Ko ili šta vam je pokvarilo dan? - Strana 22
Strana 22 od 23 PrvaPrva ... 1220212223 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 344
  1. #316

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Kao da nije dovoljno sto sam juce razbila glavu, jos me neka osoba nasla ebat u zdrav mozak bas isti dan.. a mama gledajuci moju agoniju komentirala: ''Nasmjesi se, sutra ce biti gore..'' i bila je u pravu.. a sta mi je pokvarilo danasnji dan? Glavobolja, lose raspolozenje, lezanje citav dan.. joy, o joy..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  2. #317

    11 Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Vrijeme.
    Što mene ovo tmurno vrijeme može da unazadi, to je čudo jedno.
    I sestra moja, i dešavanja u njenom životu...to mi još zada glavobolju, i kud ćeš ljepše kombinacije.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #318

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Provod mi baš i nije bio sjajan, atmosfera u kafiću nije bila OK, a i društvo, takođe.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #319

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Nazvala sam jutros prijateljicu i kroz razgovor me je podsetila da joj je juce bio rodjendan
    Bilo mi je neprijatno, bilo mi je krivo sto sam zaboravila
    neunistiva zlojebaba!

  5. #320

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Setim se danas da je jednom moj bivsi pevusio pesmu od Divljih Jagoda u kojoj se spominje Ljiljana, ali da ne zna kako se zove pesma, pa sam resila da ga iznenadim i da mu nadjem pesmu (nije internetski potkovan ). Voila, uspem da je nadjem na Tubi, i to ne live verziju, i dok mi se video "puni", resim da procitam komentare. Jbt.. neverovatno koliko mrznje ima, mi prema muslimanima i Hrvatima, oni prema nama i tako u krug, sa sve najsocnijim prozivanjima i psovkama. Nije da me cudi, ali to nikako da prestane da me packa i da mi kvari raspolozenje. Pa, umesto da sam sad hepi sto cu usreciti njega, smorila sam se kao u bunaru bez tega da potonem.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #321

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Vest da su ... kucencetu u mome gradu odsecene sve cetiri sape''...citavu nedelju je lezao tako ranjen...sad cuh...


    Taj grad je moj Beograd......
    Zamislite coveka bez ruku iznad sake i noge bez stopala...!!!

    Pusti, jadni covek...sta sve nece da uradi...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  7. #322

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Preko puta prodavnice u kojoj radim je kao neka kafe-poslasticarnica "Timis" - ne znam ni ja tacno sta je. Uglavnom veoma je popularna u Kanadi. Deli nas samo parking. U predvecernjim satima to mesto je uvek veoma poseceno - uvek isti ljudi, koji se okupljaju da bi uz kaficu i kolacic podelili i casicu razgovora. Oko pola devet, sinoc, dok sam radila, odjednom sirene, kola hitne pomoci, policija, vatrogasci... opsta uzbuna. Stojim kraj vrata prodavnice i posmatram... vidim da se nesto "opasno" dogodilo. Ljudi iz Timisa trce napolje, medicinsko osoblje, policija, vatrogasci trce unutra.... 15-tak minuta kasnije na nosilima iznose coveka koji je doziveo srcani udar. Nisu mogli nista da urade... kasnije sam cula da su tri puta probali reanimaciju... nije vredelo, vec je bio mrtav.
    Veoma potresno!
    neunistiva zlojebaba!

  8. #323

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Stiglo mi obavestenje da ne mogu da produzim vize...sto bi znacilo da ne mogu ni na Kubu ni u Srbiju...1. juna moram da se selim, opet...iskocila mi bubuljica na guzici, boli me samo kad disem...i glavudza ubija deveti dan...
    al' ono...nocas su prestali da padaju kisa i sneg...sija sunce, ptice cvrkucu, zivot je lep i tako to...

  9. #324

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Budjenje u 10h. A mogla sam da spavam do 1 ali jok


    Kako je nekim ljudima dosadno u zivotu pa zele da smore i tebe.
    Everybody Wants to be a Cat

  10. #325

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ovaj dan je nepokvarljiv!
    & underpaid......

  11. #326

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Skot od žene!
    Idiotkinja!
    Dabogda joj.....

    Život mi zagorčava.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #327

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Znaci ako postoji nesto sto mrzim najvise na svetu, onda su ulizice koje da bi sebe pretstavile kao fine i dobronamerne, prosipaju svakve lazi o drugima.
    Budaletina je naposlu ispricala svasta nesto o meni (u vezi posla) i dovela me u stanju da se posvadjam s kolegom.


  13. #328

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Crknut LNB. Na stranu što sad moram kupovati neko kinesko smeće od 5 evra koje će riknuti za par meseci, nego i penjati se na tavan, rasturati krov i sve to ponovo nameštati.
    Poruku je izmenio Morpheus, 09.07.2010 u 13:50

  14. #329

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    trude se...

    majstori.....ali tesko da ce ga pokvariti.dolazi mi danas moja jedinica.no. one.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #330

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    pa mislim da je to bio jedan telefonski razgovor ali i ustala sam na levu nogu .....

Strana 22 od 23 PrvaPrva ... 1220212223 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •