Servirali pse umesto jagnjetine
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Servirali pse umesto jagnjetine

    Lanac kineskih restorana u Moskvi hvatao je pse lutalice i njihovo meso je servirao gostima kao jagnjetinu, objavila je moskovska štampa, pozivajući se na policijske izvore.

    Sanitarna inspekcija pronašla je u podrumu jednog restorana pseće glave i kosti, kao i veći broj životinja u kavezima koje su čekale da budu zaklane i ispečene.
    "Kineski kuvari klali su pse u podrumu i pripremali njihovo meso kao delikates", rekao je predstavnik gradskih vlasti Filip Solonicki. Svi restorani iz tog lanca su zatvoreni, a protiv vlasnika i kuvara je podignuta optužnica za krivično delo prevare, kao i za brutalno ponašanje prema životinjama. Sanitarna inspekcija otkrila je skandal nakon što je dobila prijavu gostiju restorana koji su primetili da se kroz zadnja vrata restorana unose džakovi u kojima se nešto koprcalo.
    Inspektori su u restorane najpre došli inkognito, naručili nekoliko jela i uzeli uzorke. Laboratorijske analize pokazale su da je reč o psećem, a ne jagnjećem mesu, nakon čega je usledila racija.

    blic

    O Boze....
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

      Vrh

  3. #3

    Servirali pse umesto jagnjetine

    Jezivo...
    Koliko moras biti bolestan da tako nesto uradis...
    Ko sve danas otvara restorane , i koliko je to zapravo nekontrolisan biznis...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Jezivo...
    Koliko moras biti bolestan da tako nesto uradis...
    Ko sve danas otvara restorane , i koliko je to zapravo nekontrolisan biznis...
    a sta misliš od čega prave pljeskavice kod nas
    nema ni jedne lutalice u okolini ,a ni šintera
    PS;(kažu da i neki kožni proizvodi mogu da se naprave pride tako da ako nekom nestane pas ...)
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Pih, cicije jedne, a ja sam mislio da se to radi samo kod nas.
    Nikako da prokuzim, kako mogu neki pasti toliko nisko...

    Pa ja bi im kaznu, ko za silovanje... mislim kastriranje bi im dobro doslo...

    U srednjem veku su pekare, koji su u hleb umesili i krompir ili grasak, preko usiju zakucali na vrata radnje na jedan dan...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Baš sam pre neki dan gledala neku emisiju o restoranima u Kini i slošilo mi se od njihovog jelovnika. U jelovnicima lepo piše: pohovano pseće meso, pa pseće meso u slatkom sosu i slično... I to su još kao specijaliteti kuće. Ne znam da li ste se vi koji ste se začudili ovom činjenicom začudili zbog toga što jedu pseće meso, ili zbog toga što podvaljuju neko drugo umesto jagnjetine... Ako je ono prvo, stvarno ne znam što se čudite, javna je tajna da u Kini jedu pse
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Evo da vidite kako Kinezi spremaju

    http://www.prijatelji-zivotinja.hr/d...age_2_2135.jpg
    Poruku je izmenio Lady S, 31.10.2007 u 14:03 Razlog: slika je malo degutantna... ko želi da je vidi, kliknuće na link, a ko ne želi ne mora da je gleda
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Mislim da je ovo samo jedan od mnogo takvih dogadjaja, s tim sto smo za ovaj saznali. Koliko bismo tek bili zgrozeni kad bismo saznali za sve takve i njima slicne-ne verujem da bi ostalo mnogo onih koji jedu meso...




    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Zbog podmetanja, ali zbog te njihove 'tradicije' klopanja pasa i zderanja svega sto gmize, hoda i pliva, kinezi mi se generalno gade.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Mi se udimo njima kako jedu pse ... Turci se gade od nas kad vide kako jedemo svinjsko
    a ja od njih kad vidim kako jedu şkoljke
    Ma kad glad pritera poje.o bi i komşinicu
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Oni jedu sve, ne samo pse. Jedan Kinez mi je rekao da bi jeli i zmajeve da postoje A nije mi toliko čudno, hrane se ljudi svačim i crvićima i psima i bubama i krokodilima i žirafama još me samo kanibalizam u današnje vreme zaprepasti, ništa drugo što ljudi jedu

    A podvaljivanje je već nešto drugo to je za osudu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Servirali pse umesto jagnjetine

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Ma kad glad pritera poje.o bi i komşinicu
    Komsinicaaaaa


    Sto se tice toga, sta jedu, pa decenijama je glad harala kod njih, nije ni cudo.
    Meni se gade ovi zapadnjaci kada jedu przene zohare i ostale bube...

    U vreme olimpijade u Koreji, Olimpijski Komitet je zvanicno trazilo zabranu serviranja pseceg mesa u svim restoranima. Koliko mi je poznato u centru Seula je bila sprovedena zabrana, u prigradskim naseljima nije...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

Slične teme

  1. Atanasije umesto Artemija
    Autor slobodansr.k u forumu Religija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.02.2010, 22:21
  2. Osmeh umesto 1000 reči
    Autor DrinChe u forumu Umetnost
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 20:32
  3. Insekti umesto lekova
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.06.2009, 20:26
  4. Umesto tumora u plućima mu pronašli drvo
    Autor HLEBmaster u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 01:01
  5. Kockice umesto slova
    Autor BaneK u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 07:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •