"Panonski govnar"
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 76
  1. #1

  2. #2

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Kada ovi dečaci koji se kriju iz nečijih iskrivljenih glasova i bez dostojanstva da pokažu lica javnosti budu stvorili nešto o čemu će pevati i čemu će suditi neki novi umoblonici i u šta će uložiti priličan trud da opišu šta se desilo u dve tri pesme ovioh istih "umetnika" tada ću možda da ih razmotrim kao nešto o čemu bih mogla da razmišljam.

    Za sada su samo loš pokušaj privlačenja nečije pažnje. Nema ništa originalno u ovome.

    Već viđeno, već mnogo puta. Fuj!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #3

    Odgovor: "Panonski govnar"

    mislim da ne vredi ni komentarisati
    bolje imati nego nemati

  4. #4

    Odgovor: "Panonski govnar"

    они би преко ђолета да се промовишу
    и то на најјаднији начин, примитивно...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #5

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Zato se i kriju, sto nikada nista u zivotu nece napraviti.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #6

    Odgovor: "Panonski govnar"

    bljak!
    mislio sam da nikad necu upotrebljavati smajli koji povraca...


    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #7

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Zato se i kriju, sto nikada nista u zivotu nece napraviti.
    Odvratno i totalno neukusno!!!Fuj!!!!!!!!

  8. #8

    Odgovor: "Panonski govnar"

    ........pa zar ovo uopste vredi komentarisati!!!!!!!!
    Love comes again......

  9. #9

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Citat dapokalypto kaže: Pogledaj poruku
    mislim da ne vredi ni komentarisati
    Citat robi kaže: Pogledaj poruku
    ........pa zar ovo uopste vredi komentarisati!!!!!!!!

    Moramo da komentarišemo, baš zato što se neko usudio da ovako nešto napravi, moramo da komentarišemo i da osudimo, zarad onih koji dolaze, da se napravi razlika između dobrog i lošeg, da se zna šta je umetnost, a šta budalaština.

    Svi mi možemo da natučemo kese na glave i urlamo na sav glas i mašemo sečivima. Da li je to umetnost?

    Šta je sledeće? Uzeće taoce i pobiti ih pred kamerama i proglasiti to za novi pravac?

    Ovo je toliko loše da mora da se komentariše!
    Poruku je izmenio euridika, 29.10.2007 u 23:19
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  10. #10

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    они би преко ђолета да се промовишу
    и то на најјаднији начин, примитивно...
    Mislim da Djole nije jedini, možda je prvi na nekom njihovom putu ... spisku ili već ...

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    Zato se i kriju, sto nikada nista u zivotu nece napraviti.
    Ne deluje mi da se kriju, čak naprotiv ...

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Hteli su da ispadnu zanimljivi...odvratni su ..grozno
    Ni najmanje oni ne žele da budu zanimljivi, u njihovom loncu se nešto sasvim drugo krčka a iz čije kuhinje to potiče možda se može pretpostaviti ...

    Iako je pretpostavka najčešće majka svih zajeba.



    PS.
    Ne deluju mi ni najmanje naivno, pa ni bezazleno ... obratite pažnju, više mi deluju kao neko ko je ubedjen da ispunjava neku misiju ...

    No, da ne davim, sami pogledajte ...

    Zaklana Celjad - Shok Koridor (insert iz emisije)

  11. #11

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Ovakvih malih, debilnih, luzera je uvek bilo, i uvek će ih i biti.
    Primetićete da, ako bolje poslušate ovaj nazovi intervju, kako ovaj glavati
    balavac jako teško izgovara slovo R. To je čudna anomalija koja se pojavljuje kod osoba sa jako duboko usadjenim kompleksima.


    On možda jednostavno samo pati zbog malog penisa pa
    pokušava da skrene temu na nešto drugo... ali podsvest ga izdaje...
    okomio se na Đoku pa ga psuje i pljuje...
    a u stvari se ljuti na svog malog đokicu

  12. #12

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da Djole nije jedini, možda je prvi na nekom njihovom putu ... spisku ili već ...



    Ne deluje mi da se kriju, čak naprotiv ...



    Ni najmanje oni ne žele da budu zanimljivi, u njihovom loncu se nešto sasvim drugo krčka a iz čije kuhinje to potiče možda se može pretpostaviti ...

    Iako je pretpostavka najčešće majka svih zajeba.



    PS.
    Ne deluju mi ni najmanje naivno, pa ni bezazleno ... obratite pažnju, više mi deluju kao neko ko je ubedjen da ispunjava neku misiju ...

    No, da ne davim, sami pogledajte ...

    Zaklana Celjad - Shok Koridor (insert iz emisije)

    ...Spisak?Kakav?Ko je jos na spisku?
    ...ne kriju se?A ko su oni?
    ...sta se krcka u loncu?iz chije kuhinje?

    ...mislim...ne volim uopshtene odgovore...odgovori...pa da udjemo u polemiku...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #13

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Spisak?Kakav?Ko je jos na spisku?
    Pročitaj celu poruku još jednom, nije u pitanju tvrdnja već pretpostavka i jedno sasvim obično i jednostavno moje razmišljanje.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne kriju se?A ko su oni?
    Pitaj pa neka ti kaže naš drug čika Google. Ja čak ni ne želim da saznajem te podatke ali ako se ne snalaziš mogu da se potrudim i da ti pronadjem.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sta se krcka u loncu?iz chije kuhinje?
    Kao što već rekoh u pitanju su pretpostavke ne tvrdnje, a ozbiljan svet se ne bavi previše njima, uzete su više kao aludiranje na neku mogućnost.



    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mislim...ne volim uopshtene odgovore...odgovori...pa da udjemo u polemiku...
    Na žalost ne možemo da udjemo u polemiku, za to postoji nekoliko valjanih razloga.
    1. osnovni razlog je što nisi shvatio ono što sam napisao, pa kako onda dalje da pričamo ...
    2. razlog je što ne zastupamo suprotne stavove, tako mi deluje ako se ne varam.
    3. ako ipak zastupamo suprotne stavove, onda ćeš polemisati sa svim ovima koji su već pisali u temi, tako da ne vidim šta ću ja onda u toj priči.
    4. razlog je što ne volim da polemišem i raspravljam o nečemu što bi letelo u kantu za smeće da ga nije postavila Administratorka ovoga foruma ...
    5. Nećem da polemišem, tako mi se oće ...



    PS.
    Moje skromno mišljenje je da su oni samo jedna prirodna pojava, manje ili više bitna ili važna zavisno od toga koliko ko tome pridaje značaja i kako ko na to gleda.
    Meni recimo nisu bitni i žao mi je što trošim ova slova sa tastature na pisanje o tome.
    Sličnih pojava je uvek bilo i biće ih, na žalost. Na jednoj strani imamo Djordja Balaševića koga obožava i poštuje veliko mnoštvo ljudi a na nekoj drugoj imamo neke ljude koji ga pljuju i vredjaju, pa šta. Nije ovo ni prvi put, niti je najgore izdanje onih koji ga pljuju ... opasniji su neki drugi, neki od onih što se kriju u redovima tapšača po ramenu, valjda nas je život tome odavno naučio.
    Ovi mladići žele da budu muzičari i traže neki svoj smer, valjda je to tako ... zašto su odabrali baš onaj način koji upražnjavaju mene ne zanima, evidentno je da su oni slušali Balaševićeve pesme a kako su one u njima izazvale onakvu reakciju pitanje je kojim treba da se bave stručnija lica za ljudske duše, čak ne mora biti ni da su pesme izazvale tu reakciju ... ko zna šta je u pitanju, možda je u pitanju vrsta bolesne ljubavi, škripanje roditeljskog kreveta u detinjstvu u ritmu Djoletovih balada, neadekvatna cucla ili već ... (da ne idem u pretpostavke)

    Meni jedino što smeta u tim nazovi pesmama je korišćenje klozetsko kanalizacionog rečnika, kao i korišćenje bolesnih i neprihvatljivih izraza.

    Naravno, moramo i mi obratiti pažnju na naše odgovore, nemojmo da budu na nivou rečnika iz tih pesmica, poštujmo neistomišljenike kakvi god da su ako ništa drugo onda bar zbog vlastitog samopoštovanja.

    Dopadaju mi se jednostavni i jasni odgovori kao što je to Biterlemon učinio pričajući o upotrebi smajlija, odoh da potražim onaj kvadratić za reputaciju.

  14. #14

    Odgovor: "Panonski govnar"

    mislim da ovakvi "umetnici" kada odluce da podignu svoju "umetnost" na visi nivo obicno zavrse u "crnoj hronici"
    podrzavam ja umetnicku slobodu
    protiv sam cenzure ali ...................
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #15

    Odgovor: "Panonski govnar"

    Koja je ta dileja mora da od prevelike doze i mozak mu malo zaribao ili nema sta drugo da radi pa pise gluposti.O ovakvim bolesnim ljudima ne treba trositi reci zaista

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •