Otkud vi ovde? - Strana 15
Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Prikaz rezultata 211 do 216 od ukupno 216
  1. #211

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Tražio sam nešto o Orhanu Pamuku i kad sam našao malo sam pregledao još neke teme i sajt mi se dopao, ali se nisam registrovao tad. Posle sam opet nešto tražio i opet me ovde ubacilo. Opet sam našao ono što sam tražio i rešio da se registrujem. Ali tad nisam imao vremena za pisanje. Posle nekog vremena setih se sajta, ali je bio u izradi. I 10 dana uzsatopno sam dolazio želeći da pišem, ali forum je bio u izradi. I sad se opet setih. Tako da sam odlazio i vraćao se neprimećen. (inače nisam ovako brbljiv )
    Amor fati

  2. #212

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Bilo je to jedno duže bolovanje. Dok gledaš u plafon danima i prisećaš se svega što ti nedostaje, setila sam se mog nemačkog terijera, jednog prgavog i lepog dečka sjajne dlake, koji je izgubio glavu jer nije mogao da kontroliše svoju neobuzdanu prirodu.Tako ukucah-nemački terijer, i nađoh se ovde. I baš mi se sviđa.

  3. #213

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Neću da kažem sasvim slučajno.Ukucala sam prosto u google Vojvodina...i to je to

  4. #214

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Planiram da kupim neku kuću u Vojvodini-sad gde baš i u kom mestu nemam pojma ali to je sigurno da će tako biti jer mi se sviđa Vojvodina pa guglajući u tom pravcu naleteh na ovaj forum

  5. #215

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Jednog dana bi mi dosadno i resih da pronadjem neku zabavu za sebe a ujedno i da skrenem misli od tekucih problema.Nacula sam da postoje nekakvi forumi gde se ljudi druze ovim putem ali nisam imala predstavu o cemu se tu zapravo radi.
    Onako bzv. sam ukucala Vojv.forum i eto me.
    Memento i tetkaD su prvi clanovi koji su mi poslali zahtev za prijateljstvom...Bila sam u cudu,s'pitanjem u glavi;"ko su ovi ljudi i sta hoce od mene?"..nisam znala ni da odgovorim na poruku ....a tek one sa zida...
    TetkaD je zbog toga mislila da je izbegavam i da me smara...i ko zna sta jos... a ja sam samo ko pala s'marsa bila....
    I tako evo me, jos sam tu..
    Poruku je izmenio ANIBAS, 23.02.2013 u 15:36
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #216

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    sarao sam malo forumima i zaustavio se bas tu...
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •