Sajam informatike u Novom Sadu - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Onaj ko voli slatku kafu zaista mu je dovoljna jedna kasika posto ima dosta secera, a onaj ko voli sa manje secera, on ima opciju i da prepolovi secer pre nego sto kasiku izvadi iz kesice. Vidim ja da si se ti bas zagrejao za ovo cudo od pronaaska.


    Nisam rekla jos i da kada se secer otopi na kasicici postaje vidljiv znak koji predstavlja "predskazanje vaseg danasnjeg dana". Taj znak moze biti smajli :| ili znak eura ili srce ili sex .....

    Nisam vam rekla da ja radim u marketing timu ovog cuda od informatike! (salim se)
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Daj mi 10 pakovanja tih sweet spoon-ova sa znakom sex

    I nisam se zagrejao, nego eto... Gluvarim na poslu A ti mi zdushno pomazhesh

    Al' ajde, mora se priznati ljudima da su dobro smislili tu budalashtinu, posebno sa tim "predskazanjima"... Vetj vidim novu igru za zhene... "Gledanje u sweet spoon"


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Navela sam ovu kasiku kao primer inovativnog, lepo su to smislili zaista. Meni je ideja skroz simpa.

    Ali je zalosno sto o kasicici pricam na temi Sajam informatike.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Da je zhalosno, zhalosno je... Ali jako... Ali, shta drugo i da ochekujemo kad se i dalje bar 50% ljudi plashi rachunara... Chuj rachunara... Plashe se bre bankomata, pa sa karticama idu na shalter da dizhu pare, bem ih blesave...

    Meni samo nije jasno, da ne postoji neka firma koja bi se pojavila na sajmu, mislim na ove informatichkog tipa... Shta je sa tim (skrnavim i do zla boga loshim) Pakomom? Pa gde su ostali, zar samo Microsoft postoji u ovoj zemlji? Gde je Sony da predstavi svoje lapove... HP? Google? Imaju sad predstavnishtvo i kod nas... Ne kontam, zaista...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  5. #20

    12 Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Onaj ko voli slatku kafu zaista mu je dovoljna jedna kasika posto ima dosta secera, a onaj ko voli sa manje secera, on ima opciju i da prepolovi secer pre nego sto kasiku izvadi iz kesice. Vidim ja da si se ti bas zagrejao za ovo cudo od pronaaska.
    Nisam rekla jos i da kada se secer otopi na kasicici postaje vidljiv znak koji predstavlja "predskazanje vaseg danasnjeg dana". Taj znak moze biti smajli :| ili znak eura ili srce ili sex .....

    Nisam vam rekla da ja radim u marketing timu ovog cuda od informatike! (salim se)



    e, kashikica ce postati hit, vidim ja...mozhda ce joj dati ime leopard posle sajma...

    a i šta ce tu neki Sony, Microsoft,HP, Google kad nam ljudi bezhee od rachunara ko djavo od krsta...bolje ta kashikica bar ima shehera ...

    A i Velja ce se proslaviti sa kashikicom....


    Ja bih porucila po tri pakovanja od svake fele...
    ( posle tju da preprodajem )


    Ne idem ondak na sajam...

    greota stvarno... i sramota...ili je ovo priprema i uvod u privatizaciju sajma...ako vec nije private...nemam pojma..
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    Ma, da nije bilo te sweet spoon, neznam po cemu bih pamtio ovaj sajam (ako je vredan pamcenja). Cini mi se da su mislili da je informatika sve sto ima chip, pa je tako 5-6 standova posveceno senzorima, meracima i jedan je OKI za stampace. Doduse bio je Com-Ing koji je izlozio dva kucista (ali u pravom smislu reci). Definitivno se kod nas elektronika smatra informatikom, a i firme ne vide zasto bi placale zakup standa na sajmu u novom sadu. Posto jel ima u glavnom gradu koji nije tako daleko od Novog Sada. Pa ko hoce da ide na sajam, nek ode lepo u glavni grad.

    U svakom slucaju, NS Sajam je jedino kvalitetan kad je u pitanju poljoprivreda, a za ostalo, ne vredi ni pomisljati ici.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Sajam informatike u Novom Sadu

    e, juce sam naisla kod prijatelja na kafidzonu...i znate sta im je bio hit! pogadjate ... kashikoshetjer...setih se sajma i ispricah im celu nasu smejuriju oko informatike i kashikoshetjer tools-a!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •