Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier - Strana 11
Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 217
  1. #151

    05 Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    ...hvala na odgovoru ...e a ovo a dlaku pa ni ja ne znam kako se to desava. To im se desava i kada udju u rupu koja ne radi tako da nije samo od kontakta... mozda je to i od korenja drveca zato sto su rupe do njih...to izgleda kao ogrebotina(ne krvare) samo sto im skine dlaku i toga ima i na njusci , po bokovima ...do sada sam ih vodio samo u rupe koje su pored nekog drveca (zato sto su mi najblize) ali moracu sada da ih vodim na druga mesta ...mozda je stvarno od korenja...e i samo da ti kazem da su ti kerovi extra...zop

  2. #152

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Pa najverovatnije je zbog korenja. Mojim psima se to nikad nije desavalo.... ali ja za razliku od tebe nikad nisam pustao pse u rupe pored korenja.. Hvala na komplimentu...., trudimo se .. Pozdrav!!!

  3. #153

    Nemacki Lovni Terijeri

    imao sam prilike da jamarim sa nima ivlacili smo stetocine kao sto su lisica, lis, pa po koji jazavac, e to je lepo pustis psa u rupu da nadje stetocinu i onda kopas da ih izvuces napolje.

  4. #154

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Saljite svoje slike NLT-a i pisite svoja iskustva o toj rasi!!!
    Pozdrav alexander 37 i ostali znani i neznani! Evo našao sam Vas ovde da pričate, ali svugde se zabušava. Kada je samo ovaj post postavljen? Stvarno umesto da nas je sve više ono mrka kapa.

  5. #155

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Pozdrav Zabalj.... Na zalost situacija je takva kakva jeste. Stekao sam utisak da nas je sve manje od kako su utakmice zabranjene. A i mi smo malo cudni ljudi. Umesto da se skupimo i slozimo u tako teskom trenutku mi se svadjamo i raspravljamo o nekim nebitnim stvarima. Procitao sam da su u Backom Petrovom Selu prepravili rov.... ne znam da li ce to uraditi i ostali..... ali se nadam da ce biti promena na bolje od proleca..... Pozdrav svim pravim terijerdzijama!!!!!

  6. #156

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Pozdrav Alex.... Ja imam Ulff-ovog rodjenog brata Ulk-a. Ajde postavi jos koju Ulffovu sliku.

  7. #157

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav Zabalj.... Na zalost situacija je takva kakva jeste. Stekao sam utisak da nas je sve manje od kako su utakmice zabranjene. A i mi smo malo cudni ljudi. Umesto da se skupimo i slozimo u tako teskom trenutku mi se svadjamo i raspravljamo o nekim nebitnim stvarima. Procitao sam da su u Backom Petrovom Selu prepravili rov.... ne znam da li ce to uraditi i ostali..... ali se nadam da ce biti promena na bolje od proleca..... Pozdrav svim pravim terijerdzijama!!!!!
    Било је скоро на РТС-у нека емисија на којој су приказали тај ров... Ров је идентичан као ров са фотографија на једној од предходних страна ове теме(онај са fox теријером)... Можда грешим али мислим да оцењивање на овај начин није меродавно..

  8. #158

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    fina kuca...imala ga moja najbolja drugarica...al kad sam htela da idem kod nje morala sam prvo da se javim da pitam dal je vezan ili mozda se slobodno seta oko kuce......znao je da mi utera strah u kosti, uvece kad bi se rzeci pojavio iza mene...
    i prilicno ratoboran...jednom skocio na vucjak mog brata...direktno za vrat, hteo da ga davi...a ono mrvica prema njemu...


  9. #159
    Citat Drenovac kaže: Pogledaj poruku
    Било је скоро на РТС-у нека емисија на којој су приказали тај ров... Ров је идентичан као ров са фотографија на једној од предходних страна ове теме(онај са fox теријером)... Можда грешим али мислим да оцењивање на овај начин није меродавно..
    Pa da.... ja na zalost nisam gledao emisiju ali mi je drug pricao. Normalno da nije merodavno. S' obzironm da ne dolazi do kontakta izmedju psa i divljaci ne moze sa ni videti koliko je pas ostar... ali sta da se radi...? Bolje je i to nego nista.

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    fina kuca...imala ga moja najbolja drugarica...al kad sam htela da idem kod nje morala sam prvo da se javim da pitam dal je vezan ili mozda se slobodno seta oko kuce......znao je da mi utera strah u kosti, uvece kad bi se rzeci pojavio iza mene...
    i prilicno ratoboran...jednom skocio na vucjak mog brata...direktno za vrat, hteo da ga davi...a ono mrvica prema njemu...
    Koliko ja znam NLT nije agresivan prema ljudima... Mada... postoje slucajevi. Ja licno imam psa kog sam ucio na rukav... i radi fantasticno.... znachi napad odbrana... ali opet kazem ja sam ga tome naucio. Inace sa ostalima nemam problema.
    Poruku je izmenio silvia, 12.12.2008 u 10:56 Razlog: 2 uzastopna posta

  10. #160

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    i drugarica mi uvek govorila da nije agresivan. mislim OK je...nikad me nije napao, ali kad je bio pusten, cuvao je kucu i normalno da pazi ko ulazi u njegovom dvoristu...
    al razvila sam i posebnu tehniku...pozvala bih ga i cekala da se on pojavi, da me vidi i nanjusi, pa da udjem


  11. #161

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Ana Bella - aport iz vode.


  12. #162

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Pa da.... ja na zalost nisam gledao emisiju ali mi je drug pricao. Normalno da nije merodavno. S' obzironm da ne dolazi do kontakta izmedju psa i divljaci ne moze sa ni videti koliko je pas ostar... ali sta da se radi...? Bolje je i to nego nista.
    Ne bih da ispadne da hvalim svoje stene, ali ono bi polozilo onaj ispit sa 4.5 meseca a sad kad ima 6 da ne pricam...

  13. #163

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Znam druze.... Voleo bih da vidim negde pravilnik.... t.j. sta ce se sve ocenjivat...., glas .., istrajnost.... vreme za koje ce pas stici do resetke.... Ili mozda koji ce pas najbrze razbiti sam sebi nos....

  14. #164

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Znam druze.... Voleo bih da vidim negde pravilnik.... t.j. sta ce se sve ocenjivat...., glas .., istrajnost.... vreme za koje ce pas stici do resetke.... Ili mozda koji ce pas najbrze razbiti sam sebi nos....

    Kako sam ja njih razmeo pas ce morati da laje 5 min na resetku, dok je ona zaglavljena tj. dok se ne pomera, a kada to uradi onda se resetka odglavi da moze da se pomera i tada pas mora da gura resetku i da nabije lisicu u cosak. I koji ker srcanije to odradi on je ostriji :D:D:D:D... Ja sam tako razumeo a mozda i gresim nista nije iskljuceno . Ali na ovaj nacin ce vecinom glumci(galamdzije) dolaziti do titula, prava ostrina ce se izgubiti a kerovi ce ostati razbijenih noseva ...

  15. #165

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Drenovac kaže: Pogledaj poruku
    Kako sam ja njih razmeo pas ce morati da laje 5 min na resetku, dok je ona zaglavljena tj. dok se ne pomera, a kada to uradi onda se resetka odglavi da moze da se pomera i tada pas mora da gura resetku i da nabije lisicu u cosak. I koji ker srcanije to odradi on je ostriji :D:D:D:D... Ja sam tako razumeo a mozda i gresim nista nije iskljuceno . Ali na ovaj nacin ce vecinom glumci(galamdzije) dolaziti do titula, prava ostrina ce se izgubiti a kerovi ce ostati razbijenih noseva ...
    Sve dok ne naletena terenu na jazu....a onda prvaci ima da bjeze...hehehe
    Moje misljenje o tom pravilniku je da ce jos malo terijer izgubiti ono sto mu je najjace, srcanost.
    I kvalitet ce bas da padne.
    Mnogo ce se morati paziti na to skim pariti...

Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Erdel terijer - Airedale terrier
    Autor Flufi u forumu Rase pasa
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.03.2024, 15:24
  2. Nemacki Ovcar-Deutscher Schaeferhund
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 19:51
  3. Nemacki Bokser - Deutscher Boxer
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.02.2010, 07:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •