Otkud vi ovde? - Strana 13
Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 216
  1. #181

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    pretraživala slike,kad ono me skrene ovde,zavirila,pa mi delovalo interesantno....i tu sam....
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  2. #182

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Kao sto vec biva u zivot_slucaj pretrazivanja sajtova
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  3. #183

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Dopi@deo mi stari forum............... i iz cistog inata resim da potrazim neki novi





    ps. pazite da me ne naljutite




    (ma nisam ja zeznuta )

  4. #184

  5. #185

  6. #186

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Došo sam da pitam da li je to što mi u Banatu svi kažemo"mirna Bačka"manjak lokalpatriotizma ?

  7. #187

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Pa, dakle... Bio sam na drugom Forumu, video logo ovog Foruma, došao, učlanio se, pisao, napravio dugu pauzu i opet sam tu.
    Prvi utisak uvek vara

  8. #188

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    odavno znam za ovaj forum, bilo mi se mrsko regat, etc trebalo mi godinu i nest dana skupit snage da se regam
    Poruku je izmenio Sunflower, 15.12.2009 u 23:52 Razlog: slova

  9. #189

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Kud svi Turci tu i mali Mujica. Tako i ja.

    Kad se ekipica sa jednog drugog foruma preselila na ovaj...dosh'o i ja. Neshto malo manje od godinu dana nisam zjakala po netu i kad sam se konacno udostojila da se pojavim, ulogujem se na onaj drugi forum...tamo me u inboxu dochekala poruka: baba bokteje*o da nisi otegla papke kad te nema? Mi smo odje-> VojvodinaCafe

    i tako...sad zjakam odje vec 2 godine...stara ekipica se rashtrkala po celoj vasioni...a ja sam i dalje tu...navukli me mangupi

  10. #190

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    U casovima dokolice, kada vec dangubim na net-u, ae da ga bar kvalitetno dangubim.
    Ugooglam citati iz knjiga (ili takoC nesto) i drugi treci link me uputi ovde.
    Bachila oko i na ostale teme...malo se dvoumila da li da se registrujem ili ne (nesto mi bilo muka da se sada uklapam u "novo drustvo")...no ipak se registrovala...
    Nisam se pokajala...upoznala zaista puno individua (sto live sto, jos uvek, virtualno...koje cu, nadam se, upoznati...), za par njih slobodno mogu reci da su mi (vec) prijatelji...koji su sa mnom i kada mi je lepo i kada mi manje lepo (mada tih trenutaka ima znacajnije vise...jbg...citiram "Ti si slucaj od zene")...
    Eto tako...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #191

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Što ja imam komšiju!!! Dobaaaaaar...mnogo dobar, al ima jednu falinku...Džaba ja skraćujem suknju...džaba sve veći i dublji dekolte "oblačim" ( ne marim ni što je 'ladno)...ma i sve dugine boje sam na kosi sam isprobala pa se onda mislim-možda ne voli čovek da vidi suknju, daj da obučem neke pantalone...nek se ocrta nije važno...Ma sve džaba-kad vam kažem.
    Gledam ga kroz onaj pendžer, a ono svetli li svetli, svaku noć Bo'me.
    Mislim se ja-vidi, vidi kako mi komšija čovek od nauke, ta mora da nešto studira.
    Samo nešto se to njegovo studije razvuklo, a i nisam nešto čula da studenti tol'ko vremena pred računarom provode, ali opet, ko će znati tu novu nauku...te mastere i ostalo...
    Uzmem ti ja lepo onaj dvogled, što nam zaost'o još od onomad, pa virim, i sve zumiram...al' loš mi ugao...
    Eeeeeee, al' juče bio komšija vredan. Valjda mu to tako dođe pred novu godinu, pa treba praviti novi raspored nameštaja po stanu. ( a što mi dobar dvogled!!)
    Vidim ja obrn'o on sve nešto...Strpljiva sam ja-sam' da znate.
    Izoštrim ja onaj moj ( gore pomonuti dvogled) kad imam šta da vidim...Vojvodina neka...Nagnem se kroz onaj moj pendžer (sreća te sam tapacirana), izoštrim još malo sliku i imam šta da vidim !!
    E idem ja tamo isto..možda se konačno i upoznamo...
    A, da. Dobro veče komšija.

  12. #192

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Googlala malo, što iz dosade, što tražeći odgovore na neka pitanja, i dospeh ovde

  13. #193

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Svartila posle dužeg vremena, šta ću, sve mi je nešto zbrčkano i preče
    Volela bih da sam više ovde, ali ne može se.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #194

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Jednom sam bila kao gost-trazila odgovor na neko pitanje preko neta i ovde me uputili...onda sam tako svrljala po forumu i videla mnogo toga zanimljivog,duhovitog ali ne znam iz kog razloga se nisam registrovala ali onda sam pre neki dan resila da to uradim i eto tako sam sad ovde
    volecu nekad...volecu nekog...ali nikad nikog kao nekad nekog

  15. #195

    Odgovor: Otkud vi ovde?

    Hm...nema lakih odgovora.

Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •