju u njeno zdravlje...zatvaram,vidim da sam bez cigara,svracam na pumpu koja obicno daje popust pushachima da se truju...baja mi vraca kusur,neshto se ne uklapareko,a popust i baja mi slaze neku facu orangutana koji se obraca majmunu i uz pokvaren osmeh mi kaze da se za popus obratim na nekom drugom mesturazmishljam,mozda je u pravu,mozda sam se ja zajebo,izlazim i ulazim u auto,gledam reklamu u izlogu i kabumna reklami OVOLIKIM slovima pishe da daju popust...cim me je video na vratima znao je o chemu se radi,a lik kome u tom trenutku naplacuje ga upozorava da mu je vratio manje parareko,ti danas si bash reshio da zaradish dve dnevnice,vratim ja njemu one pare koje mi je dao i jadnik tek iz treceg pokushaja mi vraca ispravnu sumujosh uvek sam okej,razmishljam da mu sutra nabiberim prichu menadzeru sto krade firmu i mushterije ali neka ga,sam ce da padne,ne moram ja da mu pomazem u tomeotvaram paklu i palim i sad dolazimo da onoga sto mi je pokvarilo dan,pa ove cigare su josh iz doba hladnog rata,ostavim li je u piksli na par trenutaka ona se ugasimozda mi je uvalio one za odvikavanje
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #188

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne volim ponedeljke bla bla bla pade dogovor za vecheru u dvoje bla bla bla mozda mi je uvalio one za odvikavanje
    dobro, batice, tu si nam isprich'o brda i doline.. a ne reche sh'a, bre, bi sa komshinicom?
    moomoo meee jooouu

  9. #189

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ...jedino što mi je pokvarilo raspoloženje danas je što sam ustala jutros sa ukočenim i vrlo bolnim vratom, pa ne mogu ni da se nasmejem k'o čovek a da me ne zaboli pa izgledam otprilike ovako , samo očima mrdam...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #190

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    i meni se to redovno deşava ... budim se ukoçen svako jutro od glave do
    jaja
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #191

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    i meni se to redovno deşava ... budim se ukoen svako jutro od glave do
    jaja
    ...obrati se vidovitoj Zorki...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #192

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Pogled na netbanking i moje stanje tekućeg računa.

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #193

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Kuvanje patadajiza. Zamislite i to ovoj vrucini. A mene zapalo, kao i uvek, da meljem sa onom idiotskom masinom sto se dno stalno pomera i sto prska na sve strane...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #194

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Unapred mi pokvari raspoloženje kada treba didem u Ministarstvo finansija po jedan jedini papir a da bih ga dobila traba da se preganjam i ubeđujem sa polupismenim službenicama koje ispijaju svoje kafe, jedu svoje sendviče, imaju pauze svakih 10 minuta, i ne znaju da uključe kompjuter 'dok ne dođe koleginica' i tako....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #195

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Ni prašina, ni vrućina, ni nemarni i neodgovorni ljudi ne mogu danas da me naljute...
    Ne dam se...

Strana 13 od 23 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •