Top 5 od Volta Diznija
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Top 5 od Volta Diznija

    Koje Diznijeve filmove biste uvrstili u vaš top 5?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    1. Lionking
    2. Bambi
    3. Pepeljuga
    4. Snezana i 7 patuljaka
    5. Trnoruzica

    Osim Lionkinga, sve ostalo sam gledao davno, davno, pre nekih 35 godina i ostale su mi scene u secanju do danas.


    Cini mi se da su sve produkcije Walt Disney...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    Evo mojih TOP 5

    1. The Beauty and The Beast
    2. The Lion King
    3. Tarzan
    4. Alladin
    5. The Little Mermaid
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    1) U potrazi za Nemom

    2) Pepeljuga

    3) Mulan

    4) Atlantida

    5) Dama i skitnica
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija


    Ah ... Walt Disney ... Hvala Squaw za ovu temu!

    Pošto sam veeeeeeliki obožavalac Diznijevih crtanih filmova, i svaki mi je drag, i svaki je priča za sebe, i svaki mi se podjednako sviđa, nisam baš sigurna da ću uspeti da se zaustavim samo na 5, ali daću sve od sebe.

    Pa da krenem:
    1. Beauty and the Beast (za ovaj sam crtać posebno vezana )
    2. Bambi (setite se samo Bambija koji uči da hoda po ledu )
    3. Cinderella, iliti Pepeljuga
    4. The Little Mermaid (nas dvoje u maloj sali bioskopa Arena, okruženi decom, kako se samo ne setismo da nahvatamo neko dete i povedemo ga sa nama da gleda crtać možda bi nas manje čudno gledali )
    5. The Lion King
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  6. #6

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    Mogu li da dodam još koji? Mogu li, mogu li? Neki me prosto proganjaju što ih nisam uvrstila na spisak.

    101 Dalmatian, The Aristocats, Lady and The Tramp, The Jungle Book (setite se samo pesmice Bear necessities ) i naravno, ništa manje važan jer se pojavljuje poslednji na listi Winnie the Pooh.

    Mogla bih ja još da nabrajam ali me sad već pomalo stid. Treba i drugima dati šansu.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  7. #7

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    Injaoooo

    1. The Aristocats - obozavam ovaj crtac, gledala sam ga mali milion puta i uz ovaj crtani sam prvi put bila poljubljena u obraz od strane moje prve ljubavi
    2. Lady and the Tramp - isto, jedan od najomiljenijih crtaca iz decijih dana, obozavala sam one dve sijamske mace, zbog kojih smo kasnije i uzeli dve za nas i obozavala sam onu scenu sa spagetama, tako romanticno
    3. Finding Nemo - ovaj je noviji, ali omiljen Dori je neprevazidjena
    4. Beauty and the Beast - covece, kako sam se ja, svojevremeno, palila na zver a i strasno sam volela zacaranog cajnika i zacarani sat
    5. Uspavana lepotica - ovaj crtani sam skoro skinula sa neta, i svaki dan sam ga, mesec dana, gledala, trovala se obozavah ga u mladjanim danima.

    I jedan, van konkurencije.. Little Mermaid. Mislim da mi nikad nece dosaditi da ga gledam, i uvek ce biti deo moje kolekcije
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    Lion King
    Snezana i 7 p.
    pas Boldo
    Jungle Book
    Pepeljuga

  9. #9

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    Nekad


    1. Dama i skitnica
    2. Pinokio
    3. Miki Maus, Paja Patak i Šilja
    4. Trnova ružica
    5. Snežana i sedam patuljaka


    Sad

    1. Hrabri mali toster
    2. Čudovišta iz ormara
    3. Koralina
    4. Kralj lavova 1, Noć u muzeju 1
    5. Ledeno doba (svi delovi)
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #10

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    Moj sin pet puta dnevno gleda 101 dalmatinca, to je mojih top 5, znam napamet svaki dijalog, a naročito što traži da mu čitam pred spavanje , nećete verovati 101 dalmatinca. Ljubi ga tata, kad se u'vati za jedno ne silazi ko dete s trešnje.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #11

    Odgovor: Top 5 od Volta Diznija

    knjiga o dzungli
    tri kabaljerosa
    alisa u zemlji cuda
    mac u kamenu
    hercules
    sud pralad

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •