Rad sa supružnikom u firmi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 30
  1. #16

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Citat slobelix kaže: Pogledaj poruku
    Čitajući komentare ovde, ispada da su neki za životne saputnike odabrali neprijatelja a ne prijatelja

    Kad ti je s nekim lepo, lepo ti je svuda i u svako vreme, a ne "treba da budemo razdvojeni da bismo se zaželeli". Mislim...uzimali ste se da biste koristili svaku priliku da budete što više razdvojeni?
    ...a jel' ti karas svoje prijatelje?...
    ...normalno je da zelis da sa svojim partnerom provodis sto vise vremena....ali...kako bi ochijukao sa zenama na poslu,da mi je partnerka u okolini?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #17

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    NEeeeeeeee sa devojkom , ženom , ni ljubavnicom nee na poslu koji niste u stanju da promenite u natednih pola sata nikako.

    Sa svojima jedi pij ali posao nikako
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  3. #18

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Citat slobelix kaže: Pogledaj poruku
    Čitajući komentare ovde, ispada da su neki za životne saputnike odabrali neprijatelja a ne prijatelja

    Kad ti je s nekim lepo, lepo ti je svuda i u svako vreme, a ne "treba da budemo razdvojeni da bismo se zaželeli". Mislim...uzimali ste se da biste koristili svaku priliku da budete što više razdvojeni?
    TeoreCki sve to lepo zvuci, malcice je drukcije u praxi...to sa prijateljstvom i neprijateljstvom kao i razdvojenst zbog zelje itd. Ali...bizMis tako ne funkcionise. Tu igraju neka druga pravila koja najmanje zajednickog imaju sa "koristiti priliku da budemo zajedno", bar u meni poznatim poslovima - a ne pricam o poslu "ajd' samo da sam prisutna". Stvar je u tome da su poslovni konflikti programirani po difoltu, a ja Bog-me ne volEm da igram poslovni sHah sa onim sa kim delim postelju, jer tu izvisi ili posO ili postelja ili obatroje!

    Never confuse movement with action.

  4. #19

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Ne bih volela da radim sa partnerom na istom poslu, nikako!!
    Pomisliti da smo faktički 24 sata zajedno - bljak...
    To ne znači da svog partnera ne volim, naprotiv, ali lepše je kad se jedno drugog zaželimo, zar ne?

  5. #20

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Ne znam kako izgleda raditi sa bračnim drugom u istoj firmi kod poslodavca, ali znam da je izuzetno uspešno ako supružnici imaju svoju firmu i u njoj zajedno rade. Znam, kako iz sopstvenog iskustva, tako i uvidom u druge takve firme, da je porodični posao najbolji, jer se radi sa istim ciljem i u istom (porodičnom) interesu. Još i kad deca stasaju i uključe se u posao, efekat je nemerljiv.

  6. #21

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Rad sa supružnikom u firmi zvuчи као horor film.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  7. #22

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Jos uvek nisam zaposlena ni udata. Ali definitivno mi se ta ideja ne dopada. U principu mogu ja to izdrzati nije problem ali smatram da svaka individua mora imati svoj posao, svoje prijatelje, svoje kolege. Ne treba bas sve da bude zajednicko. I svidja mi se ideja da su njegovi prijatelji njegovi, a moji samo moji.
    svidja mi se ovo razmişljanje ...
    ipak ne bih da delim koleginice sa zenom ako se ikad ozenim
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #23

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam da li ste se sretali sa tom pojavom, da bračni par radi u istoj firmi? Šta mislite da li to može na neki način da utiče na posao ili na brak?
    Neke firme to zabranjuju a neke ipak podstiču tu porodičnost da ne kažem i porodične veze
    Da li je dobro da bračni par radi zajedno u istom kolektivu?

    i kako onda flertovati opusteno kako onda se posvadjati sa nekim a da se taj napr. druzi sa supruznikom, kako opsovati sefa svog partnera, kako se vaditi da se ostaje duze na poslu, kako zbrisati ranije sa posla a bez partnera,...

    a ima i dobrih strana rad sa partnerom u istoj firmi : mozes jesti luka i sardine svako jutro, ne moras se uvek kupati, menjati carape i prati zube, mozes cackati nos dok kuckas a olovkom usi,...


    za duzi brak je i lepse da se supruznici vidjaju sto manje pa da nemaju vremena za svadju.

    A i najlepse je kad dodjes kuci a partner te ne udavi sa problemima i tracevima iz iste firme.

  9. #24

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    E, a kako bi se moj muz "falio" da krese radnicu kad god stigne ( uzgred budi receno, on je vlasnik firme, a ja svo ostalo osoblje )

  10. #25

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Samo u varijanti da je firma naše vlasništvo!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  11. #26

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Radila sam dvanaest godina, tu smo se i upoznali. Kako je on bio jedan od rukovodilaca, cesto se desavalo da ga traze kod mene, ili da me pitaju znam li gde je u radno vreme. Obicno sam odgovaral da znam samo gde ce biti nocas. Bili smo mladi....
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  12. #27

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    ne ,nikako
    provereno
    utvrdjeno
    pogubno

  13. #28

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Kada sam radio u "Zlatari", bio je čest slučaj da supružnici rade u toj fabrici. Čak su, koristeći razne veze, zapošljavali svoju decu i svi su imali sigurne plate. Međutim, kad je đavo odneo šalu i sve otišlo u..., svi oni su ostali bez posla ili je, u najboljem slučaju, tamo ostao da radi samo jedan član porodice. To je bio mač sa dve oštrice, definitivno.
    Prvi utisak uvek vara

  14. #29

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Smatram da je jedina loša strana rada supružnika u istoj firmi to kada firma propadne ili plaća počne kasniti..

    Ostalo, i dalje tvrdim - nije loše
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #30

    Odgovor: Rad sa supružnikom u firmi

    Ni u jednom varijanti

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •