Vi u očima ljudi koji ne koriste internet
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 95

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Pričam baš pre neko veče sa drugaricom o tome kako nas ljudi ne razumeju zbog toga što provodimo toliko vremena na internetu. Sećam se da su moji roditelji ludeli kod kuće kada me nazovu na fixni a on zauzet (dok sam još koristila dial up)... Sada i oni malo uče i shvataju da to nije nikakav bauk.
    Jednom davno mi je jedan dečko rekao: "Ti si bre baš lepa devojka, čudi me da toliko vremena provodiš na netu"

    Zbog čeka ljudi koji ne koriste internet imaju toliko ekstremno loš stav po tom pitanju?

    Kako vaši prijatelji gledaju na ovaj vaš "hobi"?

  2. #2

    12 Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Otprilike, kao i tvoji. Samo što meni još niko nije rekao: "Ti si bre baš lepa devojka, čudi me da toliko vremena provodiš na netu" . Ali, s obzirom da misle da sam podilkanio, i to je moguće jednog dana .
    E, sad drugo je pitanje zašto toliko vremena provodimo na net-u... Svako ima svoj razlog. Možda bežimo od neprijatne stvarnosti... možda... poneko...

  3. #3

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Na svu moju srecu, vecina ljudi sa kojima provodim vreme su mi kolege sa faksu, tako da me potpuno razumeju. Ostali prijatelji znaju cime se bavim, tako da je za njih potpuno isto da li sam ja na internetu, da li igram igre, da li radim nesto za faks ili za svoju dusu. Njima je sedenje za racunarom - sedenje za racunarom, sta god ti radio na tom racunaru. Cak sam i devojku uspeo da nadjem na ovaj nacin i voleo bih da mi neko kaze da sam pacenik zbog toga, pa bih i ja njemu rekao sta mislim o njemu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Jako cudno me gledaju.

    Ali najsmesnije je kad iste te osobe posle par meseci toliko naloze na net, da ih non stop vidite konektovane na mesingerima.

    Mada imam drugaricu sa kojom mi je sad tesko da razgovaram jer ona bas nikad nije upalila komp i ne zna ni sta je google. I onda mogu sa njom da pricam o nekim stvarima koje mene apsolutno ne interesuju i kad me pita sta ima novo, ja ne znam sta da joj kazem. Glupo mi je da joj ispricam neku moju "dogodovstinu" sa neta jer znam da ona to nista ne razume i gledace me ko vanzemaljca.

  5. #5

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat goldie kaže:
    Glupo mi je da joj ispricam neku moju "dogodovstinu" sa neta jer znam da ona to nista ne razume i gledace me ko vanzemaljca.
    Jaooo, to je i meni cesto problem. Prepricala bih neku zanimljivu dogodovstinu, al' znam da toj nekoj osobi nece biti zanimljivo.
    Jos mi je veci problem kada se nadjem sa nekim koga znam recimo sa neta, a ta osoba ima jos jednu osobu pored sebe (koja nikada nije ukljucila komp) pa onda krenemo da smaramo tu trecu osobu.

    Ali najsmesnije je kad iste te osobe posle par meseci toliko naloze na net, da ih non stop vidite konektovane na mesingerima.
    Pa bas sam zato postavila temu. Moja majka je maltene suze lila kada skonta da sam ponovo na netu, a sada kao skida neke recepte sa neta, tajko gleda stanje reka na sajtu HMZS i sve kao kul... a do pre par meseci su me ubedjivali da "na tom internetu su sve sami ludaci. Ima i onih sto traze druge ljude da bi ih pojeli" Zato mi je fascinantno na koji nacin to posmatraju takvi.

    Citat Phoenix kaže:
    E, sad drugo je pitanje zašto toliko vremena provodimo na net-u... Svako ima svoj razlog.
    Ja cesto imam obicaj da kazem - neko u slobodno vreme gleda TV i opusta se. Ja sam u to vreme na forumu.

  6. #6

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Jako cudno me gledaju.

    Glupo mi je da joj ispricam neku moju "dogodovstinu" sa neta jer znam da ona to nista ne razume i gledace me ko vanzemaljca.

    ovo se meni stalno desava!
    Pricam, pricam, pricam i na kraju pocnem da se smejem kao ludak
    pa kad vidim njihove tupe poglede, smeh polako pocne da prelazi u kasljucanje, khm...khm...i moje izlaganje o internetu zavrsim sa "I takoooo..."

    Ali navukla sam neke ljude na net.
    Sve je pocelo sa Savom iz Kikinde...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #7

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Pa kod mene je situacija sledeća. Moja komšinica sa kojom sam svakodnevno, kad god me pozove i pita šta radim, ja naravno odgovorim da sam na netu, a ona će, a šta tu ima zanimljivo, ili zar opet. Ja se naravno ne trudim mnogo da objašnjavam, jer ona to ne razume, jednostavno je ne interesuje ni komp, a kamoli net. Mada ponekad joj objašnjavam, šta, kako, ali ona me gleda belo, a ponekad mi kaže da nisam normalna.Mene to naravno ne dotiče, jer me baš...hm...šta će ko da kaže. Ja svoje slobodno vreme mogu da provodim kako ja hoću i želim. Jednostavno sam navučena na net i to je to.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  8. #8

    02 Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Gledaju me kao da sam sa marsa pala, a mene bas briga

  9. #9

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    JA u ocima moje babe: "S nashom ______ nesto nije u redu,po ceo dan gleda u onu kutiju i crce od smeha...
    Nije to zdravo,toliko se smejati..."

    Neka tetka koja se tu nashla: "Ja sam chula da je tako jedan..."

    BabaC: "sirota deca,ode im pamet na kompjutere"


    Ubica mekog srca.

  10. #10

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ma nemaju oni pojma sta se sve moze i koliko je ovo bolje od svega ostalog...em jeftino , em seri k'o foka , pa sta ti Bog da....


    Posle 30 minuta imas utisak da me poznajes bolje nego kolege sa kojima ste 10 godina... ako sam iskren naravno kao sto ja i jesam...

  11. #11

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    U mom blizem i sirem okruzenju ne poznajem ljude koji ne koriste internet.
    To ne znaci da svi pisukaju po forumima ili vise po raznoraznim chat-ovima. Neki se "ubijaju" na pokeru&igricama, drugi na erotskim i -inim sajtovima za razonodu zvanu "cyber sex sells", a treci neguju hobi zvan "1,2,3 meins - by ebay".

    A svima je zajednicko da su profesionalno/poslovno primorani da budu online, pa moranje koriste i u svrhu razonode.
    Never confuse movement with action.

  12. #12

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    све је то океј, та широка лепеза погодности које нет пружа, али, можда смо ми стварно малко застранили, можда нас ти стрејтери и доживљавају као особењаке и полулуде персоне

    мислим, контам ја њих
    ja ih ne kontam.. kako unapred mozes da osudis nesto a da nisi probao.. to se zove predrasuda my friend.. a njima ne rulujem..

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ma nemaju oni pojma sta se sve moze i koliko je ovo bolje od svega ostalog...em jeftino , em seri k'o foka , pa sta ti Bog da....
    ne mora da znaci da automatski svi seru k'o poruceni.. mozda samo ulepsavaju..
    salu na stranu, nije cak tesko ni provaliti kad neko pocne da kenja.. samo treba da pratis pisanje ili ponasanje.. ne moze da otkenja perfekt..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #13

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    ...mislim da oni mnogo manje misle da sam lud nego ovi što koriste internet...

  14. #14

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    U mom blizem i sirem okruzenju ne poznajem ljude koji ne koriste internet.
    To ne znaci da svi pisukaju po forumima ili vise po raznoraznim chat-ovima. Neki se "ubijaju" na pokeru&igricama, drugi na erotskim i -inim sajtovima za razonodu zvanu "cyber sex sells", a treci neguju hobi zvan "1,2,3 meins - by ebay".

    A svima je zajednicko da su profesionalno/poslovno primorani da budu online, pa moranje koriste i u svrhu razonode.
    Potpuno se slazem sa ovim sto je napisano.Ljudi se kace na internet,svi imaju neke svoje razloge ili su cak i poslovno primorani,pa onda krenu igrice i sve nabrojano vec...na forumu mozes da kazes nesto,neko ce to procitati,djelis svoje misljenje sa nekim ili imas drugacije nije ni bitno...tako da ne mislim da sam u necijim ocima drugacija ili neki cudak...iako covjek treba da ima neku granicu...ne treba da zaboravi zivu rijec da tako kazem i druzenje izvan interneta....malo sam ovo spetljano rekla al ovdje se uvijek nadje neko da razumije ono sto je napisano... samo uzivajte...

  15. #15

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat mirka7 kaže: Pogledaj poruku
    Potpuno se slazem sa ovim sto je napisano.Ljudi se kace na internet,svi imaju neke svoje razloge ili su cak i poslovno primorani,pa onda krenu igrice i sve nabrojano vec...na forumu mozes da kazes nesto,neko ce to procitati,djelis svoje misljenje sa nekim ili imas drugacije nije ni bitno...tako da ne mislim da sam u necijim ocima drugacija ili neki cudak...iako covjek treba da ima neku granicu...ne treba da zaboravi zivu rijec da tako kazem i druzenje izvan interneta....malo sam ovo spetljano rekla al ovdje se uvijek nadje neko da razumije ono sto je napisano... samo uzivajte...
    lepi receno...tako i ja mislim

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 13:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 17:23
  3. Zapošljavanje ljudi koji su ušli u 50-e
    Autor fiona u forumu Posao
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 21:54
  4. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 21:52
  5. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •