Ko ili šta vam je pokvarilo dan?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 344

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Jako sam se danas iznervirao, jer sam saznao da neću sutra ići na fruškogorski maraton.

    Toliko sam ga čekao, jer prethodne dve godine nisam išao zbog obaveza na faksu, kasd ono - prc. Nema me ni ove godine tamo.


    Ko je vama pokvario dan?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Prozivjeti dan na mom radnom mjestu bez nerviranja bi bilo pravo cudo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Konji mi blokirali mob...
    Navodno sam preterao sa porukama, koje su na pocetku bile neogranicene , i eto dodatnih 90$ na racunu .... ijao kako sam se izvikao na sve redom.... od tuke koja se javila na sluzbi za pomoc do glavnog menadzera... pa malo na srpskom malo na engleskom ( ipak je bio nenormalno visok naboj bijesa)
    a kad ce da proradi i to da zlo bude vece sa jednog fona presisao to nesto a blokirali mi sve linije
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Jedna Ruskinja, koja nema pojma (ni o cemu) - sve lomi po labu
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #5

    12 Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Sahrana. Mom kolegi je umrlo dete staro 6 godina.

  6. #6

    Šta vas je danas naljutilo?

    Idem ja tako danas sa posla... Padala je kiša, blato je na putu. Idem ja tako, idem, idem... i nailazi auto. Približava se auto i od celog puta sa 3 trake prođe baš tik pored mene... Podiže se ono blato i pravac po mojim belim pantalonama. Ok, dešava se, ali IMAO JE CEO PUT PRAZAN I MORAO JE DA PRODJE BAŠ PORED MENE! Ok, skenjam se ja, ali šta ću, nastavim dalje... Napravim 3 koraka i nailazi još jedan auto. Ja stanem, okrenem se, gledam ga ... I TIP PRODJE TAČNO PORED MENE I SVO ONO BLATO PONOVO POLETI KA MENI. E tu više nisam znala da li sam besna ili tužna. Pa kakvi su to bre ljudi? Zar ti teško da se pomeriš pola metra levo i da moje bele pantalone poštediš fleka?

  7. #7

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    opet oni isti konji sto mi onomad blokirase mob
    elem sad su riknuli... potpisali bankrot... aj reko odlicno resih se bjede, kad trt Milojko nece niko drugi da prihvati njihove telefone... i ja ladno sad moram da kupujem novi phone... a ovaj tek dobih breeeee
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #8

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Citat swba kaže:
    opet oni isti konji sto mi onomad blokirase mob
    elem sad su riknuli... potpisali bankrot... aj reko odlicno resih se bjede, kad trt Milojko nece niko drugi da prihvati njihove telefone... i ja ladno sad moram da kupujem novi phone... a ovaj tek dobih breeeee
    blago tebi , sto vise to bolje

    sta bih dala da sam na tvom mestu

  9. #9

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Jedan SMS...koji nikako da stigne....
    A ja necu dva puta da trazim istu stvar....koja mi trebaaaaaaa...

    Ali cekaj....to mi nije danas pokvarilo dan nego juce.... ,danas ne znam sta ce mi pokvariti dan
    The night seems so dark because the day is much too bright

  10. #10

    11 Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    bilo je to jucer kad nas je rodjaka pozvala na neki porodicni rucak, pa se okupile babetine i tetke, pa sam se svakakvih prica naslusala. a hit dana je bio kad je rodjaka htjela da se slikamo (ali da se vidi pecenje i torta) da bi ona mogla u njemackoj pokazati da se ovdje u srbiji ne gladuje ... eh sta dodati vise???
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    07 Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Niko i nista.
    Ich Bin Nich' Ich

  12. #12

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ...koleginica sa posla....
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  13. #13

    Odgovor: Šta vas je danas naljutilo?

    Citat Muckota kaže:
    Idem ja tako danas sa posla... Padala je kiša, blato je na putu. Idem ja tako, idem, idem... i nailazi auto. Približava se auto i od celog puta sa 3 trake prođe baš tik pored mene... Podiže se ono blato i pravac po mojim belim pantalonama. Ok, dešava se, ali IMAO JE CEO PUT PRAZAN I MORAO JE DA PRODJE BAŠ PORED MENE! Ok, skenjam se ja, ali šta ću, nastavim dalje... Napravim 3 koraka i nailazi još jedan auto. Ja stanem, okrenem se, gledam ga ... I TIP PRODJE TAČNO PORED MENE I SVO ONO BLATO PONOVO POLETI KA MENI. E tu više nisam znala da li sam besna ili tužna. Pa kakvi su to bre ljudi? Zar ti teško da se pomeriš pola metra levo i da moje bele pantalone poštediš fleka?
    Ne se jediš regica, to su sad maskirne pantalone sigurno niko nije imao takve od prolaznika zamisli kako je pantalonama bilo do jaja, u njihovom životu se desilo još nešto sem što si ih ti obukla I vidiš, svaka ta avantura postane literatura nema nerviranja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Nerazumevanje
    bezobrazluk
    iskompleksiranost
    sebicluk
    ---------------------
    =
    jedne osobe s' foruma / moja keva ujutro
    === preziveo sam zen-kaust

  15. #15

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    moja prozdrljivost i alavost, sad sam se prejela i boli me tiba.... shmjc...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •