Ko ili šta vam je pokvarilo dan? - Strana 9
Strana 9 od 23 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 344
  1. #121

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Lelekom neodgovorni...bitno da račune šalju na vreme,a usluga im je .

  2. #122

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Vidi bre ovu kišu što pada

  3. #123

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Tuzna vest koju sam dobila mail-om, da je kumova zena juce umrla. Danas su trebali da slave Djurdjevdan...
    neunistiva zlojebaba!

  4. #124

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Ova grozna kiša s ledom što je mene i moje momke poterala sa igrališta...Nismo završili utakmicu a i pokisli smo do gole kože...

  5. #125

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    'ajde prvo, sto me jebe ruka, 'ocu da svisnem, boli uzas.. i to sto nisam spavala, zaspala sam oko 7 ujutru.. i onda negde oko pola 9 jutros, dizem se naglo iz kreveta, posto me budi neki bucan zvuk spolja.. i ja brzo do prozora, jbt, mislim se, nepostojeci vulkan izbio, kataklizma opsta..
    kad ono, komsija kosi travu nekom ultramegagigasuper bucnom i ooogrooomnom kosilicom jbt, pa culi su te u Segedinu papane majmunski, trava se kosi vikednom a ne u 9 kad omladina regenerise celije
    drndao je tako do 10 sati, kad je, Bogu hvala, nestalo struje.. ali je to trajalo 5 minuta taman da se iznerviram toliko da ujedam sad..
    jesam li negde vec napomenula da ujedam?

    edit: i da, trenutno ga veoma uspesno, ne kvare, vec se seru po njemu.. dva qrca na motoru mi se nakacila ispred kuce i turiraju mi sve u sesn'es' idi bato na Tisu, tamo ga drndaj koliko 'oces i da te vidi Bog, nemoj meni sedeti na glavi..
    sad vec toliko jebavaju, da se stvarno mislim da cu izaci napolje da im se napijem krvi za sve danas lose.. na nekom kola moraju da puknu
    Poruku je izmenio starsica, 05.06.2008 u 18:10 Razlog: dodala dva debila, zasluzeno
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #126

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Pravila, pravila... i naravno kolektivni ugovor...

  7. #127

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Stara majka mi malopre reche da su nam otrovali psa. Znaci, ne mogu da verujem. Pa jebem ti coveka kad ima srca da otruje zivotinju. I sta mu smeta kuche koje je toliko blentavo da se po ceo dan izlezava razvucen preko 3 stepenice, a kad se smiluje da pokrene svoje debelo dupe jedina aktivnost mu je vijanje svog repa i mrmljanje.
    Tako su mi pre par godina otrovali zenku boxera. I ona je isto bila dobra i mirna, da nam je vise licila na jagnje nego na psa.
    Stvarno ne mogu da verujem. Skotovi podli i pokvareni.
    Jbg
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #128

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Stara majka mi malopre reche da su nam otrovali psa. Znaci, ne mogu da verujem. Pa jebem ti coveka kad ima srca da otruje zivotinju. I sta mu smeta kuche koje je toliko blentavo da se po ceo dan izlezava razvucen preko 3 stepenice, a kad se smiluje da pokrene svoje debelo dupe jedina aktivnost mu je vijanje svog repa i mrmljanje.
    Tako su mi pre par godina otrovali zenku boxera. I ona je isto bila dobra i mirna, da nam je vise licila na jagnje nego na psa.
    Stvarno ne mogu da verujem. Skotovi podli i pokvareni.
    Jbg
    ...treba im se najebati majke...polomis govnima ruke i noge...stoka...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #129

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Više ni decu upisati u školu nije tako jednostavno!

    Krenem juče u prikupljanje potrebnih potvrda za upis, odvedem ih prvo kod stomatologa, u popodnevnu smenu, kažu:
    -"ne radi niko"
    - kako niko?
    -lepo jedan doktor je na godišnjem a drugi radi prepodne. Dodjite prepodne.
    propade mi još jedan dan

    Ajde da ih odvedem kod pedijatra, bar nešto da završim!
    -Ne možete da dobijete potvrdu
    -zašto?
    -radi samo jedna doktorka
    - pa kad da dodjem?
    -sutra prepodne
    ajd dobro
    jutros krenem u pohode sabajle
    Stižem kod stomatologa u 8 i 15, ona pije kafu
    -sačekajte malo
    -
    -konačno udjemo na pregled, sve je ok, dobijemo potvrdu ali moramo kod protetičara Ajd dobro obavićemo kod pedijatra dok ne stignemo na red protetičara.
    -trebaju nam potvrde za školu
    -sa kojim doktorom imate potpisan ugovor?
    -sa dr....
    -dodjite poslepodne
    -pa juče ste mi rekli da dodjem prepodne!
    -doktorka radi poslepodne, ne mogu vam pomoći :
    -
    Kod protetičara smo čekali 45 min uz to da napomenem da blizanci ne mogu da se svrte na jednom mestu ni pola minuta


    Nije mi jasno kako bi ja to završila da nisam na odmoru

  10. #130

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Evo sadE ovaj glupi štampač koji se pokvario, a ne mogu da smislim dan kad mi je više trebao! Parola - snađi se
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #131

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    eh.. ae od pocetka dana, tj. noci.. zaspim jutros negde oko pola 4, gledala sam Gospodara.. i probudim se danas oko pola 3 popodne aliiiii.. vise sam se umorila nego odmorila jbt.. prvo, imala sam najgrozomornije snove, sahranila sam celu familiju, i to u dva sna prvo u jednom, pa u drugom.. secam se da sam se probudila tako sto mi je suza kanula niz lice.. i odmah sam otisla da pronadjem kevu a nje nije bilo i ja pocinjem da placem.. dok nisam dosla sebi je l' i rekla si da je to bio samo san.. onda.. opet komsija sa drkanjem kosilice u 4 popodne jbt, pa kao da u prasumi zivimo pa kosi li kosi
    e onda posle toga, vrhunac.. nakanim se posle vise od pola godine da e prefarbam iz plave u braon boju.. posto ja braon furam vec jako dugo a sestra mi je za njen rodjendan proslog decembra trazila kao poklon da se ofarbam u plavo i ja je poslusam, nije problem.. i izraslo mi vec dosta i reko, 'ajde da se prefarbam u braon.. i kupim neku novu farbu, dobro izgleda na omotu.. i sad, ofarbam se.. kad ono ja crvena pre bordo nego crvena
    pa mislim se, jebem mu sve, kako bas mene da snadje ovako nesto, jbt, izgledam kao moja komsinica od 50 godina sa ovom bojom
    a u tri lepe, sad cu ja da se prefarbam u petak opet, u neku valjanu braon ili ako popizdim, u crno, tu ne mogu da omasim
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #132

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ovaj računar ubi ko prutom a kžu da je legalan softver ok. im mamuuuu im brezobraznu sad bi ih nalupao
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  13. #133

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Poziv u kojem me se napalo za nešto što nisam imala saznanja da se uopće i dogodilo. E da, i zbog mail-a koji nisam uopće dobila. Tko je tu normalan?

    Jesus.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #134

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Ovo nevreme... ne mož' mrdnuti iz kuće...

  15. #135

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Svađanje i prepucavanje bivših supružnika oko viđanja deteta. Zašto to rade?!
    Dođe mi da ih izmlatim oboje i izderem se na njih.

Strana 9 od 23 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •