Budi u trendu. Budi žigosan
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    09 Budi u trendu. Budi žigosan



    Tetovaže su već stara furka.
    Za sve mlade, moderne i otkačene tu je novi trend žigosanje.
    Nekad su se žigosali robovi, kasnije logoraši i stoka , a sada to mogu svi.


    Razmišljate o tetovaži, ali to vam se čini već previše isfurano? Probajte žigosanje.

    Nose ga krave, konji i ostala stoka krupnog zuba, nekad su se žigosali robovi, kasnije zatvorenici, pa zašto ne bi i vi?

    Ovaj novi modni hit koji, tvrde, jasno izražava stavove onih koji se na to odluče potiče iz tradicije mučenja. Za sve je, naravno, kriv internet koji je ovu nekadašnju tehniku mučenja popularizovao, pišu dnevne novine...

    Trenutno postoji više načina žigosanja - neki su bolji, neki lošiji.
    Ukoliko se bacite u potragu internetom, možete naići na svakakve primere.

    Na YouTube-u možete čak naći nekoliko "uradi sam" primera.
    Stvar je poprilično jednostavna. Uzmete metalni predmet, zagrijete ga do usijanja i utisnete u kožu.



    Oni koji sumnjaju u vlastitu veštinu i više vole da im drugi nanose bol, mogu to da obave u nekom tattoo i piercing studiju.
    Sprava nalik olovci, ima na svom kraju žicu koja se zagrije na 1000C. Na ovaj se način na koži u trenutku stvaraju opekotine trećeg stepena.

    Postupak traje mnogo kraće nego, na primer, tetoviranje, a na koži ostaje zauvek.
    Uz to, bol prestaje posle nekoliko trenutaka jer vam spaljuju i završetke živaca na tom mestu.


    ( preneto sa neta )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Budi u trendu. Budi žigosan

    Bila je čitava emisija o ovome na Discoveryju čini mi se zanimljivo kakvih sve ljudi ima. Prava galerija likova.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Budi u trendu. Budi žigosan

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Bila je čitava emisija o ovome na Discoveryju čini mi se zanimljivo kakvih sve ljudi ima. Prava galerija likova.
    Meni je daleko najgadnije bilo gledati nekog lika koji odlazi na 'rasijecanje' jezika, posto je to sada u SAD-u jedan od najvecih hitova. Bukvalno, rasijecanje skalpelom po duzini jezika, tako da se stvori izgled 'reptilskog jezika'. Koliko je samo taj momak sopstvene krvi popio..krvarenje je bilo nenormalno.

    Idioti..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

Slične teme

  1. Kakva osećanja jesen budi u vama?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 17:11
  2. Budi muško i izaberi. Staro društvo, ili nova devojka?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 16:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •