Danasnji vic - Strana 164
Strana 164 od 208 PrvaPrva ... 64114154162163164165166174 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,446 do 2,460 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #2446

    Odgovor: Danasnji vic

    Otmeno obučena dama uđe u prodavaonicu veoma skupih perzijskih tepiha.
    Okreće se, razgleda tepihe izuzetne izrade, te ugleda savrseni tepih po njenom ukusu i priblizi mu se da ga jos bolje osmotri. Sagne se da dotakne finu teksturu svilenog tepiha i nenadano glasno prdne. Bilo joj jako neprijatno,diskretno se okrene oko sebe da vidi da li je neko slucajno primijetio ovu malu nezgodu, nadajuci se da se prodavac nece bas odmah pojaviti. Kako se okrene,tako ugleda prodavaca kako stoji odmah do nje.
    "Dobar dan, gospodjo. Mogu li vam biti od pomoci?"
    Pocrvenela u licu jedva izusti "Mladi gospodine, koliko kosta ovaj preliepi tepih?"
    "Gospodjo, ako ste tako prdnuli samo dotaknuvsi ovaj tepih, vrlo verojatno cete se usrati kada budete culi njegovu cenu."
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  2. #2447

    Odgovor: Danasnji vic

    Natjecali se Amerikanac, Rus i Bosanac ko bolje čuje.
    Amer: - "Ja dođem kući, kada nešto čujem, troši se. Ja pred vrata, kad, ostali mi farovi upaljeni od auta."
    Rus: - "Ja u kući, kada čujem nešto jede, žvače. Ja pred vrata, kad ono, hrđa mi nagriza auto."
    Bosanac: - "Ja u kući, kad čujem nešto ode, prođe. Odem ja u ormar, kad ono, odijelo mi izašlo iz mode"


    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #2448

    Odgovor: Danasnji vic

    Usao lik u restoran, dodje konobar i pita ga sto zeli.
    Lik:
    Ja bi ono sto jede onaj gospodin.
    Za par minuta vraca se konobar sa modricom na oku i kaze:
    Zao mi je, neda...
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  4. #2449

    Odgovor: Danasnji vic

    Dolazi Pirocanac kuci i kaze :
    Sine, kazi dragicka ! "
    "dragicka "
    " Umalo da ti kypim patike "
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #2450

    Odgovor: Danasnji vic

    Nakon vodenja ljubavi dvoje razgovaraju:
    
- Dragi, ako ostanem trudna i dobijemo dete, kako ćemo ga zvati?

    On skine prezervativ, zaveže ga u čvor i baci kroz prozor:

    - Draga, ako se iz ovoga izvuče, nazvaćemo ga Dejvid Koperfild!
    neunistiva zlojebaba!

  6. #2451

    Odgovor: Danasnji vic

    Registruje se Mujo na FB..
    Piše username: "Mujo", a password: "pe*is".
    Istog trena iskače mu prozor na kom piše: "password not long enough"...
    Poruku je izmenio Bombica, 19.02.2010 u 17:53

  7. #2452

    Odgovor: Danasnji vic

    Ciganka gata Muji:
    -Evo stoji ti neki put.
    Mujo:
    -A jes' bona, neki put mi stoji, neki put mi ne stoji.

  8. #2453

    Odgovor: Danasnji vic

    Stao šleper kod kurve.
    Pita je kamiondžija:
    - Šta radiš za 50 evra?
    Ona kaže:
    -Sve.

    Ajde ulazi, idemo da istovarimo neku robu.

  9. #2454

    Odgovor: Danasnji vic

    Rešili lisica, magarac i vuk da otvore firmu. Kaže lisica:

    Ja sam lukava, ja ću otići u opštinu i srediću nam dozvolu očas posla.
    Ode lisica i vrati se za pola sata sva pokunjena - nije uspela. Onda kaže vuk:

    Ja sam opasan i ljudi me se plaše, sada ću ja na brzinu da dobijem dozvolu.
    Kad, eto vuka za sat vremena - podvio rep, ni on nije uspeo. Tada kaže magarac:

    Idem ja sada.
    Vrati se magarac posle dva sata sav srećan i vikne:

    Dobio sam dozvolu, dobio sam!
    Lisica i vuk ga upitaju kako kada oni nisu uspeli.
    A magarac ispriča:

    Odem ti ja u opštinu, pokucam na vrata i uđem, kad ono tamo sve moji školski drugovi...
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  10. #2455

    Odgovor: Kratki vicevi

    Mislim da sam već napisala ovaj vic..

    - Tata, tata.. Stiglo je proljeće!!

    - Kako znaš sine?

    - Pa eno, visi-baba u kupaonici...

    Poruku je izmenio Bombica, 25.02.2010 u 23:44 Razlog: uklonila citat
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #2456

    Odgovor: Danasnji vic

    Apotekarski
    Jednog dana dođe žena u apoteku i reče apotekaru: - "Ja bih, molim vas, željela kupiti arsen!" On će: - "Gospođo, arsen je veoma jak otrov. Što bi vi željeli napraviti s njime?" Ona: - "Ubila bih muža!" Apotekar: - "Gospođo, ja vam arsen ne mogu prodati, pogotovo ne za tu namjeru."
    Na to ona bez riječi izvadi iz torbice sliku i prisloni ju na staklo koje je djelilo nju i apotekara. Na slici se seksaju njezin muž i apotekarova žena. Kada shvati što vidi, apotekar će: - Jao gospođo, oprostite, nisam znao da imate recept !"
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  12. #2457

    Odgovor: Danasnji vic

    Dve bakice šetaju plažom i vide tipa zatrpanog u pesku samo mu ona stvar štrci iz peska.

    E baš nema pravde!
    -A zašto? Pita druga,

    -Kad sam imala 20 to me je zanimalo,
    -Sa 30 sam uživala,
    -Sa 40 sam tražila,
    -Sa 50 sam plaćala,
    -Sa 60 sam molila Boga,
    -Sa 70 sam zaboravila,

    A danas ova stvar raste u pesku, a ja ne mogu ni da čučnem...!!!


  13. #2458

    Odgovor: Danasnji vic

    Mali Ivica piše pismo Djedu Mrazu:
    Dragi djede molim te da mi za Božić pošalješ brata.

    Djed Mraz odgovara:
    Pošalji mi mamu !!!!!
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  14. #2459

    02 Odgovor: Danasnji vic

    Muslimanu poplavilo lijevo jaje, pa sav uplašen pođe liječniku. Liječnik nije znao što bi učinio, pa mu kaže da to sigurno piše u Kuranu. Musliman vrativši se od liječnika pročita Kuran, a tamo piše da jaje treba odrezati, pa Musliman tako učini. Za nekoliko dana poplavi Muslimanu i drugo jaje, pa opet čita Kuran u kojem piše da i drugo jaje odreže, što on i učini. Nakon nekoliko sljedećih dana poplavi mu i penis, a on opet počne čitati Kuran u kojem piše: -Promijenite traperice, puštaju boju!
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  15. #2460

    14 Odgovor: Danasnji vic

    Gospodin ulazi u svoj omiljeni restoran i sjedne na uobičajeno mjesto. Baci pogled na cijeli restoran i vidi prekrasnu ženu, koja sjedi sama za stolom blizu njegovom.

    Gospodin pozove konobara i zamoli ga da prekrasnoj ženi odnese bocu najboljeg i najskupljeg vina s vinske liste restorana. Muškarac je bio uvjeren da je, ukoliko ona prihvati njegovu gestu, pred njima vrlo zanimljiva i obećavajuća vecer. Konobar odnese bocu vina za gospodin stol i kaze joj:

    - Ovo je ljubazna gesta gospodina koji sjedi za onim stolom. - I pokaže na njega.

    Žena pogleda bocu veoma hladno i s visoka i odluči poslati poruku gospodinu. Pripremi papirić i da ga konobaru, koji ga odmah odnese gospodinu. Na papiriću je pisalo:

    - Da bih ja prihvatila bocu vina, koju ste mi Vi ljubazno ponudili, trebali biste u garaži imati Mercedes, u banci milijun dolara i u hlačama 20 centimetara!

    Nakon što je pročitao poruku, gospodin odluči odgovoriti. Pripremi papirić i da ga ljubaznom konobaru, kako bi ga ovaj predao gospođi. Na njegovom je papiriću pisalo:

    - Da bih izašao u susret Vašoj ljubaznoj zamolbi, mogao bih,
    eventualno, prodati moj Ferrari Modena, pa čak i moj Rolls-Royce, tako da mi u garaži ostane samo Mercedes 600SEL. Mogao bih investirati ili pak donirati 19 od 20 milijuna dolara, koje držim na računu u banci. Ali, ni za što na svijetu, pa čak ni za tako lijepu i privlačnu ženu kao što ste Vi, ne bih odrezao 5 centimetara onoga što imam u hlačama! Budite tako ljubazni i vratite mi moje vino.


    Prilog 2469
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

Strana 164 od 208 PrvaPrva ... 64114154162163164165166174 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •