Danasnji vic - Strana 189
Strana 189 od 208 PrvaPrva ... 89139179187188189190191199 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,821 do 2,835 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #2821

    Odgovor: Danasnji vic

    Ukradena zastava 128 u Beogradu.
    Što ne uze onu vektru ili onog BMW-a od narko-dilera iz ulaza do moga?
    Kako li je samo upali, kad ja verglam po 10 minuta?
    Je l' ti crkla guma, k meni pre dva dana?
    Jesi li uključio grejanje kroz haubu, jer se sajla pokidala?
    Dokle si stigao sa one tri litre u rezervoaru? Nadam se, do prve bandere, ruka ti se osušila!
    Je l' te zaustavio saobraćajac što nemaš prednji desni žmigavac, nek ti polomi noge pendrekom!
    Jesi li se nasluš muzike na onom jadnom produvalom zvučniku, a kaseta se baš duuugo vrti zimi, mozak ti kroz uši iscureo!
    Cigaru upali na auspuh, majki ti ga spalim, pošto nema upaljača, k...a mi se napušiš!!!
    Ispod desnog sedišta imaš dugme kojim možeš da prespojiš bobinu da ti je ne bi ukrali... Ukrali ti leš dabogda!
    Kad pada kiša, ti stavi rukavice, jer se skida ono crno oko volana, crna te voda izbacila!
    Pazi da ti ne polome brisače! Imaš stare, potrošene (rezervne) u gepeku.
    Kočnicu pritisni dvaput brzo ili jednom, al' do daske, iako bih ja želeo da ne zakočiš na vreme pred grotlom pakla i da tamo goriš dok ti 128 demona čereči iznutricu do kraja večnosti!
    Što li me, bre, mrzelo da stavim jastuče sa iglama i udicama na vozačevo sedište, bar bih poštedeo svet tvog prokletog poroda, živ se ucrvlj!
    Stići će tebe kletva najstrašnija, gde pokrade poštena čoveka, kugom ti se seme zatrovalo!
    Đavoli ti pamet isisali, a glavom fudbal igrali!
    P.S. Ako neko vidi krem zastavu 128, registracije BG 192-523, neka je polije benzinom i zapali!!!
    Nikad ne raspravljajte s budalom, ljudi možda neće primjetiti razliku.

  2. #2822

    Odgovor: Danasnji vic

    Pita učiteljica decu: Znate li deco da se u našoj zemlji mesečno potroši preko 20 kg toalet papira po glavi stanovnika? Jedino Perica podigao ruku, a učiteljica ga pita: Šta ti nije jasno, Perice? Pa nije mi jasno što po glavi?

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #2823

    Odgovor: Danasnji vic

    Igraju Nadal i Federer sony playstation i svadjaju se ko ce da uzme Djokovica!

  4. #2824

    Odgovor: Danasnji vic


    Pitaju jedinog očevica:

    Zašto je šef otpustio Pericu?

    Zbog jedne jedine reči. Evo kako je to bilo: šef se hvalio da mu je žena prva liga u krevetu, a Perica je na to samo rekao: "Znam!"

  5. #2825

    Odgovor: Danasnji vic

    Tarzan je celog života živeo u džungli i nije imao pojma o seksu.
    Džejn je odlučila da mu da par sati seksualnog vaspitanja i sve simbolički objasni kao malom detetu:
    - Tarzane, ovo što ti imaš obešeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje veša... Dakle, ti moraš tu svoju
    krpicu prati u mojoj mašini.
    Sledećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.
    Kada je iscrpljena Džejn uspela da dođe do daha reče mu:
    - Tarzane, slušaj me... Pranje te tvoje krpice ne sme biti tako često jer će se ona isprati. Trebaš je prati svakih tri do četiri dana.
    Tarzan je posluša i idućih mesec dana nije je pipnuo.
    Džejn uhvati nervoza i jednog dana ga upita:
    - Tarzane, šta ti je? Zašto već mesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?
    Tarzan joj sav ozaren i veseo odgovori:
    - Tarzan naučio prati na ruke!!!!
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #2826

    Odgovor: Danasnji vic

    Facebook blokiran na tri sata !
    Panika na ulicama, ljudi trce sa svojim slikama pitajuci druge: "Jel ti se svidja"
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #2827

    Odgovor: Danasnji vic

    Završava se svadba i svekrva zatiče tužnu snaju...
    -Nemoj da se plašiš, pa biće moj sin nežan prema tebi
    -Ma, ne sviraj k**** baba, j**** se ja k'o zmaj, nego gledam ko će sve ove sudove da opere

    I may not be perfect but I'm always me

  8. #2828

    Odgovor: Danasnji vic


    Srela se dva penzionera posle dvaadeset godina i pita jedan drugog:

    Hoćeš li kod mene na kafu?

    Može.

    Dođoše oni i pita ga domaćin:

    Kako se zove ono cveće što lepo miriše?

    Ljubičica.

    Ma ne, ono drugo?

    Lala.

    Ma jok, nego kako se zove...

    Ruža.

    Jest, ruža! Ružo, skuvaj nam dve kafe!

  9. #2829

    Odgovor: Danasnji vic

    Baka na samrti saopstava unuku:
    - Zelim da ti ostavim moju farmu, sto
    ukljucuje njive, kucu, traktor, drugu
    opremu i 2.398.750$
    Unuk, sav ozaren sto je odjednom
    postao bogatas kaze: - O, bako, koliko si ti dobra prema meni,
    a ja nisam ni znao da ti imas farmu...
    Gde je?
    Uz poslednji uzdah baka prosapta
    ... Na Fejsbuku...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #2830

    Odgovor: Danasnji vic

    Orah:
    - "Ja izgledam kao mozak!"
    Pečurka:
    - "Ja izgledam kao kišobran!"
    Banana:
    - "Možemo li, molim vas, promeniti temu?"
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #2831

    Odgovor: Danasnji vic

    Kako mozes prepoznati Lalu na plazi ?

    Jedino on jede sladoled bricom.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #2832

    Odgovor: Danasnji vic

    Vijest dana:
    Piroćanac razbio ciglom izlog zlatare i pokrao svo zlato.
    Uhvaćen kad se vratio po ciglu.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #2833

    Odgovor: Danasnji vic



    Profesor matematike šalje faks ženi:
    • Draga, sigurno shvataš da su ti 54 godine, ja imam određene potrebe koje ti jednostavno više ne možeš kvalitetno i u potpunosti da zadovoljiš. Sa svake druge strane gledano naš brak je skladan, zadovoljan sam s tobom kao ženom i zasta se iskreno nadam da te ovaj faks neće previse povrediti ili uzrujati. Nakon posla idem do motela sa svojom 18-godišnjom asistentkinjom, ali doći ću kući pre ponoći. Tvoj muž.
    Kada je stigao do motela, na recepciji ga je čekao pristigao faks od žene:
    • Dragi moj, i ti imaš 54 godine, a u trenutku kada budeš čitao ove redove ja ću biti u drugom motelu sa 18-godišnjim konobarom iz obližnjeg bara, a s obzirom da si genijalan matematičar, sigurno ti neće biti teško za shvatiti da 18 u 54 ide puno više puta nego 54 u 18. Nemoj me čekati. Tvoja žena.

  14. #2834

    Odgovor: Danasnji vic

    Dečko: Popuši mi ga!
    Cura: Je l' ti znaš ikad biti romantičan?
    Dečko: Naravno!
    Cura: Hajde da čujem.
    Dečko: Popuši mi ga na kiši!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #2835

    Odgovor: Danasnji vic

    Šetao Mujo sa sinom po nekom brdu. Naiđu na neku livadu, pa kaže Mujo sinu:
    - Vidiš, sine, ovdje je tvoj babo prvi put jeb\'o. A ondje je stajala njena mater i sve gledala.
    - Jao, pa što je rekla?
    - Beeeeeeeeee!
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 189 od 208 PrvaPrva ... 89139179187188189190191199 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 20:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •