Na kojoj ruci se nosi burma? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 41 od ukupno 41
  1. #31

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    iz tog razloga je i ne nosim....da je ne izgubim.....
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    E, imam i ja jedno pitanje. Sta je sa onima koji, kao npr. ja izgube burmu? Ima li smisla kupovati novu?
    Mi se pitali ima li smisla da nam stoje bezveze, meni se moja nije svidela odmah sutra i nema pojma ni sa čim što nosim na sebi, a njemu je njegova malo mala i smeta mu u poslu. I ja ih baš pomenem kad je krenula ova tema, pa je pao dogovor da ih utopimo Sad 'oćemo da ih istetoviramo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Ja sam moju nasla. Gde sam je zaturila, bolje da ni ne govorim
    I nosila sam je neko vreme, medjutim juce je napukla kad sam bila u teretani, tako da sam je opet odlozila. Ovaj put na sigurno mesto.

    Skvojka, dobra ti je ideja za tetoviranje. Mi smo istetovirali prstice, ali ne da izgleda kao burma, nego imamo neki znak za koji samo mi znamo sta znaci.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Ja uopšte nemam takvih problema...da li je lijeva ili desna ruka...još da je izgubim...
    Zato se nisam ni udala...nisam mogla da se odlučim da li bi je stavila na lijevu ili desnu ruku...
    A sad kako godine prolaze i vozovi odlaze,ma natakla bi je na obe ruke...al nemam šta...

      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    ....evo da pridodam na ovo šarenilo...



    ....kad sam bio sosvem mali...imao sam knjigu 1000 zašto 1000 zato i tamo je pisalo da su stari rimljani verovali.....

    ...da vena koja polazi od domalog prsta leve ruke vodi pravo do srca....


    ...venčanu burmu nisam nikada imao....imam jednu silver koju sam dobio mnogo pre toga.....


    ....liči mi da je pravilo da se nešto izgubi....neko burmu, neko burmodavaoca...


    ...na gubitak burmodavalice sam oguglao.....al na gubitak silver burme, sumnjam da bih.....pribavio bih drugu....ide mi uz imidž.....
    Poruku je izmenio _baba_, 14.03.2008 u 09:42 Razlog: bold
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Citat mirka7 kaže: Pogledaj poruku
    Ja uopšte nemam takvih problema...da li je lijeva ili desna ruka...još da je izgubim...
    Zato se nisam ni udala...nisam mogla da se odlučim da li bi je stavila na lijevu ili desnu ruku...
    A sad kako godine prolaze i vozovi odlaze,ma natakla bi je na obe ruke...al nemam šta...

    ha ha ha luda si!!!pozdrav!
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Trebalo bi na levoj da se nosi, mada je svejedno ... važno je nemati je!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Nosila sam je na desnoj ruci, a verenički na levoj - naravno domali prst je u pitanju... Sad sam skinula i jedan i drugi i neću da ih vraćam samo mi smetaju...dok radim!!!
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Ako se ne veruje u ono šta burma predstavlja, onda je bolje i ne nositi je... Uvek sam protiv toga da se nešto radi samo zato što je to red, a ne zato što to nešto simbolizuje i znači mi intimno... Onda je sve jedno da li je na prstu ili oko vrata...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Moja baka je naučena nositi burmu na desnoj ruci ali kako su joj prsti, od tko zna čega, naotekli, stavila je prsten na lijevu ruku.

    Nije bitno na kojoj ruci se nosi. Bitno je da znamo zašto ga nosimo i što nam on znači. Pričali mi što god želimo ali taj prsten nije samo prsten.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Na kojoj ruci se nosi burma?

    Nosim burmu ,za razliku od mog muža koji ju je vrlo brzo skinuo,naravno na desnoj ruci jer sam pravoslavka.
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Koje ime nosi vaša srednja škola?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 21.09.2010, 23:01
  2. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 23.05.2010, 22:40
  3. Na kojoj ste mreži?
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 14:21
  4. Na kojoj ste strani?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.05.2008, 09:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •