Sajam informatike u Novom Sadu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Sajam informatike u Novom Sadu

    Ove godine od 6. do 9. novembra, održaće se 16. međunarodni sajam informatike, a biće prikazana brojna softverska i aplikativna rešenja, računarska tehnika i proizvodi i druga multimedijalna oprema.



    Iz oblasti informatike, elektronike, energetike, telekomunikacija, logistike, transporta i preduzetništva učešće na Sajmu "Investexpo" potvrdili su predstavnici značajnih firmi: Mikrosoft za Srbiju, NIS – Naftna industrija Srbije, JP Železnice Srbije, PTT Srbija; komora – Privredna komora Vojvodine, Centar za privredni sistem Regionalne komore Novi Sad, i preduzeća s uskospecijalizovanim uslugama: Energetska mreža, Elektrovojvodina, Panonske termoelektrane – toplane, Lafarž – Beočinska fabrika cementa, JP Informatika Novi Sad, Pan computers, Com – Ing, Galeb grupe, Nopal, Tehnomag term, Tehnounion, Elmark Group, FBS Elektronik, FDS Research, Sitel, Sunbar, Jugoagent, Veridix, Asco Vidak, Petar Drapšin, Novel, Bačka put, Žica Sarajevo - BiH, Luka Bar – Crna Gora...
    Stručnjaci Microsofta će održati predavanje na temu "Softverski paketi namenjeni lokalnim samoupravama". Biće prezentovan informacioni sistem namenjen elektronskom poslovanju, koji dovodi do olakšanog poslovanja kroz sinhronizaciju rada svih struktura lokalne samouprava, kao i znatno efikasnojoj obradi svih podataka i dokumenata.
    Implementacijom takvog sistema, rad lokalne samouprave bio bi znatno ubrzan i podignut na viši nivo, što bi doprinelo i zadovoljstvu građana kao krajnjih korisnika usluga.


    Da li cete posetiti sajam?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Naravno. Možda i nešto pazarim.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    idem, bas me interesuje sta ce sve da bude
      Vrh

  4. #4

    13 Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    idem i ja...volim da sam obavestena...


    e, bilo bi lepo da se sretnemo...

    stavljam neki znak na sebe...hmhmh.... možda zastavicu VojvodinaCafea da nacrtam i mašem ...

    galahad, da povedes Foamy-ja i predaš mi ga, ako ga nisi vec poslao na neki server ( probaj na eSnips, tako nesto, secam se da sam tamo ostavljala muziku...)

    dakle, odo da crtam zastavicu vojvodina cafea ... pa na otvaranje za koji dan...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  5. #5

    Sajam informatike u Novom Sadu, besplatan ako..

    Proverila sam telefonom , ulaz je besplatan za posetioce koji prisustvuju na tribinama. Prisustvo na tribinama je takodje besplatno.

    Tribine se odrzavaju 6. , 7. i 8. nov.

    Teme tribina
    1.Dobrovoljni penzijski fondovi -utorak, od 12h do 14 h (sala I)

    2.Mogucnosti ulaganja za gradjane - sreda, od 12h do 14 h ( sala V)


    3. Kako i gde da ulozite i zaradite- cetvrtak, od 10h do 17h (sala II i IV)
    PROMOCIJA INVESTICIONIH FONDOVA - NA?INI POSLOVANJA I MOGU?NOSTI ULAGANJA ZA GRA?ANE -U?esnici: USAID, Komisija za hartije od vrednosti i predstavnici investicionih fondova DELTA PLUS, FIMA PROAKTIV, RAIFFEISEN AKCIJE
    Organizator: USAID, "Projekt Media Konsalting", Beograd i Novosadski sajam

    Info dobijena na telefon Telefon: + 381 (0)21/483-01-17

    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    E pa lepo... Samo shto vetjina, ako se ne varam, radi bar od 8h do 16h, ili kao ja, od 9h do 17h... Lepo su namestili Bar tje omladina motji da ide za dzh hehe...

    A inache, karta koshtaaaa...?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    radi bar od 8h do 16h, ili kao ja, od 9h do 17h... Lepo su namestili

    Radi od 10h do 18h.

    E ajde kad neko sazna nek napise kolko je karta?
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Bila, videla.

    Karta kosta 200 dinara.
    Na sajmu nema nista.

    Naime, onu vest na prvoj strani sto sam okacila skinula sam sa zvanicnog sajta www.sajam.net .

    Ovo je sajam investicija, finansija, informatike, telekomunikacija, logistike, energetike....

    Najvise je ovo sajam investicija. Dosle firme, rekle "Dobar dan", mi postojimo i zelimo da nas neko kupi. I dosle dve firme koje se bave investicijama i rekle ajte kod nas. Standovi su svi prazni, flajeri bedni, inovativnost 0, posecenost mala.

    Onaj ko se nadao da ce otici na sajam informatike (ja na primer ), bolje da tamo i ne ulazi.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Bila, videla.

    Karta kosta 200 dinara.
    Na sajmu nema nista.

    Naime, onu vest na prvoj strani sto sam okacila skinula sam sa zvanicnog sajta www.sajam.net .

    Ovo je sajam investicija, finansija, informatike, telekomunikacija, logistike, energetike....

    Najvise je ovo sajam investicija. Dosle firme, rekle "Dobar dan", mi postojimo i zelimo da nas neko kupi. I dosle dve firme koje se bave investicijama i rekle ajte kod nas. Standovi su svi prazni, flajeri bedni, inovativnost 0, posecenost mala.

    Onaj ko se nadao da ce otici na sajam informatike (ja na primer ), bolje da tamo i ne ulazi.
    Tachno kad sam ochekivao da tje tako da bude... Bem ti sajam... A nekad je novosadski imao najbolji sajam informatike... A sad... Eto dokaza koliko se ovde pridaje znachaj informatici... Ne 'ebe niko to 2 posto... Verovatno samo 2 ministra umeju da upale rachunar... Tuga i jad...

    A naravno, ono shto svi vole... Investicije... Presipanje iz shupljeg u prazno... Mater im...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  10. #10

    09 Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu



    sajam informatike bio je nesto ! doduse pre tri-cetiri godine...

    da li da krenem? Goldie, ima li bar sto-god od informatike?

    simke, sta cemo, idemo li ili ...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Goldie, ima li bar sto-god od informatike?
    Hm, na primer, ima li mozhda neka izdavachka kutja, tipa CET ili shta ja znam koje, da imaju neku struchnu literaturu, koja ne obuhvata serijal "Nauchite za 21. dan" i slichne gluposti, nego prave, lepe, korisne knjizhice od 2000+ strana, da mozhe chovek neshto novo i da nauchi?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku

    Goldie, ima li bar sto-god od informatike?
    Od informatike ima Mikro knjige (MikroSvet) koje inace i ovako mozes nabaviti. Prodavnica Windows sa spensa je preselila svoju radnju na stand, i to mozes videti na spensu. I ja nista vise od informatike ne videh.


    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Hm, na primer, ima li mozhda neka izdavachka kutja, tipa CET ili shta ja znam koje, da imaju neku struchnu literaturu, koja ne obuhvata serijal "Nauchite za 21. dan" i slichne gluposti, nego prave, lepe, korisne knjizhice od 2000+ strana, da mozhe chovek neshto novo i da nauchi?
    Samo ti sanjaj.


    Inace juce je bllo Microsoft predavanje, isli neki srednjoskolci. Pa Galahad ako si zainteresovan mozda ce biti i danas i sutra.


    Eto jedino inovativno na sta sam naletela na sajmu je kasikica sa secerom. Naime, nema vise otvaranje kesice secera u kaficima kada pijete kafu i mesanje kasicicom koju ste posebno dobili. Sada je sve u jednom! Otvorite kasiku sa secerom i promesate.
    Mada mi opet nije jasno u koju oblast spada ova kasika sa secerom? Da li je to informatika, telekomunikacije, finansije ili logistika?
    Poruku je izmenio goldie, 08.11.2007 u 13:16
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Inace juce je bllo Microsoft predavanje, isli neki srednjoskolci. Pa Galahad ako si zainteresovan mozda ce biti i danas i sutra.
    Samo ti zaebavaj mala, chek' samo dok te do'vatim Netje da me pusti profesor iz shkole, kazhe informatika je glupost i mazanje ochiju ljudima

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Eto jedino inovativno na sta sam naletela na sajmu je kasikica sa secerom. Naime, nema vise otvaranje kesice secera u kaficima kada pijete kafu i mesanje kasicicom koju ste posebno dobili. Sada je sve u jednom! Otvorite kasiku sa secerom i promesate.
    Vidish ti chuda informatike? Pa to je fenomenomenomenalnooooooooo... Ja sam odushevljen... Ima o'ma da kupim 16 kutija ovog proizvoda... A kako se TO zove? kashikoshetjer? shetjerna kashika? defufnator? Uh... Ja josh ne mogu da verujem kako se neko dosetio tako genijalnog izuma

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Mada mi opet nije jasno u koju oblast spada ova kasika sa secerom? Da li je to informatika, telekomunikacije, finansije ili logistika?
    Mislim da je to oblast logistike time management i slichno... Mada... Mozhe biti i da su finansije... Ono kao... "vreme je novac"... "ne gubite vreme otvarajutji kesicu, sipajutji, pa meshati"... "ushteda vremena od 0.6 sekundi"...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Ta kasika sa secerom ima naziv, sweet spoon. Imaju i sajt koji ne radi. Proizvodi se u Cacku. Jel vam to nesto govori? Tako nam i treba kad Velja Ilic nije iz NS, pa se nista u NS ne ulaze.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    A mozhda je sweet spoon Veljin izum? On je ipak bio ministar koji radi da sve otpada od njega, on nema vremena da se baktje sa otvaranjem kesica sa shetjerom, pa onda josh i da ih mesha... Zamisli samo koliko vishe posla tje motji sad da uradi, kada postoji - SWEET SPOON...

    E... A imam ja jedno pitanje... Shta ako, hipotetichki gledano, nekom nije dovoljna ta jedna kashikica shetjera? Kako to onda radi? Meshash sa dve?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •