Ko ili šta vam je pokvarilo dan? - Strana 11
Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 344
  1. #151

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Kao da je to bitno. Popravit ću si ja dan. Ende.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #152

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    neki... volela bih da nam se vise putevi ne sretnu...al...
    jedino da pobegnem...
    ...srce se nosi javno...

  3. #153

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Kada je vrućina koa ovih dana, obično mi klima radi celu noć.Ujutru ko prvi ustane otvara sve prozore i pravi promaju.
    Elem, jutros je macan ustao pre prvih petlova i otvorio sve prozore i vrata i kad se nismo svi pogušili!
    Lokalno komunalno preduzeće ima običaj s vremena na vreme da zapali smeće na obližnjem smetlištu(!), a lagani vetrić je sav taj dim i smradež doduvao do naselja.
    Mislim da nema potrebe da objašnjavam kakav je osećaj udisati taj miomiris.
    Više od smrada me iznerviralo to što uopšte pale smeće, što iz bezbednosnih razloga, što iz ekoloških razloga i uticaja na zdravlje ljudi.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #154

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Par dana unazad mi komercijalni kvari feng šui čim mi udje u vidokrug ali danas je došlo do totalnog izliva energije...vikao je on...vikala jemoja šefica...vikala sam i ja
    Vratila sam službeni telefon, konkurisala na drugo mesto, samo dok se vlasnik vrati sledi razgovor, pa kom obojci Tom i Jerry

  5. #155

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Dan mi je pokvarila nesnosna vrucina mnoooooooooogo posla i jos po neka sitnica

  6. #156

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Ma, nećem da pričam... Posle ispadne da se žalim...

  7. #157

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Eh kakva rasprava večeras ...nagradne igre..živa sam se iznervila,za glupost
    sve me izjeda..moram i ovde da qqmačem i još jednom da kažem pre nego što odem u carstvo snova
    ..svi bi da jedu 'leba bez motike, tj. svi bi da žive od nagradnih igara...e pa malo trt čitava država grebe i grebe i grebe, ne bi li dobila stan ili neku neverovatnu količinu novca. A ko radi? Samo budale. Samo budale idu u školu i idu na posao. . Onda stvar postane ozbiljnija pa se filuju glasovi na internetu, pa se salje po 1000 kodova...
    Ne mogu da shvatim. Da li je moguće da je ovom narodu toliko normalno da ništa ne radi a da mu pare same padaju u krilo? Da li je moguće da svi smatraju da su to nečim zaslužili? Cime? Strah me je od takvog naroda...tog kojem ništa više nije sveto.
    Sada se ozbiljno pitam - a gde ja to u stvari živim? ...u carstvu snova verovatno lezi 'lebu da te jedem
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #158

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    uh... vrucina... preznojih se dok sam jutros isla na fax... i onda znojavu me smestili ispod klime... ima da se prehladim... ):
    Citius, Altius, Fortius.

  9. #159

    14 Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    sam što sam dozvolila da imam / tj.
    da sam imala totalno
    promašen, bezvezan, nervozan idiJotski dan.



    Toliko sam mu se radovala.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #160

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ...ne baš dan...već noć,neko ko nije vredan toga

  11. #161

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ...koleginica sa posla....
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  12. #162

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Bendiks na anlaseru...majstor kaze da takav sluchaj nije imao u karijeri...i sada sam ja sluchaj za posmatranje + nemam auto...

  13. #163

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Ne može ništa ovaj dan da mi pokvari , ali malo je zamućen + osvežile su se ružne uspomene na isto,jer ne razumem, pa još milion puta da se desi!

    Diskretno i konkretno traženje novca po dobro urađenoj operaciji.
    Ne bismo ostali dužni i lepša zahvalnost bi bila sigurno da nema traženja, a ovako samo gađenje osećam.

    A gde im je obraz i čast, da li ga je ranije bilo...sve me to zanima.

    Do pre pola godine nisam bila specijalista i kao lekar opšte prakse sam par meseci radila u nekoj prigradskoj ambulanti. I sećam se seljaka koji mi je, kada je pošao na pijac da prodaje, iz kamiona izneo kesu svakojakog voća i povrća ( kupus me je dotukao, zbog nošenja ),a nisam ga niti bih tako nešto odbila ni pod razno. On je to birao, pažljivo i jer je želeo.

    A sad se pitam da li godine i staž i svašta preživljeno ili uskraćeno, mogu toliko da promene čoveka da počne da zahteva ili su takvi bili uvek a sad im se još i može.
    Poruku je izmenio DrinChe, 09.07.2008 u 11:20 Razlog: gramatika

  14. #164

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    Rekoh da ništa ne može da mi pokvari dan , a sad gledam kako zatvaraju ulicu jer(kaže mi milicioner, fin čoek) "spremaju kabinet Dačiću". Gde je onaj da budem nežna prema sJebi?

  15. #165

    Odgovor: Ko ili šta vam je pokvarilo dan?

    ispraznio mi se akumulator u kolima
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •