Danasnji vic - Strana 109
Strana 109 od 208 PrvaPrva ... 95999107108109110111119159 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,621 do 1,635 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #1621

    Odgovor: Danasnji vic

    Imao pilot nesreću - avion mu se srušio u nekoj zabiti u Crnoj Gori.

    Ugleda on svetlo jedne kuće na brdu i pođe prema njoj. Zakuca na vrata, ali niko mu ne odgovori. Zakuca i drugi put, ali opet ništa. Uđe on u kuću i vidi muža i ženu kako leže jedno pored drugog u krevetu i gledaju ga.

    On im objasni šta mu se desilo i upita: "Mogu li dobiti nešto za jelo, jako sam gladan?" Njih dvoje ga samo bledo pogledaju i ne daju mu nikakav odgovor. On ponovi pitanje, ali opet ne dobije odgovor, pa se sam posluži i najede. Hteo se okupati, on ih opet upita može li i ne dobije odgovor. Ode on u kupatilo i okupa se. Vidi on da samo ćute, pa skoči na Crnogorku, završi posao i ode.

    Kad je otišao, Crnogorka upita muža: "Viđe li ti, čoče, šta meni ovaj uradi, a ti ništa?!"

    A Crnogorac će: "Prva si progovorila - ti gasiš svetlo!"

  2. #1622

    Odgovor: Danasnji vic

    Ide Mujo Mostarom i vidi Tarzana kako se sprema da skoči sa mosta u Neretvu.
    - "Nemoj skakat majke ti, ima kod nas dole puno školjki", obrati se Tarzanu.
    - "Ja sam Tarzan, kralj svih životinja i ne bojim se ni lavova, ni tigrova pa ni tih vaših školjki."
    Reče Tarzan, skoči, napravi dvostruki salto i ne izranja 5 min.
    Izlazi sav krvav i pita Muju:
    - "Majke ti, kakve su vam to školjke tamo dole?"
    Veli Mujo:
    - "Pa imaš dve od fiće, jednu od lade..."
    There is no rules!!!

  3. #1623

    Odgovor: Danasnji vic

    Sretnu se tako tri direktora, stari znanci i dobri prijatelji. Pričaju o svojim životima i zaključe da im u brakovima baš i nije kako bi trebalo biti.

    - To je zbog toga što puno putujemo. Stalno izbivamo iz kuće, puno smo na prijemima, družimo se s drugim ljudima dok nam supruge sjede kod kuće. Vrijeme je da i njima pružimo malo romantike i lijepog provoda.

    Složiše se svi i dogovore da svatko povede svoju suprugu na romantični vikend.

    Nakon što je vikend prošao, opet se sretnu na razgovoru. Prvi ima modricu na oku. Drugi ima ruku u gipsu. Treći ima nogu u gipsu. Prvi priča:

    - Bili smo u jednom malom romantičnom hotelu. Odveo sam je na večeru, a poslije na ples. Bilo nam je odlično. Poslije smo otišli u sobu, upalili svijeće i uzajamno se masirali egzotičnim uljima. Seks iza toga potrajao je skoro do jutra. Bilo je odlično.

    Pitaju ga:

    - A odakle ti masnica?
    - Ah, to. Ma ujutro, kad sam se probudio, mašim se za novčanik i onako, instiktivno izvadim 100 eura i pružim ih ženi. Shvatio sam što sam napravio tek kad me žena zviznula.

    Drugi priča:
    - I mi smo imali sličan provod. Krasan hotel, večera, ples i izvrstan seks. Ja sam ujutro, isto tako instiktivno, izvadio 100 eura i pružio ženi, a ona mi kaže, jednako tako instiktivno, da je cijena sad 150 eura. Ni ona nije shvatila što se dogodilo dok nisam zamahnuo šakom. Na moju žalost, promašio sam nju, ali sam pogodio cijev radijatora. Slomio sam šaku.

    Treći priča:
    - I mi smo bili u super hotelu, soba na katu, odličan pogled, proveli se jednako dobro kao i vi i imali predivan seks. Jutro je bilo još bolje - nastavili smo s jutarnjim seksom, bilo je fantastično. Toliko smo se iscrpili da smo zadrijemali. Probudilo nas je kucanje na vratima. Žena se prenu i vikne Moj Muž! - a ja kroz prozor...
    There is no rules!!!

  4. #1624

    Odgovor: Danasnji vic

    Došao Piroćanac iz Nemačke i doterao najnoviji model BMW-a pa ga komšije pitaju:
    • Je li boga ti, Milivoje, koji si to auto doveo?
    • BemVe!
    Ma 'ebemo i mi tebe, nego koji si auto doveo?

  5. #1625

    Odgovor: Danasnji vic

    Popravlja Pirocanac krov,oklizne se,padne i nekako uspe da se uhvati za oluk.
    I onako viseci, pocne da vice-"Zenooooooooooooo......nemo' spremas rucak,ce rucam u bolnicu."

  6. #1626

    Odgovor: Danasnji vic

    Piroćanac pruža buket cveća svojoj ženi.
    • Šta se brecaš, nemaš razloga! Nađo ga u autobus!

  7. #1627

    Odgovor: Danasnji vic

    Idu Mujo i Haso na planinu i Mujo nakon 300 metara veli: - - "Ššaaa..."
    Na to Haso odgovori:
    - "Reći ćeš kad dođemo na vrh."
    Opet na 700 metara Mujo:
    - "Ššaaa..."
    Haso već nervozan i lud, dođu oni na vrh planine i sad Haso veli Muji:
    - "Što si htio?"
    Mujo:
    - "Šator smo zaboravili!"
    Vraćaju se oni dolje i na 700 metara Mujo opet:
    - "Ššaaa...", a Haso:
    - "Budeš rekao kad dođemo dolje."
    Opet Mujo na 300 metara:
    - "Ššaaa..."
    Haso već na rubo živaca, dođu oni dole i veli Haso Muji: - "Šta si htio?"
    Mujo:
    - "Ššaaalio sam se."
    There is no rules!!!

  8. #1628

    Odgovor: Danasnji vic

    Kaže Mujo Hasi:
    - Moja je žena pravi anđeo.

    A Haso će žalostan:
    - Blago ti se, moja je još živa.
    There is no rules!!!

  9. #1629

    Odgovor: Danasnji vic

    Idu mama mišica i sin miš ulicom, kad iznad njih proleti slijepi miš. Na to će mali miš:
    - Mama, mama, vidi avijatičar!
    -----------------------
    - Zašto lovac traži zeca?
    - Zato što ne zna gdje je.
    -----------------------
    Donio pijetao nojevo jaje pred kokoške i kaže:
    - Dame, nije da vam nešto zamjeram, ali vidite kako se to radi u inostranstvu.
    There is no rules!!!

  10. #1630

    Odgovor: Danasnji vic

    Epitaf na grobu jednog Piroćanca:
    "Kad sam umro, moji zbog toga i dan-danas pate,
    jer sam pre smrti podig'o kredit, a oni otplaćuju rate..."
    .

  11. #1631

    Odgovor: Danasnji vic

    Pita učiteljica Ivicu:
    - "Ivice, što bi ti učinio da rano ujutro ideš u školu kroz šumu i odjednom iz grma iskoče dva hrvatska vojnika?"
    - "Ubio bih ih!"
    - "Što? Pazi Ivice... Iz grma iskoče dva HRVATSKA vojnika."
    - "Ubio bih ih!"
    - "Jovanoviću! Ne šapći!"
    There is no rules!!!

  12. #1632

    Odgovor: Danasnji vic

    Probudivši se usred noći, žena ustanovi da njenog muža nema u krevetu.
    Ustane i zatekne ga kako sedi u kuhinji uz šolju kafe, i gleda zamišljeno i nekako setno u zid ispred sebe.
    -Zašto ne spavaš dragi? Šta nije u redu?- upita ga ona. On je pogleda i reče:
    - Prisećam se kako smo se upoznali pre 20 godina i kako smo počeli izlaziti. Ti si imala 16 godina. Sećaš li se toga?
    Žena je bila dirnuta do suza što je njen muž tako brižan i nežan.
    - Naravno da se sećam - tiho reče ona..
    Suprug uzdahne. Reči su teško izlazile:
    - Sećaš li se kada nas je tvoj otac uhvatio na zadnjem sedištu mog auta?
    - Naravno dragi- reče žena sedajući na stolicu nasuprot njemu.
    - A da li se sećaš kada je uperio sačmaricu u moje lice i rekao " ILI ŽENIŠ MOJU KĆER ILI ĆU TE SPREMITI NA 20 GODINA U ZATVOR"?
    - Sećam se i toga - odgovori žena nežno.
    Muž obrisa suzu koja mu je klizila niz obraz i reče:
    - Danas bih bio pušten na slobodu…

  13. #1633

    Odgovor: Danasnji vic

    Ulazi narkoman u crkvu i kaze popu:"E nindza cool ti je gajba samo su ti posteri maslo izlizanii"
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #1634

    Odgovor: Danasnji vic

    Putovao tip avionom i morao da ode do WC-a. Pošto je muški bio zauzet, primeti on da je ženski prazan i pomisli "Niko ne gleda" pa pođe da se olakšs. Unutra, četiri šolje. Na prvoj piše "Za vršenje nužde". Obavi on posao, pogleda na drugu - piše "Pranje". Sedne na drugu, oduševljen, opere se. Na trećoj natpis "Sušenje". Odlično, pomisli on, sedne na treću, osuši se, sve super. Pogleda četvrtu, a na njoj piše samo "AVT". Pomisli on, "Hm, šta mu dođe to ATV? Ali, ajd', nema veze, sve ostalo je bilo super." i sedne on i na četvrtu.
    Kasnije se tip budi, u bolnici, posle kome. Pita bolničarku šta se desilo. "Našli smo vas u ženskom WC-u", objašnjava mu ona. "Da, ali šta je dođavola ono ATV?!" "Ah, to je automatsko vađenje tampona."
    Don't tease me if you can't please me!

  15. #1635

    Odgovor: Danasnji vic

    Како се зове паметна плавуша?

    Одговор: Златна ретриверка !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 109 od 208 PrvaPrva ... 95999107108109110111119159 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •