NBA Playoffs 2006 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28
  1. #16

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Ja prizeljkujem finale Cleveland Cavaliers-i i San Antonio Spurs-i.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Detroit je u vrlo tijesni pobijedio pobedio Cleveland Cavaliers-e 84:82 . Cleveland Cavaliers-i umalo prosli dalje.

    San Antonio Spurs je pobijedio u Dalasu 91:86 i izjednačio u seriji na 3:3

    Uh, bice gusto nedelju
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Ispadose Kavsi
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Ulecemo u novi krug i to finale konferencija. Katastrofalnom igrom Klipersi su veceras zasluzno izgubili od Sansa, a Dalas je pobjedio San Antonio.
    Znaci u finalu istoka gledamo Detroit i Majami a na zapadu koplja ukrstaju Feniks i Dalas...

    ja vise favorite nemam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Hehehe..
    Koju veliku kintu sam zaradila jer sam se kladila na Dallas ove godine(za mec sa San Antoniom)..hiihiih.Definitivno zasluzeno,pratila sam ih cijele godine,nevjerovatno jaki E,sada ovaj duel sa Phoenixom ..primjetila sam da je Dallasu tesko da prati tempo igre,jer su P. igraci veoma brzi,trce kao ludi.A,i ono sto Steve Nash izvodi nije samo dobra tehnika-vec umjetnost.
    Primjetio li je neko koje predivne pokrete on pravi pri proslijedjivanju lopte,kako zakuca lijevom..No,izgleda zato covjek i jeste MVP
    Ruku na srce-plasim se da prediktujem ista u ovom slucaju,ali vjerujem ko pobjedi ovu "turu" da ce da uzme titulu.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Majami vec u finalu

    Bas mi je drago sto izbacise ovaj Detroit
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Bio sam skeptik kad su trejdovali pola rustera pred pocetak sezone ali izgleda da se isplatilo.Mada i dalje mislim da su trebali da zadrze stari tim,dogurali bi do finala ponovo.Welcome to Miami,bice dobra serija sa Finiksom,dobijamo ih u pet utakmica
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Nece biti sa Finiksom vec sa Dalasom. Dalas se plasirao dalje posle vecerasnje pobjede i sad cekamo veliko finale Majami ~ Dalas.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Dalas iznenadio sve pa i mene Svejedno,dobijamo ih u pet
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Citat Captain Jack kaže:
    Welcome to Miami
    -Hvala, bolje Vas nasli-
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Veceras drugi mec...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Citat valter kaže:
    -Hvala, bolje Vas nasli-
    Uvek ste nam vako dobro dosli
    Finale ko da nije finale U Majamiju pozorisna atmosfera,muka mi je da gledam,jako los basket,pa oni namerni faulovi na Shaqu,a on sutira slobodnjake ko ja u drugom osnovne mislim...stvarno....
    Iako je Miami u prednosti,Dallas je po igri blizi tituli!
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: NBA Playoffs 2006

    Cestike timu Miami Heat-a za prvu titulu NBA sampiona u istoriji

    "Rodjena" je nova NBA zvijezda - Dwyane Wade
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. NBA Playoffs 2011
    Autor Charlie Harper u forumu Spomenar
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 13:29
  2. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  3. ULEB cup 2006/07
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.03.2007, 22:46
  4. Eurosong 2006.
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12.01.2007, 22:38
  5. EP U21 Portugal 2006.
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 02.06.2006, 06:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •