Vratiće se rode - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 128
  1. #61

    Odgovor: Vratiće se rode

    Veoma tužna scena sa Pikcem,ubedio me totalno
    A Milenko(Brstina) mi je omiljen lik u seriji...ne razume čoveka niko...

  2. #62

    Odgovor: Vratiće se rode

    Jutros sam prvi put gledala celu epizodu. Kačila sam jednu gde čovek maltretira ženu i kćerku zbog hleba, istraumirala se i više nisam gledala ali serija je odlična.
    Bolno realna, sa sjajnim glumicima ali meni preteška za gledanje. Još uvek neke scene ne mogu da izbacim iz glave a izbegavam da gledam nešto što me deprimira. Ali, generalno opšti utisak je veoma pozitivan
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #63

    Odgovor: Vratiće se rode

    Pogledala sam prvu epizodu, shvatila da su ponovo 90-te u pitanju i u startu odustala od gledanja serije...U medjuvremenu, čula sam mnogo pozitivnih komentara na rečun "Roda", ali šta sada da radim?..Prosto mi je glupo da sad počnem da gledam...Nadam se nekom DVD-u kasnije...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su Äiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #64

    Odgovor: Vratiće se rode

    Bilo je za vreme Novogodišnjih praznika reprizirano sve do tada , dan za danom...

    Uključi se slobodno,a usput nađi nekoga da ti prepričava ono što nisi gledala ako ne shvatiš sve...

  5. #65

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Pogledala sam prvu epizodu, shvatila da su ponovo 90-te u pitanju i u startu odustala od gledanja serije...U medjuvremenu, čula sam mnogo pozitivnih komentara na rečun "Roda", ali šta sada da radim?..Prosto mi je glupo da sad počnem da gledam...Nadam se nekom DVD-u kasnije...
    DVD je izašao odmah. Onog dana kada je puštena peta epizoda, tog dana, u taj petak se DVD pojavio sa prvih 5 epizoda u marketima za 200 dinara. Kad je Ekser u pitanju, nema teorije da mu lovu pokupe pirati. Lepo on to sve sam organizira Verujem da se već pojavio i drugi DVD, nisam proveravala. Tako da ćeš celu seriju moći da kupiš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #66

    Odgovor: Vratiće se rode

    Thanks baby, nisam ni sumnjala da ćete me ostaviti u neznanju...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su Äiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #67

    Odgovor: Vratiće se rode

    Pa gde baka Ružu da isteraju, zlotvori jedni Baš me zanima šte će i kako će se dalje sve izdešavati Obično uvek pogledam šta će se desiti u sledećoj epizodi, ali ovaj put nisam, no dobro, videćemo u petak.
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #68

    14 Odgovor: Vratiće se rode

    Scena, u kojoj se baka Ruža pakuje mi je jeziva.

    Kako se na licu Mire Banjac oslikava bol,
    nisam bila sigurna da li glumi ili zaista pati...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #69

    Odgovor: Vratiće se rode

    ...hoce...vratice se...
    Oduvase me rode...Zoki je pre neko vece svratio na redovnu casicu razgovora,kaze doneo sam ti nesto,u ruci par casopisa i dvd,odmah mi zagolica mastu optimisticki naslov,ni vedrijeg naslova,ni tuznije price.Odgledah prvih pet epizoda u jednom dahu i zazalih sto ih nema vise,barem sa ove strane bare su jos uvek nedostupne,rode su me kupile prvim kadrom.Glava izmedju dlanova osta celu noc,kao da su mi zivot pretocili u seriju,za razliku od svih onih gluposti koje dobijam iz radionica novokomponovanih reditelja,rode su pun pogodak.Ni tuznije price,ni vedrijeg naslova...vratice se rode...nece nas zaboraviti
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #70

    Odgovor: Vratiće se rode

    jbt.....neke scene mi stegnu grudi....dushu.....ostave bez daha....totalno....

  11. #71

    Odgovor: Vratiće se rode

    ...neke stvari se govore nocu...dan nije za njih...muka se lakse nocu otvara...

  12. #72

    Odgovor: Vratiće se rode

    Šta se desilo sa baka Ružom?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #73

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Šta se desilo sa baka Ružom?
    Jao ja kad se ona pojavi odem da pijem vode ili do wca...Mnogo mi je žao..
    Ono je ludilo od serije...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #74

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Šta se desilo sa baka Ružom?
    Pojeo je drekavaC.

  15. #75

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Šta se desilo sa baka Ružom?
    Još uvek se nije vratila kući, kod Bore je
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Braću ne donose rode?
    Autor jovuk u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.01.2009, 21:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •