Skupljanje sličica
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Skupljanje sličica

    Koje ste sve sličice do sada skupljali?

    Valjda ću se svih setiti: Italija '90, Euro '92, Nindža kornjače, Hi-Men, Rekordi, Paja Patak, Životinjsko carstvo, Psi, Konji, Automobili... Ima ih još sigurno, ali trenutno ne mogu da se setim.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Skupljanje sličica

    Imaš slajbe za menjažu?

    Ejjj danas kupujem Malom Od 'Ladnog Oružja ove fudbalere sad aktuelne (i regularac i onaj sa karikaturama) i stanem na neku trafiku vidim nema te kutije koja meni treba, nego stoji neka žuta Pitam ženu ima li Paninijeve (opšte poznata firma svakom ko je u životu video bar jednu sličicu a trafikaneri su ih videli mLoooogoooo) fudbalere, a ona kaže "E neeee, nemam te Banini, imam samo ove žute!"

    Elem, kod nas je opet aktuelna menjaža kod česme na Terazijama subotom i nedeljom!

    Bate i ja smo skupljali svašta! Sara Kej, Plavokapica, Indijanci i kauboji, Španija '82, Mexico '86, Italija '90, Životinjsko carstvo, Tarzan, Štrumpfovi, Miki Maus, Bruce Lee ........... jooooj samo kad se setim tapkeeeee pa one što su krš staviš kao talon pa nikad ne izvučeš sličicu broj jedan ehhhhhhhhhhh Ma, detinjstvo rules breeeeeeeee kako sam volela taj bašmebrigizam!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    12 Odgovor: Skupljanje sličica

    Citat Kunic kaže:
    Koje ste sve sličice do sada skupljali?
    Pa, ovako: Angelina Jolie, Leticia Casta, Monica Bellucci... A, Salma Hayek nije htela da mi da...

    Ja, samo fudbalske...

    E, indijanko, nemo' bre da mi spominješ Terazije... pa, tu sam odrast'o... A, tapkanje... Svi su voleli da tapkaju sa mnom...

  4. #4

    Odgovor: Skupljanje sličica

    Citat Phoenix kaže:
    E, indijanko, nemo' bre da mi spominješ Terazije... pa, tu sam odrast'o... A, tapkanje... Svi su voleli da tapkaju sa mnom...
    Bila u prolazu pa specijalno za 'Tičicu odškljocah ove sa današnje menjaže. The česma!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    11 Odgovor: Skupljanje sličica

    ja sam obozavala pcelicu maju, pa sam kao fanatik jedino njene slicice skupljala, pa mi ni jedan album nije bio dovoljan, pa sam imala dva, naravno popunjena. poslije su dosli strumfovi, pa snorkijevci...pa poslije period posta

  6. #6

    Odgovor: Skupljanje sličica

    Skupili smo i izlepili ceo GERMANY 2006, ne fali nam nijedna I onaj sa karikaturama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Skupljanje sličica

    Skupljam "Životinjsko carstvo"

  8. #8

    Odgovor: Skupljanje sličica

    Citat Mirakulica kaže: Pogledaj poruku
    Skupljam "Životinjsko carstvo"
    Odlično, da znam pa da se menjamo

  9. #9

    Odgovor: Skupljanje sličica

    Cisto da se nadovezem na temu skupljanja slicica, imam klinca od 8 godina, a od pre par godina sam opet poceo sa skupljanjem (zajedno sa njim) albuma Zivotinjsko carstvo, Pcelica Maja, Nodi, Miki i Paja, Vini Pu... Tragajacu za ostalim zaljubljenicima a zeleci da menjam duplikate slicica naleteo sam na sajt za kolekcionare raznih profila na adresi www.kolekcionar.com , a ono sto je meni bilo interesantno jeste da razni korisnici tamo nude i albume koje sam ja nekada skupljao kada sam bio klinac, Svetska i Evropska prvenstva od Minhena 74, pa albume Sisari, Praistorijske zivotinje i mnogi drugi... Sajt je besplatan za koriscenje pa ako imate neke viskove ili trazite nesto sto vam treba relativno lako mozete da stupite sa ponudjacima albuma i slicica u kontakt... Srecno

Slične teme

  1. Skupljanje kafanskog inventara ...
    Autor Sonja u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 04.09.2008, 00:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •