Godišnjica braka
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    Godišnjica braka

    Male stvari čine naš život bogatijim. Sitne pažnje nas nekad prosto vinu u nebesa. A neki datumi uvek imaju poseban značaj u našim životima.
    Ima na forumu onih sa podužim bračnim stažom.
    Koliko se osvrćete na godišnjice braka? Obradujete li svog partnera nečim posebnim? Očekujete li male i/ili velike znakove pažnje od njega? Okupljate li kumove, roditelje, prijatelje da sa vama proslave vaš poseban dan? Koliko deci znače ovakve godišnjice? Kako vidite svoj srebrni ili zlatni pir?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: Godišnjica braka

    36 godina zajedničkog življenja, zdravlje i sreća porodice uvek na prvom mestu. Hiljade problema, dve hiljade prevaziđenih, nelogično?, možda ali logično ako je moto idemo napred. Kako to postići, nema velikih dela, ali ima svakodnevno po neka draga sitnica, mala pažnja, lep pogled, lepo praštanje, maksimalno prvo mesto je naši smo, sve je ostalo manje važno od onoga idemo dalje. Godišnjice, rođendani, uočeni, zabeleženi, proslavljeni prema trenutku i vremenu. Što je još važno, pozitivno gledanje na prošlo, a ujedno učvršćujuće, a još lepše smireno gledanje na budućnost. A dali je bilo sve idealno, nije, setite se hiljadu problema, pa kako toliko, opet će te se pitati, pa setite se dve hiljade rešenih. Jednostavno i lako, u partneru gledajte živu osećajnu ljudsku osobu sa svim manama i vrlinama, imajte široko srce praštajte, setite se šta će je obradovati, i nemojte se razočarati ako vam nije sve oprošteno, i vi niste sve opraštali ali nemojte biti revanšista. Srećne vam godišnjice, Mnoooge!
    In vinas veritas

  3. #3

    Odgovor: Godišnjica braka

    Sve cestitke Morrib-u na stazu.
    Ja sam malo manje u braku, tek je proslo 24 godine. Za ovu godisnjicu sam poslao supruzi SMS odmah ujutro na posao. Zbog mog posla tih dana sam bio prezauzet i dolazio sam uvek kasno. Sledece godine sam odlucio da proslavim 25-tu godisnjicu ali na specifican nacin. Da pravimo festu, to ne bi bio pravi nacin jer bi onda ona bila ta na koju bi pao ceo teret pripreme. Zar da joj se zahvalim tako sto cu da joj nametnem posao? Ne, to ce biti iznenadjenje.
    Ako pozivim ja i ako pozivi ovaj sajt, onda cu vam pisati kako je bilo. Do tada vas molim da njoj niposto nista ne kazete, zelim da to i ostane iznenadjenje.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  4. #4

    Odgovor: Godišnjica braka

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Sve cestitke Morrib-u na stazu.
    Ja sam malo manje u braku, tek je proslo 24 godine. Za ovu godisnjicu sam poslao supruzi SMS odmah ujutro na posao. Zbog mog posla tih dana sam bio prezauzet i dolazio sam uvek kasno. Sledece godine sam odlucio da proslavim 25-tu godisnjicu ali na specifican nacin. Da pravimo festu, to ne bi bio pravi nacin jer bi onda ona bila ta na koju bi pao ceo teret pripreme. Zar da joj se zahvalim tako sto cu da joj nametnem posao? Ne, to ce biti iznenadjenje.
    Ako pozivim ja i ako pozivi ovaj sajt, onda cu vam pisati kako je bilo. Do tada vas molim da njoj niposto nista ne kazete, zelim da to i ostane iznenadjenje.
    Hvala Perooo!
    I ja tebi čestitam, a što se tiče iznenađenja za tvoju suprugu, mi smo strogo konspirativni, niko neće da kaže, ako neko treba da zna to je jedino Ona, prva će saznati................
    Od Tebe!
    In vinas veritas

  5. #5

    Odgovor: Godišnjica braka

    Danas nam je divan dan..divan dan...slavimo 10-ti rodjendan (braka)

    Ko bi rekao da decenija može da prodje tako brzo Kad se osvrnem i setim se svega mogu da kažem da sam srećna jer ni jednog trenutka nisam imala nijedan razlog da se razvedem Na nesporazume, nervozu i nesuglasice sam već navikla, sve može da se reši kompromisom i tolerancijom...ipak smo nas dvoje dva različita sveta

    Što se ljubavi tiče...niko kao on

    To je dovoljno reći...

    Do sada smo godišnjicu obeležavali nekim sitnicama, uglavnom kozmetikom ili garderobom, kad već znamo šta jedno drugom treba

    ....ali decenija je decenija
    Bilo je u planu da odemo na večeru (meni to i dan danas zvuči kao da to rade samo ozbiljni ljudi ili oni na filmu , da ne kažem čike i tete ) pa sam odustala od te varijante jer je ipak sutra radni dan (da...ja biram ) tako da je ostala žurka u najavi za neki odgovarajući vikend.


  6. #6

    Odgovor: Godišnjica braka

    ...Najgora...ala vera i srecna godisnjica!
    ...odavno nisam cuo da neka zena prica tako lepo o svom braku...mislim,posle moje supruge...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Godišnjica braka

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Danas nam je divan dan..divan dan...slavimo 10-ti rodjendan (braka)

    Ko bi rekao da decenija može da prodje tako brzo Kad se osvrnem i setim se svega mogu da kažem da sam srećna jer ni jednog trenutka nisam imala nijedan razlog da se razvedem Na nesporazume, nervozu i nesuglasice sam već navikla, sve može da se reši kompromisom i tolerancijom...ipak smo nas dvoje dva različita sveta

    Što se ljubavi tiče...niko kao on
    Nama prošao deseti rođendan ove godine Ja kad se osvrnem i setim svega, ne da nisam imala nijedan razlog da se razvedem, nego ne mogu da verujem kakvu sam ljudinu izabrala za zajednički život

    Godišnjice nismo obeležavali nikad kupovinom, već se skupimo sa ekipom (bate, seke, kumovi, prijatelji) negde i napravimo lom, pa ni ova koja je prošla nije bila nešto specijalna
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Godišnjica braka

    Svaku godišnjicu smo dočekali zajedno, ali uvek različito ... čak neke na različitim mestima ... iako, ipak većinu u svom domu.

    Sve su protekle uz sveće, dobru muziku, romantiku, nežnosti, vatromet, planetarne čarolije itd. itd.
    uz nas je uvek slavila cela planeta.

    Tajna je što smo se venčali za novu godinu, tako da mi to lepo spojimo i upakujemo u najprihvatljiviji aranžman koji nam se tada dopadne ...



    PS.
    Čestitke svima Vama koji ste do sada pisali,
    srećne i dugovečne Vam bile veze,
    volite, čuvajte, pazite i mazite
    ljubavi svoga života ...
    Poruku je izmenio simke, 21.11.2007 u 10:09

  9. #9

    13 Odgovor: Godišnjica braka

    Mojim roditeljima je godisnjica braka na moj rodjendan, jer su se vencali godinu dana pre nego sto sam se ja rodila... tako da je kuca taj dan uvek puna gostiju...

    Uvek cestitaju jedno drugome godisnjicu, uz neki poklon...

    Ove godine im je bila osamnaesta godisnjica, tako da im je brak postao punoletan...

  10. #10

    Odgovor: Godišnjica braka

    Ja sam moju premiju dobila pre 36 godina i jos uvek je nisam potrosila. U pocetku, godisnjice braka su bile obelezene sitnicama ili svecanijim ruckovima. Danas se to obavlja na malo drugacijem nivou, jer su i mogucnosti znatno vece. Ono sto je mnogo znacajnije od bilo kakvih poklona i ruckova je mogucnost da se odrzi jedan zdrav odnos u kome vlada uzajamno postovanje, respekt i ljubav. Srecni su oni koji su u svome zivotu pronasli svoju drugu polovinu. Ja sam jedna od tih srecnika.


    Zelim vam svima srecne i duge brakove, a bitnije datume mozete, ili ne morate slaviti.

  11. #11

    Odgovor: Godišnjica braka

    U maju sledece godine slavimo 20-godisnjicu razvoda. Verujte, sve ove godine bilo nam je jako lepo. Ko zna??? Mozda cemo starost docekati zajedno
    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: Godišnjica braka

    Nekako oboje uvek propustimo da se setimo tog datuma ,te smo prvih devetnaest godisnjca propustili. dvadesetu smo uz pomoc prijatelja odradili. Eto ,toliko o godisnjicama. Mislim da je bitnije sve ono izmedju.

  13. #13

    Odgovor: Godišnjica braka

    godishnjica braka... .... was ist das?
    & underpaid......

  14. #14

    Odgovor: Godišnjica braka

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Danas nam je divan dan..divan dan...slavimo 10-ti rodjendan (braka)
    sa malim kasnjenjem ... ali iskreno

    cestitam vam prvu dekadu zajednickog zivota


    ja sam jos daleko od toga. letos smo proslavili "prvih sedam godina".

    ali nismo slavili svake godine ???
    jedne godine su njeni imali saobracajku na par dana pre godisnjice pa smo se "polomili" trceci oko njih.
    druge godine u saobracajci je poginuo moj brat od strica, pa opet bez slavlja.

    zato smo pre dve godine proslavili zestoko. dan pred godisnjicu sam postao stric. bilo je ludo.
    a ostale cetiri smo slavili uvek sami i uvek na drugom mestu i na drugi nacin.

    nakako mi je to dan samo za nas. sa rodbinom i prijateljima se druzimo i vidjamo preko cele godine. taj dan koristimo da "pobegnemo" od svih i da uzivamo jedno u drugome. tako nam je najlepse.
    a za neki jubilej (srebrni ili zlatni) cemo da razmislimo kada dodje vreme za to.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  15. #15

    Odgovor: Godišnjica braka

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Male stvari čine naš život bogatijim. Sitne pažnje nas nekad prosto vinu u nebesa. A neki datumi uvek imaju poseban značaj u našim životima.
    ............

    Bas tako! Na dan godisnjice zna se dorucak u krevetu i buket ruza na stolu...pa dogovor, organizujem ja ili ti ... to je nas dan i samo nas...da li ja organizujem ili on, ali uvek je samo za nas dvoje...izlazak na veceru...koncert...zabavu...eventualno putovanje na 2 dana / Pariz, Rim, London...ove godine je bio paket za dvoje/"Haga Badet" Stockholm, plivanje, saona, masaza, vecera...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Datum vencanja otkriva buducnost braka
    Autor bellissima u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 11:13
  2. Godišnjica mature
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 01:58
  3. Obeležena 90-godišnjica prisajedinjenja Vojvodine Srbiji
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 20:43
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.01.2009, 12:42
  5. Godišnjica najnovije srpske revolucije...
    Autor euridika u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.10.2006, 23:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •