Rad sa supružnikom u firmi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    Rad sa supružnikom u firmi

    Ne znam da li ste se sretali sa tom pojavom, da bračni par radi u istoj firmi? Šta mislite da li to može na neki način da utiče na posao ili na brak?
    Neke firme to zabranjuju a neke ipak podstiču tu porodičnost da ne kažem i porodične veze
    Da li je dobro da bračni par radi zajedno u istom kolektivu?

  2. #2

    14 Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    'Ajmo od kraja - verujem da je za bračno par sasvim ok, ako rade u istom kolektivu, ukoliko mogu da razgraniče gde se završava '' poslovni život '' , a gde započinje porodični - privatni - kako god... Svakako da nije lako povući tanku nit, ali uz malo dobre volje - može sve da se stavi na svoje mesto.

    Posao i u drugim slučajevima ( kada supružnici ne rade u istoj firmi ) može da utiče na bračni život, ili ne mora. Sve je stvar dogovora, razumevanja, tolerancije.

    Najbolja kombinacija na koju sam neletela je, kada supružnici rade u istoj firmi, ali na totalno različitim mestima.

    Malo ozbiljnosti za gud morning .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Imala sam prilike prije par godina dobiti posao u muzevoj firmi, istina nije to bio posao iz snova ali pare su bile sasvim o.k. Odlucili smo da se necemo upustati u to. Svaka cast onima koji znaju odvojiti poslovno i privatno, ali ja znam da mi to nebi mogli .
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #4

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Nije loše ljudi ali eto, sada je moja malenkost dobila drugi posao i dižem sidro i ostavljam njega u raljama kolega. Naime, meni je tu bilo bajno jer ova naša firma broji oko 1500 zaposlenih u Zgb-u a od toga je oko 150 cura samo. Pa sad si pokušajte zamisliti kako je samo on sretan što ja odlazim..

    Hahahahahhaha

    Prednosti pregršt. Idemo skupa na posao ali se tu ne vidimo jer nisamo na istom katu. Kupuje si gablec, kupi i meni. Zna sve novosti, pikanterije jer je u centru pažnje.

    Mane.. Moj posao je vezan uz njegov ali ga doma ne masiram, to je naš interni dogovor.

    A sad.. Odlazim.. Šmrc
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Što da ne, to je sasvim ok!!

    U mojoj firmi radimo i supruga i ja!! U firmi sam ja Šef, a ona radnik, e a kad dođemo kući, onda mi sve naplati!!!

    Ma ok je to!!

    Brat je direktor i vlasnik, snajka je finansijski, ja sam šef, a žena radnik!! Eto milion razloga za raskol u inače složnoj porodici!!!

    Ali ponekad je veoma istinita ona stara "Sa svojima jedi i pij, ali ne spreži!!!"
    DON'T PANIC

  6. #6

    11 Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Suprug i ja radimo zajedno u svojoj firmi i .... nekad sam mislila da ima puno prednosti - barem više no što ima nedostataka. Ali - kako godine prolaze - nisam više toliko u to sigurna.

  7. #7

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Jos uvek nisam zaposlena ni udata. Ali definitivno mi se ta ideja ne dopada. U principu mogu ja to izdrzati nije problem ali smatram da svaka individua mora imati svoj posao, svoje prijatelje, svoje kolege. Ne treba bas sve da bude zajednicko. I svidja mi se ideja da su njegovi prijatelji njegovi, a moji samo moji.

  8. #8

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Taman posla. Pa ja sam u firmu isao da se malo odmorim.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  9. #9

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Ne radimo u istoj firmi,ali su nam kancelarije jedna do druge .On u prodavnici kompjutera ja u kablovskoj bukvalno vrata do vrata .

    Meni je to OK,moje radno vreme 9-17, njegovo od 9-15 i 15-21 po smenama nekad se desi da se i ne sretnemo!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Najbolja kombinacija na koju sam neletela je, kada supružnici rade u istoj firmi, ali na totalno različitim mestima.
    Poruku je izmenio Mish, 04.03.2008 u 16:24 Razlog: ispravka citata
    .... da li sam ja to video cica macu

  10. #10

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Nikako.

    Sto dalje jedno od drugoga. Osam sati odvojeni, zazelimo se jedno drugoga i onda se vise volimo kada se vidimo.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  11. #11

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    ...kada dozivite da vam se zena kara sa covekom koga ste obucavali na poslu...onda mozemo da pricamo...ovako...
    ...mani te se bre gluposti...nema nista crnje i gore...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #12

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    No way!

    Ama ni u istoj ulici, a kamoli firmi!



    _____________________

    Koliko poznajem sebe (njega i ne moram) firma bi trajala dan i ondaK bi bilo mrtvih! A posto meni nekako uvek spada da prezivim, jasno je ko bi mreO!

    Za ozbilje: od toga nema Leba. Potencijal konflikata je suvise rizican "pool", da bih ga resvala u krajnjem slucaju u krevetu! A u krevetu se svaki privatni dan zavrsi...
    Toliko o zajednickoj firmi.

    Firma u kojoj radimo zajedno je slican slucaj - ko god da je privatno gore ili dole, poslovno veoma brzo menja polozaj od gore na dole iliti ukratko : never ever f.... the company! Fala - izvol'te, ja cu da snimam...

    Poruku je izmenio triViALna, 04.03.2008 u 22:59
    Never confuse movement with action.

  13. #13

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Više ne radimo skupa

    Ajde, sad bar mogu u miru tu piskarat. A ne da mi gleda preko ramena kaj delam na kompu

    Ma šalim se. Fali mi.

    Radila ja sa njime ili bez njega u firmi, sad mogu reći da mi je isto. Ne vidim da se nešto promijenilo između nas dvoje. I dalje smo kao perzijska mačka i pas lutalica.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #14

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Mislim da to nebi funkcionisalo!

  15. #15

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Čitajući komentare ovde, ispada da su neki za životne saputnike odabrali neprijatelja a ne prijatelja

    Kad ti je s nekim lepo, lepo ti je svuda i u svako vreme, a ne "treba da budemo razdvojeni da bismo se zaželeli". Mislim...uzimali ste se da biste koristili svaku priliku da budete što više razdvojeni?
    Blackadder: George, who's using the family brain-cell at the moment?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •