Danasnji vic - Strana 71
Strana 71 od 208 PrvaPrva ... 2161697071727381121171 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,051 do 1,065 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #1051

    Odgovor: Danasnji vic

    Svideo se Perici jedan mount-bike a mama ni da čuje o kupovini. Kada su došli kući Perica kaže mami:
    "Mama, 'ajde da se igramo mame i tate!"
    Majka zgranuta, brže bolje otrča do najbližeg psihologa. Kada mu je izložila problem, ovaj joj objasni da to nije ništa strašno i da može da se igra sa detetom, ali naravno, samo do izvesne granice. Kada se vratila kuci, Perica ju je čekao sa istim zahtevom.
    "Mama, hocu da se igramo mame i tate!"
    "Dobro sine, igracemo se mame i tate."
    OK, idi u spavaću sobu, spremi se i čekaj me. - naredi joj Perica.
    Majka zbunjena, seti se lekarevog saveta i odluči da prihvati igru, te ode u sobu, skinu se i leže u krevet. Posle pet minuta kvaka se pokrenu i u vratima se pojavi Perica:
    "Šta je kurvo, samo na kurac misliš! Ajde oblači se pa idemo da detetu kupimo bicikl!!!"
    .
    Poruku je izmenio Bombica, 20.02.2010 u 23:43

  2. #1052

    Odgovor: Danasnji vic

    Pita kukurek ljubicicu:
    - Hajde da vodimo ljubav!
    - Ne mogu odgovori ona - imam fotosintezu.
    nomen est omen

  3. #1053

    Odgovor: Danasnji vic

    1389... okupili se: Car Lazar, Toplica Milan, Kosančić Ivan, Jug Bogdan sa sinovima, Miloš Obilić i Vuk Branković........ Noć pred boj, sede tako oni u krugu oko vatre i duvaju neki džoint....

    Povlači dim Toplica Milan (kašljucne malo) te govori: "Srpski vladaru, uz tebe sam junak sutra do zadnjeg uzdaha" ... šalje dalje džoint

    Povlači Kosančić Ivan, te zbori: "Srpska kruno, sveta li si...sutra te branim dok mi je glava na ramenu" ... šalje džoint dalje...

    Dim uvlači Jug Bogdan, te ponosno izjavljuje: "Care Lazare, sutra sa svojih 9 kamenih sinova ubijam 900 turskih izroda" ... predaje džoint Milošu Obiliću...

    Miloš Obilić povlači masan dim... oči crvene... iskreno naložen kune se Caru Lazaru da će njegov mač koštati samog Murata života... predaje džokavac Vuku Brankoviću....

    Vuk Branković povlači dim, malo se nakašlje... i kroz nos kaze: "Onda ću ja sutra da iskuliram" ...........




  4. #1054

    Odgovor: Danasnji vic

    Čuli Mujo i Haso da se zarađuju velike pare na kožnim stvarima od krokodila, naročito na obući, pa odluče da odu u Amazon da hvataju krokodile. Odu oni tamo i, nakon 3 meseca, Mujo će Hasi nervozno:
    Haso, bolan! Ako ni ovaj na sebi nema čizme, ja izlazim iz posla!


  5. #1055

    Odgovor: Danasnji vic

    Nov zatvorenik u prvoj šetnji ukrug. Razgovarati se ne sme, al s vremena na vreme poneko izgovori broj i svi se nasmeju, nasmejulje ili prasnu u smeh da ih stražar mora prekinuti.

    Kad su se vratili u ćelije, novi pita zašto se smeju kad čuju neki broj.

    'Starosedalac' odgovori da su, pošto se ne sme u šetnji pričati, napravili spisak viceva i numerisali ih.

    Novi dobavi katalog, izabere nekoliko najboljih viceva i naoštri se za sutrašnju šetnju.

    Sutra, uzviknu broj - ništa. Malo posle opet - tajac. Potroši sve odabrane brojeve bez rezultata.

    Čim su se vratili zapita što se nisu smajali kad je odabrao najbolje viceve.

    - Ne zna svako da ispriča vic! - odgovoriše mu.

  6. #1056

    Odgovor: Danasnji vic

    Preživeli Mujo i Klaudija Šifer brodolom i dočepaju se pustog ostrva. Mujo, kao pravi džentlmen, krene odmah praviti baštu kako bi imali šta jesti, napravi manju kuću za njih dvoje itd. Vidi Klaudija kako se on dobro brine o njoj i posle nekog vremena odluči da ga proba u krevetu. Mujo se i tu pokaže dobar. Kako je vreme (sporo) prolazilo, Klaudija primeti da je Mujo sve neraspoloženiji pa ga upita:
    Ti se dobro brineš o meni, da li ima nešto što mogu uraditi da ti se odužim?
    Eeee, kad si već pitala, da, znaš da ima... Obuci moje pantalone i košulju, taakooo, uzmi malo zemlje i napravi brkove. E tako, sad skupi kosu pod kapu, e baš tako.. - govori joj Mujo - Pa gde si kume Haso, da ti se pohvalim kako sam vodio ljubav sa Klaudiju Šifer!!!



    Evo još jedan...

    Dođe vampir u pekaru i trazi 10 hlebova. Pita njega pekar što će mu toliko hleba ? Kaze njemu vampir:
    - Cura mi ima menstruaciju, pa malo umačem...

    I još jedan...

    Ide zeko šumom, puši i sretne kravu.Krava mu veli:
    -Zar te nije sram? Tako mali, a već pušiš!!
    -A ti kravo, tako velika pa hodaš bez grudnjaka!!!

  7. #1057

    Odgovor: Danasnji vic

    Dolazi mucavac kod doktora i kaže:
    - Doooktore, mmmmnogo mmi jje duggačak kuuraaac pa zzzato mmmucam. Mmmožette li dda ooodsečete ovvvaj vvvišak?
    - Dajte da vidim.
    Pogleda doktor, vidi da je stvarno predugačko, zakaže operaciju i dovedu čoveku stvar na pristojnu meru. Posle 2 meseca zvoni doktoru telefon, on podigne slušalicu, kad zove onaj mucavac kome je odstranjen višak:
    - Doktore, žena mi je nezadovoljna, možete li da vratite ono što ste odsekli?
    - Nnnne mmmože, sssada jje kkkasno!
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  8. #1058

    Odgovor: Danasnji vic

    Pita učiteljica Pericu:

    - Perice, znaš li ti šta je to demokratija?

    - Znam, to je kad dve budale imaju više prava nego jedan pametan.

  9. #1059

    Odgovor: Danasnji vic

    U jednom indijanskom selu šeta se poglavica Dva Pera i zagleda žene. Uzima jednu skvo i odvodi je u svoj šator. Posle burne noći, poglavica pojasni devojci:
    - Slušaj, skvo, ako ti se nešto desi za 9 meseci, to ti je od velikog poglavice Dva Pera!
    - Slušaj veliki poglavico, ako ti se nešto desi za 10-15 dana to ti je od tri-pera!
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  10. #1060

    Odgovor: Danasnji vic

    Muva deda,babu, oce da je zeni, i baba poludi i kaze:"daj da vidimo sta imas od pokretne i nepokretne imovine pa da razmislim"
    deda:" od pokretne imam vilicu ,a od nepkretne ku**c!!!
    neunistiva zlojebaba!

  11. #1061

    Odgovor: Danasnji vic

    Otisao Pera na pecanje i naravno upecao zlatnu ribicu i ona mu kaze:
    - Ako me pustis, ispunicu ti jednu zelju. Dobro razmisli.
    Posle kraceg "razmisljanja", Pera kaze:
    - Hocu da se kod mene u Jagodini otvori javna kuca kakva ne postoji
    nigde u Srbiji i da ja svaki dan idem u nju i vodim ljubav.
    - U redu! - odgovori zlatna ribica - Sutra kad se probudis, zelja ce
    ti biti ispunjena.
    Sutradan ujutro Peru budi neki tip u crvenom odelu i vice:
    - Ajde, Pero ustaj, musterije te cekaju!
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  12. #1062

    Odgovor: Danasnji vic

    Sretne Pera opaticu, te je on zamoli da mu pruzi jedno vece
    zajednickog uzitka. A ona ce njemu ostro:
    - Samo ako nisi ozenjen i nemas decu.
    - Naravno da nemam ni jedno ni drugo!
    Kad su oboje svrsili, kaze Pera opatici:
    - Ja imam decu, a zena me ceka kod kuce sa vecerom.
    A ona ce njemu: - Ja sam Milenko i idem na maskenbal!
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  13. #1063

    Odgovor: Danasnji vic

    Zasto plavusa jede novine?
    - Zato sto hoce da cita u sebi.
    nomen est omen

  14. #1064

    Odgovor: Danasnji vic

    Pecao muž svaki dan i nikad ništa ne uhvati. Došao on kući i priča ženi:
    - "Ženo, svaki sam mamac probao i opet ništa nisam uhvatio."
    Žena će:
    - "Pa probaj na novac."
    Muž će na to:
    - "Zašto novac ženo?"
    - "Zato što sam se i ja upecala na njega."

  15. #1065

    Odgovor: Danasnji vic

    Pecali Mujo i Haso i odjednom Muji počne štap trzati
    ...vuče on i vuče i vuče i odjednom izvadi čizmu
    ...zabaci on ponovo i zagrize mu nešto
    ...opet on vuče i vuče i vuče i izvadi kaput
    ...zabaci on i treći put i izvadi lonac...
    Odjednom Haso reče:
    - "Hajmo bolan Mujo... Manimo se ćorava posla, vidiš da tu neko živi!"

Strana 71 od 208 PrvaPrva ... 2161697071727381121171 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •