Diplomski i seminarski radovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    14 Diplomski i seminarski radovi

    Ajd da se pomažemo..

    Materijali, linkovi, eventualno gotovi radovi ...

    Meni trenutno potreban materijal ili rad ili linkovi za temu :


    ,,TIPOVI I STRATEGIJE ZA PRIVLAČENJE, ZADRŽAVANJE I PRAĆENJE KUPACA ZA POTREBE ELEKTRONSKE TRGOVINE,,

    nešto sam našla, ali mi nije dovoljno materijala, ako ima neko , dobro bi mi došlo..
    kad odradim, svoj šaljem
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #2

    Odgovor: Diplomski Radovi

    ja ti tu fiona ne mogu pomoći. ono što mogu: ako nekome trebaju blokovi za cad (neke građevinske mašine za zemljane radove) - ja sam ih ovdje priložila
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    13 Odgovor: Diplomski Radovi

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    ja ti tu fiona ne mogu pomoći. ono što mogu: ako nekome trebaju blokovi za cad (neke građevinske mašine za zemljane radove) - ja sam ih ovdje priložila
    Dobro će doći nekom, Natty, sigurna sam ...ja nemam pojma šta je to..al' da krenemo...


    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  4. #4

    Odgovor: Diplomski Radovi

    napokon prava tema na forumu.
    i ja poslednjih 3 sata bauljam po netu trazeci primere biznis plana, seminarske radove iz oblasti finansija....

    ajde pomozite....

  5. #5

    Odgovor: Diplomski Radovi

    Imam ja negde kompletan biznis plan i odvojeno marketing plan, samo što sam to radila jako davno, tako da ih nemam u elektronskom obliku. Ako nešto pomaže, mogu da ih potražim, pa da skeniram, pa ti prosledim

  6. #6

    04 Odgovor: Diplomski Radovi

    za finansije pogledaj i ove linkove

    www.iqm.co.yu
    www.pretraga.co.yu

    a i ovde možda nešto nadješ

    http://seminarskirad.goodforum.net


    meni su poslali nekoliko vrlo kvalitetnih radova, naravno, ljudski , free, odlični su!


    srećno!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #7

  8. #8

    13 Gotovi Diplomski

    Evo nekih 9 radova..
    Teme su


    Elektronsko poslovanje i inetrnet


    http://www.esnips.com/web/Diplomskiiseminarskiradovi
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  9. #9

    Odgovor: Diplomski Radovi

    Evo jos nekih seminarskih radova na temu Elektronsko poslovanje i Internet:

    http://internet.fon.bg.ac.yu/downloa...et.php?id=epos
    Poruku je izmenio Hocu-necu, 27.08.2007 u 19:49

  10. #10

    Odgovor: Diplomski Radovi

    Hajde da i ja učinim dobro delo ako nekom bude trebao diplomski rad iz istorije sa temom Dušanov zakonik,neka mi se obrati putem PP-a pa ću ga skenirati i poslati mailom.
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #11

    Odgovor: Diplomski Radovi

    oho-ho!Ovo je zanimljivo i korisno.Ovako:posto ne verujem da ikom(e) treba diplomski iz sudske,a ni sva ispitna pitanja za specijalisticki ispit koja su pitali u poslednje 2 godine ja mogu knjige da ponudim(ozbiljno),a i savet:u Sarajevskoj(u BG-u)postoji specijalizovana knjizara u kojoj svasta nesto korisno moze da se nadje, a u e-obliku je.Milina!

  12. #12

    LAN i WAM mreza

    Da li neko moze da mi kaze gde mogu da skinem seminarski rad za LAN i WAM mreze. Hitno mi treba!

    Hvala unapred!

  13. #13

    Odgovor: LAN i WAM mreza

    Citat blondeiva kaže: Pogledaj poruku
    Da li neko moze da mi kaze gde mogu da skinem seminarski rad za LAN i WAM mreze. Hitno mi treba!

    Hvala unapred!
    Necu da moralisem, ali zasto ne skines samo informacije i sama uradis taj seminarski? Pa zato je smisljen pojam seminarskog, diplomskog, itd.
    Nemoj ovo uzeti za licno, ovaj moj post je ustvari izrazaj nerazumevanja u masovno narucivanje diplomskih radova od strane trecih lica.

    Samo jedna ispravka:

    To je WAN a ne WAM mreza!

    LAN - Local Area Network
    WAN - Wide Area Network

    Pretpostavljam da je cilj seminarskog rada opis razlike i slicnosti protokola visih softwerskih nivoa. Nazalost nemam literaturu, par godina se vec ne bavim tematikom.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #14

    Odgovor: LAN i WAM mreza

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Necu da moralisem, ali zasto ne skines samo informacije i sama uradis taj seminarski? Pa zato je smisljen pojam seminarskog, diplomskog, itd.
    Nemoj ovo uzeti za licno, ovaj moj post je ustvari izrazaj nerazumevanja u masovno narucivanje diplomskih radova od strane trecih lica.

    Samo jedna ispravka:

    To je WAN a ne WAM mreza!

    LAN - Local Area Network
    WAN - Wide Area Network

    Pretpostavljam da je cilj seminarskog rada opis razlike i slicnosti protokola visih softwerskih nivoa. Nazalost nemam literaturu, par godina se vec ne bavim tematikom.
    Znam da je WAN, greska u kucanju.

    Naravno da bi trebala sama da napisem seminarski rad i naravno da bi to uradila da sam ''samo'' student, nego ja nazalost radim i studiram tako da predpostavljam da razumes kako je.......ali nebitno.......hvala u svakom slucaju

  15. #15

    [seminarski] dental plak, naslage na zubima, decija stomatologija...

    Znaci potreban mi je neki seminarski rad na temu dental plak, naslage na zubima, decija stomatologija, preventivna stomatologija...
    Ubih se na netu da nadjem i bas mi ne ide, ima li neko seminarski rad na ovu temu?

    Ukoliko nije ovo pravo mesto za ovu temu molim moderatore da prebace na pravo mesto

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Naučni radovi Tomislava Nikolića
    Autor Necromancer u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 05.03.2015, 23:31
  2. Dušan Radović
    Autor Lilith_021 u forumu Književnost
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 06.02.2014, 00:26
  3. Beograde, dobro jutro! ~ Dušan Radović
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 21.09.2011, 12:44
  4. Aleksandra Radović
    Autor Lady S u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •