Sex na radnom mestu - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Sex svuda, pa i na radnom mestu. Meni licno se to nije desilo ne zato sto sam purutanac i moralista, vec su sva moja radna mesta, na kojima sam zaradjivao hleb svoj nasusni, uglavnom bila okruzena muskarcima i tek po nekom zenom. Te, retke zenske osobe su, verujte mi, upravo zbog svoje eksluzivnosti bile puno vrednije i univerzalnije kao osobe i prijatelji od moguceg seksualnog objekta kratkotrajne namene...

    Nedavno se u jednom obliznjem mestu desio jedan interesantan dogadjaj u tom smislu. Naime, selo je dobilo novog, mladog svestenika i on, mlad i neiskusan, podlegao je carima jedne lokalne ajgiruse koja je, naravno, bila udata i to bas za coveka koji se, kako se to kaze, nije bas krstio na svakom cosku. Preljuba se doduse nije desila bas u hramu bozijem, vec u parohijskom domu koji se nalazi u porti. U sred posla i dinamike koja je obecavala u dom je uleteo podnapiti i razjareni rogati muz i primitivnim, ali krajnje efikasnim metaodama je poceo da leci uzrocno posledincne odnose bracne prevare. Bilo kako bilo, pop je junacki jedva utekao kroz pendzer, pa kroz dvoriste i basce, samo u kosulji, neodoljivo podsecajuci na legendarnog Djenku...

    Stvar se posle nekako zataskala, a pop je dugo nosio masnice po licu. Interesantno i potpuno nebitno za ovu pricu je i cinjenica sto doticni svestenik nije pravoslavni i pored snaznog upravo suprotnog utiska cele price...

    Seks na radnom mestu? Da, bilo gde, bilo kada. Kada god za to postoje uslovi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    ...jedno od radnih mesta su mi merdevine... ...bilo bi to zanimljivo iskustvo...

  3. #18

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    necu da doruckujem na stolu na kojem se neko pre toga valjao!

    Ha, ha !

    Ovo me vratilo u vreme kad sam objašnjavao novoj higijeničarki zašto je važno da dobro prebriše radne stolove. Malo je falilo da padne pokazna vežba koliko je to uzbudilo. ( Lažem, otvoreno je ponudila da proba da ostavi otisak na stolu u zamenu za bolje radno mesto.)

    Ako niste primetili na nameštaju (radnoj ploči stola) ostaju veoma interesantni obrisi tela koje je povaljivano na istom. Šta da se radi, masnoća ostavlja trag.
    Nekad se tačno ocrta guza od dame koja je na njemu sedela bez donjega veša.

  4. #19

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Ha, ha !

    Ovo me vratilo u vreme kad sam objašnjavao novoj higijeničarki zašto je važno da dobro prebriše radne stolove. Malo je falilo da padne pokazna vežba koliko je to uzbudilo. ( Lažem, otvoreno je ponudila da proba da ostavi otisak na stolu u zamenu za bolje radno mesto.)

    Ako niste primetili na nameštaju (radnoj ploči stola) ostaju veoma interesantni obrisi tela koje je povaljivano na istom. Šta da se radi, masnoća ostavlja trag.
    Nekad se tačno ocrta guza od dame koja je na njemu sedela bez donjega veša.
    hahahahaha
    sad kad svi koji ovo procitaju krenu na posao sa lupom u ruci

    pao mi je apetit odmah

  5. #20

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    eve zamisljam kako se hebem sa sljemom na glavi, odmah pored bagerske kasike, ispred otvorene sahte...to sam bas odvijek zeljela...
    nattydread is coming to dinner

  6. #21

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Da.
    Imam to iskustvo i nešto što svako treba da proba...
    Neopisivo

  7. #22

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Kad god se latim sex-a...ja se osećam ..nekako prirodno... da sam na radnom mestu...

    možda to ima veze sa onim: Rad je stvorio čoveka

  8. #23

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Sex na radnom mestu je, usudio bih se reći, pojavom računara i interneta dobio jedan snažni poticaj i obogatio ovu delatnost koje je iduvek bilo i koje će dok je god seksualnosti i biti. Znači, smatram da klasični koitusi u osami nekog ureda, sanitarnog čvora radničke hale, ili već nekog drugog pogodnog mesta i dalje ostaju prva stvar i bingo u izazovu koji sezove seks na radnom mestu. Međutim seks je široka paleta mogućnosti i varijateta na temu seksualnog zadovoljenja. Pjavom neta, jedna grupa ljudi, koja to koristi na radnom mestu, čini mi se da dobiuja nove mogućnosti za to i bez direktnog fizičkog kontakta sa seksualnim, da tako kažem, pertnerom. Jedan moj ovdašnji kolega i veliki stručnjak za net je nazvao ovo pojavu Seks mokrih gaća, mada ja lično nisam siguran šta baš tačno misli pod tim izrazom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #24

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    dobro bre ljudi jer ćete sada da se prepucavate ili ćemo već jednom
    da čujemo i nekakve pikanterije.

    Ili da jednostavno promenimo ime teme u "Sex u rodnom mestu"
    Nedelja. Vrelo julsko popodne. Vreme idealno za kupanje na Strandu ili dremanje u klimatizovanom stanu, a ja sam na poslu... Povremeno obrisem kapljice znoja koje mi se slivaju niz vrat i ledja, jer se ventilator istopio od toplote vazduha i prestao da radi.
    Blizi se kraj smene i ulazim u magacin da slozim papire u kutije na podu...sagnula sam se...i tako mi je prijalo kada mi se majcica na bretele odvojila od tela, a guza sevnula ispod mini suknjice...
    Neko mi je prisao s ledja, podigao mi suknjicu i spustio gacice...
    Kroz prozor je dopirao samo zvuk betona koji cvrchi pod nemilosrdnim zracima sunca i mesa se sa zujanjem u usima zbog neponovljivog uzitka...poneki uzdah...znoj...muz me je zadovoljio kao nikad do tada...a ja sam dobila otkaz
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #25

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Decembar, zima stegla do pucanja.. radila sam kao ispomoc u klubu onda kad je ona trebala, ali nisam uzimala lovu, bilo mi je drago da pomognem ako mogu.. petak, ja vec spremna za izlazak, navukla na sebe neku suknju i majcu sa otvorenim ledjima.. tu sam da pomognem samo u "spicu".. bas je bila guzva, ja raznosim neko pice na tacni i kako sam se probijala, padne mi tacna i sve se razbije.. odem iza sanka da se obrisem a i kad sam vec tu, da izracunam neki poveci racun.. nisam primetila da je stajao iza mene.. polako mi je prelazio preko ledja, prateci liniju kicme.. stajao je tik iza mene, tacno toliko da mogu da ga osetim.. otisla sam u vc, a on posle mene.. stala sam tacno tako da mogu da vidim njegovu glavu u ogledalu ispred mene.. nije me skinuo, samo je smakao majcu sa ramena.. okrenuo mi je glavu sakom na suprotnu stranu od ramena na kojem mu je lezala glava.. stavio mi prst u usta i ugrizao za rame, tako da mi se odmah zavrtelo u glavi od slatko pojmljivog bola.. a jos me je i drazila pomisao da neko moze da upadne svakog momenta.. muzika nasih tela se izgubila u ritmovima koji su dopirali, cinilo se, iz drugog sveta..
    jos uvek nosim trag na ramenu.. iako je izbledeo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Narvno. Bilo je i toga. Uostalom, seks je aktivnost koja priliči svakom mestu. Ako imate s kim, bilo gde, bilo kad. Način se već lakše pronalazi. Malo je stvari lepše od seksa na radnom mestu. Ko nije probao, neka ga isplanira da izgleda spontan i realizuje, što pre. Neće pogrešiti....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #28

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Rado, al u firmi imam samo muskarce , pa nista od toga, bar dok ne predjem u neku firmu gde ima cura...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  14. #29

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    ...zadnjih meseci non stop *ebavam majstore na gradilištu...

  15. #30

    Odgovor: Sex na radnom mestu

    Jesam, al' službeno...
    Sve dogovorimo na probama, pa i nije neki doživljaj. A i sve je kobajagi, pa se ne računa...

    Mada, nije da nisam poželela... Veliki okrugli krevet u polumraku pozornice, treperi plavi saten... Ejjj...
    Vrag odneo šnalu...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Haos na radnom stolu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 22:12
  2. Kritike na radnom mjestu..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 06:58
  3. Nekultura na radnom mestu
    Autor Lady S u forumu Posao
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 24.07.2010, 14:27
  4. Šta bi dao, da si na mom mestu...
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 21:04
  5. Uslovi za rad na radnom mestu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.03.2010, 20:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •