Vratiće se rode - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 128
  1. #76

    Odgovor: Vratiće se rode

    "...ipak, probacu jos nesto...probacu da cutim, mozda ces me chuti..."

  2. #77

    Odgovor: Vratiće se rode

    ОПЧИЊЕН сам са неком нашом сери'ом, а на молбу сина уочи Н.Год.- па да му "нарежем" ! (арбајтује у туђини); чекам петак

    Него, зна ли неко "Улица липа", када почиње серија ? (3) наставка су била за новогодишње дане

  3. #78

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat LALAponac kaže: Pogledaj poruku
    Него, зна ли неко "Улица липа", када почиње серија ? (3) наставка су била за новогодишње дане
    Pocetak "Ulice lipa" je najavljen za mart mesec.

    " Svako ide tamo, di misli da će mu biti bolje
    i rode su sigurno tamo gde im je bolje, di su rode, tu je dobro..." Milenko


    Što nisu bile rode večeras?
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #79

    Odgovor: Vratiće se rode

    Sad sam gledao TXT na B 92 i video da se ...Rode ne repriziraju vise sub i ned!!!Zna li neko zasto?!?
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  5. #80

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Sad sam gledao TXT na B 92 i video da se ...Rode ne repriziraju vise sub i ned!!!Zna li neko zasto?!?
    I ja sam se pitala što nema serije, ali evo odgovora:

    Na TV B92 sinoć nije prikazana serija „Vratiće se rode“, jer je zbog bolesti glumca Nikole Koje snimanje obustavljeno na dve nedelje.
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #81

    Odgovor: Vratiće se rode

    Фала .
    Poruku je izmenio silvia, 24.02.2008 u 10:55

  7. #82

    Odgovor: Vratiće se rode

    "...cujem tvoj glas, prepoznajem tvoje reci, znam ih - i onda kad ih ne vidim, i onda kada ih nema..."
    Poruku je izmenio silvia, 15.03.2008 u 16:36 Razlog: Bold

  8. #83

    Odgovor: Vratiće se rode

    Vratiće se rode

    Može li se uopšte odrediti traj trenutak? ili se radi o nagomilavanju trenutka...kako ništa ne vidimo dok nam se događa, uvek smo pametni naknadno...prolazim kroz život slep, gluv...rode su već davno, davno otišle...neće se vratiti...nikad
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #84

    Odgovor: Vratiće se rode

    "...znash, i mene su zvali prosti bosanac, a sad me zovu samo bosanac...tako i vi, mozda nekad necete da bude te prostitutke, nego samo tutke..."

  10. #85

    Odgovor: Vratiće se rode

    "...kad prestanesh da me chekash...onda cu se vratiti, mozda...mozda, to je sve shto mogu da obecam...jer obecanja su za bogove, a ne za ljude..."


  11. #86

    Odgovor: Vratiće se rode

    еј, људи, мени се задње ове епизоде никако не свиђају. много је извештачена прича, усиљена. види се да је све некако неутемељено, безлично, дијалози крајње дегутантни...
    а било је потенцијала у почетку, без све шале мислим да је једна добра серија упропашћена недостатком ваљаних идеја.
    и даље ме одушевљава само музика и фотографија... можда и сценарио, али оно главно фали.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #87

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Odgledah prvih pet epizoda u jednom dahu i zazalih sto ih nema vise,barem sa ove strane bare su jos uvek nedostupne,rode su me kupile prvim kadrom.

    eee odgledah i ja par epizoda.. i stvarno stvarno me serija odushevila ekipa vrhunskih glumaca se okupila na jednom mestu.. tema je odlichna.. slika, izgled, scenario, gluma.. ma sve me dojmilo gledam samo da nabavim i ostale epizode.. evo pochele su ovih dana da kruzhe i ovde preko bare, znachi samo da dochekam red
    moomoo meee jooouu

  13. #88

    Odgovor: Vratiće se rode

    Za čudo da mi je Bjelogrlić simpatičan...A onaj Dule pacov me jaaaaako nervira
    Moj ego piše čekove koje moje telo ne može da unovči

  14. #89

    Odgovor: Vratiće se rode

    .. šta je to puklo u tebi? šta je to umrlo? Nisam ja ta koja je umrla, ti si taj...ja sam živa..želim biti živa...to više ne mogu s tobom, vidiš li šta se oko tebe događa, čuješ li jauke...plač? osećaš li nepravde..izdaje...dopire li do tebe zlo?...ili si se zatvorio ... zaključao vrata, navukao zavese...zaćutao....
    Volim je od Å¡tala do neba, od blata do pÅ¡enice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih oÄenaÅ¡a, vrÅ¡idbenu i zaduÅ¡niÄku, smeÄ‘u kao devojaÄke pletenice, tu zemlju ÄardaÅ¡a, ÄaÅ¡a i bezemljaÅ¡a ...tu Vojvodinu bogomojaÄku, i bezbožniÄku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #90

    Odgovor: Vratiće se rode

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    A onaj Dule pacov me jaaaaako nervira
    Ja verujem da nervira mnoge, ali ljudi vole da ga vide svuda. Realno, on već nekoliko godina unazad igra jednu istu osobu, i može da glumi različita zanimanja, pušta brkove i kosu... šta god... sve je nekako... isto. I prolazi mu. Iz sasvim nekih desetih razloga ga simpatišem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Braću ne donose rode?
    Autor jovuk u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.01.2009, 20:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •