Šta znači moderno?
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Šta znači moderno?

    Kako vi definisete pojam moderno? Sta mislite o modi?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    To je ono kad ti imaş neşto a komşije ti zavide jer oni nemaju pa se praviş moderan
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #3

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    mislim da su neke stvari u modi super, mislim da su neke stvari sasvim prolazne.. a mislim i da su mnoge stvari nebuloze i to tezhe.. ono u fazonu shta-se-tim-modnim-kreatorima-vrti-u-glavi-kad slazhu-one-gluposti.. a josh veca nebuloza je shta-se-vrti-u-glavama-tih-ljudi-koji-zapravo-nose-te-nebuloze
    mislim zbilja kad vidish shta sve prolazi kao "moda"

    elem, za mene je moderno sve ono shto se meni lichno sviDZa bilo da je u modi ili nije, meni je nebitno.. dok god je to udobno i ugodno meni je
    moomoo meee jooouu

  4. #4

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    To je ono kad tvoj komsija ima decka...
    "Ride. Because children need heroes."

  5. #5

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    ...nemam pojma...

  6. #6

    Sta znaci moderno?

    Ja sam oduvek to moderno vezivala za Ono Sto Nekome Lepo Stoji...Dakle ono sto je naprosto skladno, lepo na prvi pogled, sa odredjenom dozom sopstvenog stila...
    Moze neki "stil" biti plasiran u odredjenoj sezoni...ali naprosto to ne moze svako da isprati...i ne moze svakome ta vrsta garderobe da stoji...
    Dakle biti moderan je nositi nesto u skladu sa svojom licnoscu, gledati tj. nastojati da to ima neku dozu stila i uskladjenosti i povrh svega osecati se dobro u tome...

  7. #7

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    moderno je ono sto mi lepo stoji.nisam neko ko voli da mu se odredjuje sta je u trendu...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #8

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    Mora ipak biti nekih pomeranja... Sta bi bilo kad bih ja utripovala da mi najbolje stoji narodna nosnja, pa sa sve tokama zapucam u provod?
    Moderno znaci biti u toku sa vekom, decenijom bar, ako vec ne sa sezonskim trendovima. Moda je kreativnost u skladu sa vremenom i licnim sklonostima.
    Modu pratimo hteli-ne hteli, jer menjaju se materijali koji se koriste za izradu odece, pa su i kvalitetniji, pa su i prijatniji za nosenje, a dobro i izgledaju. Novije vreme nam je donelo uslovno receno slobodu izbora, pa sad zaista ljudi mogu da se oblace kako zele, a da se to tumaci kao individualnost, a ne kao da su demode. Ne osvrcem se na modne diktate "must have" i slicno, i niti mogu, niti zelim da pratim sezonske hit varijante, ali uopsteno uzevsi, volim da vidim promene na ljudima i neke bar u naznakama odlike licnog stila. Odelo ne cini coveka, ali ipak nesto govori o njemu. Nekad te poruke mogu biti bas recite.

  9. #9

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    prezirem modu.....preferiram udobnost .....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #10

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    Moderno u sklopu mode uglavnom me nije nikada interesovalo. Za modu treba imati dubok dzep, jer je prate "imena" koja su mi takodje iz nezainteresovanosti nepoznata.
    Malo me iritiraju face sa komentarima, kao npr: "Ej, kupio sam Versace jaknu"
    Pa sta... i ja sam kupila jaknu u "Second hand" shopu, odusevljena bojom, dizajnom i naravno cenom (mozda je i Versacijeva - nisam pogledala Label).
    Verujem, i da sam nafilovana novcanim jedinicama, moda bi za mene bila na poslednjem mestu.
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    Kao ambiciozni gimnazijalac sam jednom prilikom posetio MSU u Begradu. Izložba slika i ja blenuo ko tele. Zastanem kod jednog ogromnog platna i pomislim kako bi bilo da snagom svog intelekta proniknem u sliku i skuži kako li se ona zove. Slika tamna, samo se uočavaju jedno oko i jedan kljun. Naravno, ja popizdim i priđem pločici i pročitam naziv - čovek i ptica!

    Moderno za mene lično znači nešto što uopšte ne razumem, nikom ne treba, a opet ima faca koje pale na to i uživaju (bar tako izgleda) u tim meni nerazumljivim performansima...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    Kao prvo bitno je, da ono sto nosimo,prvenstveno bude udobnoI ne samo to,nego je bitno znati da nosis ono sta je na tebi,nikada nisam pratila trendove,sitni detalji mogu uciniti cudoTreba znati uklopiti stvari,a ima stvari koje su u modi,a ne bih ih obukla da mi neko plati

  13. #13

    Odgovor: Sta znaci moderno?

    Ono u cemu se ti osecas TI,zene zenstveno,muskarci muzevno i ono u cemu pre svega imas sigurnost!
    Sutra je novi dan!

Slične teme

  1. Udobno ili moderno?
    Autor Muckota u forumu Moda
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 15.10.2013, 22:31
  2. Šta je bilo moderno u "vaše" vreme?
    Autor biterlemon u forumu Moda
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 16:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •