Danasnji vic - Strana 25
Strana 25 od 208 PrvaPrva ... 1523242526273575125 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #361
    Ozenio se Stipan u 90-oj gggodini zivota. Svi su ga u selu ogovarali.Zapitaju ga sta mu je sve to trebalo , a on im na to odgovori , k'o sto vidite.... zas'o sam u godine. Nije vise zamene da preskacem plotove.

    Pitali Lalu zasto se ozenio malom, sa niskog rasta zenom . Znate , kad se bira zlo uvek valja odabrati najmanje.
    Poruku je izmenio starsica, 24.07.2009 u 16:34 Razlog: spojila poruke..

  2. #362

    Odgovor: Danasnji vic

    Dopisuju se Mujo i Haso:
    Pise Mujo:
    1. Fata se kurva.
    2. Jeb'o je ceo Doboj.
    3. I ja sam.
    4. Sta kaes na tacku br. 3?

    Sada njemu Haso pise pismo iz Nemacke:
    1. Znao sam da se Fata kurva.
    2. I nije mi zao - nasao sam drugu.
    3. Fata ima triper.
    4. sta kazes na tacku br. 3?
    nomen est omen

  3. #363

    Odgovor: Danasnji vic

    Trazio Huso zvaku od Muje:
    - Daj mi zvaku, Mujo!
    - Ma ne dam!!
    - Mujo, daj mi jednu zvaku!
    - 'Aloooo, ne daaam!!
    - Ma daj, necu ti je pojesti!
    nomen est omen

  4. #364

    Odgovor: Danasnji vic

    kupio mujo papagaja i naucio ga da prica. papagaj narastao i posto ga je Mujo pustao iz kaveza on svaki dan nazove drvaru i naruci za Muju dve tone uglja . Mujo se vrati sa posla i vide dve tone uglja pred kucom ,poludi vise mu dosta da unosi ugalj posle posla kaze papagaju ako jos jednom naruci ugalj da ce ga razapeti ko Isusa na kriz i staviti dole u podrum . sutradan se vraca Mujo kuci sa posla , kad gle ponovo dve tone uglja pred kucom. on uze papagaja i zakuca ga na kriz i stavi ga na zid dole u podrum . papagaj pogleda na suprotni deo zida i vidi Isusa isto razapetog na krizu i upita ga kolko on dugo vec boravi na krizu , a Isus mu odgovori ,preko dve hiljade godina ,a papagaj zacudjeno , U JEBO TE PA KOLKO SI TI TONA UGLJA NARUCIO ?

  5. #365

    Odgovor: Danasnji vic

    Mile i ruža isprobavaju nešto što se naziva kunilingus...

    RUŽA: ''Mile, eeej, Mile, ližeš mi čmar!''
    MILE: ''Ooooops, izvinjavam se, lapsus lingue...''
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  6. #366

    Odgovor: Danasnji vic

    Kako prepoznati Bosanku na plazi?
    - Ima modricu na stomaku od mlina za kafu!
    nomen est omen

  7. #367

    Odgovor: Danasnji vic

    Kad slovenci karaju svoje zene ? tek kad bosanci odu na godisnji odmor.

  8. #368

    Odgovor: Danasnji vic

    Kolko ima viceva o bosancima ? NI jedan , SVE je istina.

  9. #369

    Odgovor: Danasnji vic

    Mujo i Fata bili na godisnjem odmoru kod prijatelja u Nemackoj, i zadnji dan dobili tvora na poklon. posto nisu imali vremena da mu srede papire, moraju da ga negde sakriju . pita Fata ,bolan Mujo a de cemo da ga sakrijemo ? Stavi ga ispod sedista ba. Des ispod sedista kad se carinik sagne ima da ga oma vidi. Ma , ma ma stavi ga , ma gde da ga stavis , ma stavi ga u gepek bona , ama Mujo kad otvoris gepek oma ce ga videti . Ma stavi ga pod suknju !!!!!!!! dis bolan pod suknju jel znas kako smrdi tamo ? Ma nek crkne, rece Mujo ljutito.

  10. #370

    Odgovor: Danasnji vic

    Ulazi Mujo u kupe. nasuprot njega sedi plavusa s dodatnom opremom (minic , dekolte na izvoli) Mujo bulji li bulji ,a ona to spazi i rasiri noge i upita ga da li mu se svidja ,i zeli li da mu njena pica namigne , on kaze moze sto da ne.Pica njemu namigne a mujo skoro u trans da padne.ona ga upita hoce li da mu pica posalje pusu, a on kaze , ajd moze i to. pica njemu posalje pusu. mujo skoro u nesvest da padne . upita ga plavusa hoce li da sedne pored nje, a on seo nego sta ce . upita ga ona hoce li da joj stavi dva prsta u nju?A Mujo sav izbezumljen BONA NEMOJ ME ZAJEBAVAT, ZAR ONA ZNA I DA ZVIZDI ?

  11. #371

    Odgovor: Danasnji vic

    sujeveran?

    Bio momak kod devojke i pocnu oni ovo ono...kad neko ulazi na vrata a devojka ce
    -Jaoj to mi je tata,brzo kroz prozor.
    -Ma jesi li ti normalna picka ti materina ovo je 13. sprat!
    -Ma daj,nisi valjda sujeveran?!
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  12. #372

    Odgovor: Danasnji vic

    Haso otvorio mesaru
    Ulazi Mujo unutra i upita Hasu
    imas li telecu glavu
    jok bolan ja se tako česljam

  13. #373

    Odgovor: Danasnji vic

    Mujo i Suljo otisli u lov . ceo dan lovili i nista nisu ulovili , mrtvi umorni seli malo na kamen da se odmore , u jednom trnutku kaze Suljo bolan Mujo il ovo nije ticar il ga mi nismo dovoljno visoko bacali.

  14. #374

    Odgovor: Danasnji vic

    Moze i ovako: Pitao mladic devojku:hoces li se udati za mene?
    devojka brzo odgovori hocu,ako me poljubis na dva mesta!!
    mladic razdragano rece draga samo reci gde.
    i devojka ONAKO SKROMNO RECE na HAVAJIMA I U LONDONU. I tako je opet on
    do kraja zivota ziveo sretno!!

  15. #375

    Odgovor: Danasnji vic

    Sede na klupici u parku momak i devojka pored jednog starca. momak hteo da poljubi devojku a ona mu kaze nemoj boli me glava. on joj kaze ma ja sam doktor sad cu da te izlecim ,i poljubi je u glavu da prodje . jel te jos uvek boli?ne,proslo me. opet hteo on da je poljubi a ona njemu nemoj boli me vrat, on njoj ja sam doktor sad cu da te izlecim i poljubi je u vrat, no jel bolje ? jeste. na to ce starac pored njega , izvinite da nelecite mozda i hemoroide?

Strana 25 od 208 PrvaPrva ... 1523242526273575125 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •