Udata zena - Tabu ili izazov? - Strana 8
Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 137
  1. #106

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Loš ti je zaključak.

    Kurva ono svakako ne radi zbog para, već zato što voli.
    Msm, voli to (ono) da radi, a voleti varati muža nije nužan uslov.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  2. #107

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat alan ford kaže: Pogledaj poruku
    Posle svih odgovora zakljucio sam da ni kurva ono ne radi zbog para, nego sto voli da muza vara
    Zasto svi citiraju Ramba ?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #108

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Pa i rambo je valjda citirao nekoga Mada ovde mi nije jasno zasto samo po muskarcima pljuju sto napadaju udate zene, zar za prevaru ne treba da bude dvoje. I odkud onolika vanbracna deca ko da ih je donela roda. A na kraju skoro je bila statistika gde se procenjuje da je svako trece dete rodjeno u srbiji od drugog oca, mozda su te zene prasili polenovim prahom.

  4. #109

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, svidi vam se zensko koje vam otvoreno daje na znanje da je u braku (sa decom ili bez). Nastavljate li sa udvaranjem ili iste sekunde prekidate?
    Nikad se nisam udvarao udatoj ženi. Ako bi mi se i dogodila situacija iz primera, pretpostavljam da bih odustao. Verovatno bih ostao u blizini za slučaj da mesto broj 1 postane upražnjeno. Ako bi ona insistirala na avanturi, sumnjam da bih bio voljan da se oduprem iskušenju, pa i po cenu da mi zatreba led za staviti na oko.

  5. #110

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    I da ne zaboravim za lenku. J can wash dishes faster than mashina- sa koncerta ramba amadeusa za pesmu balkan boy

  6. #111

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Nastavljate li sa udvaranjem ili iste sekunde prekidate?
    zavisi ... nastavljam, ako mi se daju jasni signali da smo kompatibilni, u smislu želje jedno za drugim, i pod uslovom da ne poznajem njenu porodicu.

  7. #112

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Pa šta,...ako je udata nije gubava...
    Svakako je izazov..a tabu,..ne bih rekla.
    Poruku je izmenio ANIBAS, 16.04.2012 u 19:28
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #113

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    kakav crni tabu ?
    pa ako je udata nije falichna.
    uvek se nadje neki dobronamernik.
    da pomogne da snajka odrzi brak , hhhaaaa
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #114

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Onima kojima bracni status predstavlja neku vrstu "turn on/off - rekvizita" ...mogu samo da zavidim
    Never confuse movement with action.

  10. #115

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Ona udata, on oženjen - igranka do zore!
    Muškarci prosto obožavaju ovakvu kombinaciju - diskrecija zagarantovana, neće ga smarati zaljubljivanjem i traženjem više od onog što joj obično pruža i što iziskuje najviše par sati nedeljno (u najboljem slučaju)...novac, pažnju i osećaj kvazisigurnosti ima već sa nekim drugim ko je sigurica i kog voli najviše na svetu onda kada ga prevari. Za njega isto važi.
    Moj skromni sud o vezama tog tipa nije nimalo laskav. Po inerciji uvek biram put kojim se teže ide. Ne pristajem na kompromise sa sobom i zato se ujutru sa ponosom gledam u ogledalo. Ne oduđujem kombinaciju udata-oženjen (ili udata-slobodan, kako god) zato što je nemoralno prema porodici, nemoralno je prema sebi i svojim emocijama, ne vara se partner deljenjem kreveta ili čega god sa drugom osobom, vara se sopstvena ličnost, integritet pojedinca i sloboda da bude tamo gde ga/je srce vodi, a ne socijalne norme.
    Nije mi problem da lažem drugog, naročito ako je muškarac, no sa sobom nikako ne pristajem na tu vrstu igrarija. Suviše sam poštena. Prema sebi.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #116

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    (...) Ne oduđujem kombinaciju udata-oženjen (ili udata-slobodan, kako god) zato što je nemoralno prema porodici, nemoralno je prema sebi i svojim emocijama, ne vara se partner deljenjem kreveta ili čega god sa drugom osobom, vara se sopstvena ličnost, integritet pojedinca i sloboda da bude tamo gde ga/je srce vodi, a ne socijalne norme. (...)
    Eh Isy, da smo svi samo beli ili crni, lagano bi otrcali ovaj zivot iz jednog cuga kI marathon, al’ posto smo sivi -i to u bezbroj nijansi…okrecemo neke pocasne krugove, neki od nas iste po vise puta…

    Elem, hocu da kazem da su sve te ljubavne i kvazi-ljubavne (citaj seksualne) zavrzlame najblize teoriji relativiteta, a jos blizi teoriji haosa. Ono sto se u ovoj temi akcentuje je iskljucivo moralni aspekt u predmetu hormonsko lansiranog parenja vrste homo sapiens. I ako cemo iskreno o emocijama, zeljama i urodjenom ljudskom stavu “zelim da me zele” – pa makar one trajale samo nekoliko milisekundi - bracni status neke jedinke nema ama blage veze sa tim, da li je ta neka jedinka za mene seksualno privlacna ili nije. Te vrste emocija su lisene morala, da se ne lazemo.

    I kada bi mi svi ljudOVi u taj seksualni cin ulazili liseni svih ostalih ocekivanja, koja se ne ticu iskljucivo zadovoljavanja te seksusalne zelje – o ovakvim temama ne bi nikada diskutovali. Nego ovako – u taj hormonsko lansirani cin parenja smo tekovinama civilizacije umesili, preimesili, zamesili i zacinili jos hiljadu drugih emocija, zelja, ocekivanja, obecanja i nadanja i sve to samo iz jednog cilja - da bi se zaveli u red. Sistematski, jelTe.

    I posto smo pod sistemom ili u sistemu – povlaci se rucna kocnica zvana MORAL . Koci se jedna vrsta emocije , jer nam sistem nalaze da je neka druga emocija viseg prioriteta. Sa iskrenoscu - prema sebi koliko i prema drugima , sve to nazalost blage veze nema…
    Never confuse movement with action.

  12. #117

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku

    I kada bi mi svi ljudOVi u taj seksualni cin ulazili liseni svih ostalih ocekivanja, koja se ne ticu iskljucivo zadovoljavanja te seksusalne zelje – o ovakvim temama ne bi nikada diskutovali. Nego ovako – u taj hormonsko lansirani cin parenja smo tekovinama civilizacije umesili, preimesili, zamesili i zacinili jos hiljadu drugih emocija, zelja, ocekivanja, obecanja i nadanja i sve to samo iz jednog cilja - da bi se zaveli u red. Sistematski, jelTe.

    I posto smo pod sistemom ili u sistemu – povlaci se rucna kocnica zvana MORAL . Koci se jedna vrsta emocije , jer nam sistem nalaze da je neka druga emocija viseg prioriteta. Sa iskrenoscu - prema sebi koliko i prema drugima , sve to nazalost blage veze nema…
    Naravno da nije sve crno belo! Pa i čovekov identitet je uvek u procesu, u jednom trenutku svog života možemo biti i sami akteri takve "kombinacije" u drugom paranoično zazirati od bilo kakvog nagoveštaja, zbog sopstvenog straha ili ogorčenja koji je takav odnos proizveo na našu štetu.
    Moral je prilično fleksibilna kategorija i u pravu si da u situacijama suženja svesti (a ljubav ili štagodtobilo svakako jeste) morala ni razuma nema ni za lek.
    Konformizam i kukavičluk muškaraca u celom tom cirkusu me jako iritira.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #118

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku

    (...)
    Moral je prilično fleksibilna kategorija i u pravu si da u situacijama suženja svesti (a ljubav ili štagodtobilo svakako jeste) morala ni razuma nema ni za lek.
    Konformizam i kukavičluk muškaraca u celom tom cirkusu me jako iritira.
    O yes, it is! Fexibilini smo i mi! Samo je pitanje kada, gde, sa kim, kako i zasto!

    Setim se kod ove teme nekoga mog nekada sa svim njegovim pricama koje su me tada izludajavale, mozda cak dovodile do neke moje tada zacrtane granice. Kazem ja njemu „Ja nikada nisam varala osobu sa kojom sam bila u vezi, ne varam i ne tolerisem prevaru ni pod razno! Cuti on…
    „Aha, a jesi brojala koliko puta si prevarila sebe u svemu tome?“

    Buaaaaaaaaaaaaa, pa sledi recitacija (sa moje strane) od 30 minuta, sa sve psiholoskim utemeljinim, potkrepljenim i osiguranim cinjenicama koje se iole uklapaju u moju teoriju o svesti, samosvesti, slobodnim odlukama, obecanjima, sopstvenom integritetu I blablatruc. I sve je to ok, I sve to vazi , dok te zivot I vreme ne demantuju. Pa pokleknes, pokleknes pred sopstvenim egoizmom, hedonizmom , zelje za zivotom, zelje za tim da se nesto desava, zelje za tim da pomeras I budes pomeren, zelje za tim da zivis. A na to niko od nas nije imun, pa ni oni sa najradikalnijim moralom. Pregazi te sopstvena pohlepa. Jer ako te ne zgazi, ti se kroz vreme umrtvis. I onda nikome vise nisi vredan – ni tom nekome, ni sopstvenom moralu, pa ni sebi samom. Mi ljudi smo po genetskom kodu promiskuitetni - i to je tako – svidjalo se to nama pojedinacno ili ne. Zudimo za tim da nas neko zeli – i u glavnom ( a i sporednom) nam nije dovoljna jedna jedinka - kvantitet tu pobedjuje. To nas valjda ucvrscuje u tome da smo neko i nesto i da duboko u sebi nesto jesmo i nesto vredimo. Ili kao sto je rekao memento na nekoj temo :” E da mi je da jednom prekinem sa sexualnom aktivnoscu, pa da se konacno koncentrisem na neke unosnije zanimacije!“

    Ne opravdavam ja u sklopu ove teme nikoga i nista. Samo shvatam motive i porive.
    Razumem ja da nekome sve to predstavlja vrstu hobby-ja ili rekreativne gimnasitke, nekome mozda cak mentalne higijene - ali…za sve to su uvek potrebni (bar) dvoje. Dakle, sve te price o „ja cvecka netaknuta“ on „playboy po profesiji“ su mi malo demode…a i ne uklapaju se u life stories koje pratim svakodnevno.
    Never confuse movement with action.

  14. #119

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    meni to malo bljak...i bas se divim onima koji sve to postizavaju ...
    al' posto je sve otislo u Honduras, nista me ne cudi ....
    bem mu sunce, neki red mora da se zna ...ili je bar morao

  15. #120

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    najbolji je voz bez voznog reda...oćem reknem,okej je sve to...koji red je pravi red???,
    zadovoljiti sebe,druge ili sebe...pa,naravno sebe.Samo zadovoljan čovek je sretan čovek.
    E,sad svako usrećuje sebe onako kako misli da treba,oseća i želi...tako da je svaki način ustvari onaj pravi.
    Što je za jednog ,nemora biti i za drugog
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 11:39
  2. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 18:39
  3. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:56
  4. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 22:10
  5. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 03:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •