Miši sam jednostavno morala da posvetim jednu temu na ovom forumu. I zaslužio je. U životu nisam srela glasnijeg čoveka. Toliko sam se puta drala sa njim sa tribina, iako se njegov vokal poput brodske sirene uvek izdvajao. Vidite Mišu i shvatite koliko ste daleko od vatrenog navijača... koliko on voli da bude tu gde je. Gledati utakmicu iz fotelje i biti sa Mišom live na tribinama uz istu, nebo je i zemlja. Oni koji su to doživeli, znaju o čemu pričam.

Miša Tumbas aka Miša Baskuz je jedna od legendarnih ličnosti Beograda, stalan posetilac utakmica i takmičenja na kojima su zastupljeni sportisti SD PARTIZAN. Ovaj miljenik Grobara je karikiran prototip savršenog zaljubljenika u crno-bele boje. On beskrajno, bezumno i bezrezervno voli PARTIZAN. Ima neverovatan glas za pevanje i, još više, skandiranje i neverovatno velika muda. I bukvalno i u smislu da svakom kaže šta misli i oseća.

preuzeto sa sajta posvećenom Miši


Možda ga neki od vas ne znaju sa utakmica, ali ste ga svakako videli na video klipu "Metallica moj dobar drugar"