Sex na radnom mestu - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Ah,dok sam radila u gradskoj toplani,odeljenje/ugalj.Svi zagaravljeni,oznojeni,mishicavi,puni snage.

    Sad radim u veterinarskoj stanici,pa se kao josh neshto femkam.
    Shta kaze mushkarac nakon petog orgazma?!
    -Hvala garava !

  2. #32

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    računa li se exploatisanje kancelarije (stolova, fotelja), ali ne sa kolegom, nego sa..
    i tako to...Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #33

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Pa sad ...bilo je.
    Sećam se jedne druge smene (bila neka frka..pa trebalo duplirati)..završili večeru..i otišli na klupicu, pod drveće da zapalimo. Bilo je leto...a sumrak onako...inspirativan . Ja ustao i prineo upaljač da ona zapali tek izvađenu cigaretu. Ali...ona me pogledala pravo u oči dok je žudno uvlačila prvi dim...i "nije mi bilo dobro" .
    Prišao sam, polako spustio ruku na njeno bedro..i klizio do granice suknjice sve vreme se gledajući u oči. Onda je letnji sumrak i blizina pokrenula strasti .
    Posle..kada smo se vratili na radna mesta...falilo nam vazduha . A sve se desilo...bez ijedne izgovorene reči .
    Naravoučenije:
    - Bog živio drugu smenu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #34

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Od nas 30 radnika ima 3 zene od kojih je samo jedna valjana
    Inache je tehnolog a ulaz u prostoriju gde ona radi je odma pored ulaza za WC.. zvuci smesno ali tako je..
    Par puta mi je palo na pamet da produzim kod nje i da je napadnem ali posledice mogu biti fatalne..a mozda se nebi bunila..najgore je od svega sto se ja nebi usudio ni da je pitam a kamoli napadnem

  5. #35

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    NE!
    Moj matori, Bog da mu dušu prosti, uvek me je učio: "nikad u spisak stanara i u spisak radnika"!
    Hvala mu na tome!
    Takođe, znam to i na osnovu tuđih užasnih iskustava.

  6. #36

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Mene su, pak učili "Ko oko svoje kuće sere, kad-tad u govno zagazi."
    Posmatrajući tuđe zagovnate tragove, shvatih da su me ispravno učili.
    I tako...
    Ni po platnom spisku, ni po spisku stanara, al cipelice mi bar čiste.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #37

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Degutantno je.
    Domar je imao neku svoju radionicu koju su delila neka vrata od iverice sa kabinetom informatike.
    Imao je običaj da dovede tu svoju metresu, pomoćnu radnicu i da toliko 'ukću, da je siroma' informatičar morao da pušta deci muziku glasno samo da bi ih nadjačao
    Do tad nisam imala predrasude kada je sex na radnom mestu u pitanju, uopšte, na bilo kom mestu, ali otad mi se bukvalno zgadilo..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #38

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Meni je agencija registrovana na kućnoj adresi, glede toga,da li se onda smatra kad imam koitus koTkuće da sam ga im'o na radnom mestu?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #39

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Ja jedino da se dofatim s'nekom ženskom pošto kod nas muškarce mož' na prste izbrojati..
    a takvi su da ko i da nisu ...Inače ne bih bez obzira što sam otvorena,komunikativna,zvonim
    na sva zvona...povodim se za onom;ne potapaj brod na kome ploviš..
    Ne zbog toga što mi je kao bitno da se ne priča već mislim da zaista nemam potrebe za tim.
    A verujem da misle da da ...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #40

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Joj, kad dovatim neku dobrodržeću penzionerku....

  11. #41

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    nemam ga nitamo gde bi trebalo da ga imam a ne na poslu ,ako se ikad desi i to na poslu videcu kako je to

  12. #42

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Ових дана ме је растужила судбина једног човека, који се зове Драго Каменик.

    Сви знамо ову причу наравно:

    SEKS-SKANDAL U SLOVENIJI: Učenici snimili oralni seks direktora i profesorice matematike | Slobodna Bosna

    И морам да признам да ме снимак одушевио, како се наставница искусно раскомотила, како доминира и води игру, зна шта жели, и Драго, који је очигледно уживао у томе што ради.

    Двоје људи који уживају у лепој ствари, а онда гром из ведра неба, снимили ученици, објавили и Драго је извршио самоубиство.

    Тај човек је волео живот, очигледно, волео је и ону женску ствар, искрено и предано, и тиме заслужио моје бескрајне симпатије. Убило га је неразумевање околине и глупави медији. Нико не би требало тако да заврши јел воли вагину, то је нешто што треба волети!

    Зато те драги Драго сматрам својим братом, једним од нас, и жао ми је што ниси издржао
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #43

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    greška koju jednom napraviš i nikad, ali nikad više ne ponoviš

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Haos na radnom stolu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:12
  2. Kritike na radnom mjestu..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 07:58
  3. Nekultura na radnom mestu
    Autor Lady S u forumu Posao
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 24.07.2010, 15:27
  4. Šta bi dao, da si na mom mestu...
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 22:04
  5. Uslovi za rad na radnom mestu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.03.2010, 21:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •