Psihološki profil - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Psihološki profil

    Ja sam prošla taj test, dakle normalna sam. Testovi se rade posle završenog konkursa, da se vidi da neko nema ne daj Bože, neki psihički poremećaj, ali mi nije poznato da je nekada neko otpao zbog toga. Samo se pitam kako je ova moja draga koleginica prošla.
    Videla sam da sam ranije na drugoj temi pisala da su mi dobre koleginice, mislila sam na većinu, a sada sa ovom delim kancelariju, pa vidim koliko je teška.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  2. #17

    Odgovor: Psihološki profil

    Citat Sneza58 kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam prošla taj test, dakle normalna sam. Testovi se rade posle završenog konkursa, da se vidi da neko nema ne daj Bože, neki psihički poremećaj, ali mi nije poznato da je nekada neko otpao zbog toga.
    Sama svrha tih testova, svakako nije da bi se utvrdilo da li neko ima psihicki poremecaj ili ne.Iz iskustva znam, da se na tim testovima to ne moze uociti.
    Psiholoski profil kandidata za prijavljeni posao, obavlja se da bi se uvidelo koliko je taj kandidat adekvatan za radno mesto na koje konkurise. To nema veze sa psihickim poremecajem.
    Izvinjavam se mozda sam otisla u off, ali sam morala prokomentarisati

  3. #18

    Odgovor: Psihološki profil

    Ne znam za te testove bar ne pismene, nikad nisam naletela na takvo nesto.
    u protivnom vrse se dugi razgovori sa direkcijom firme.
    Secam se moje nazovi psiho-provere
    Kancelarija puna nekih sefova, psihologa, direktorica i ja. Moj razgovor se posle dve minute pretvorio o receptima za nase kolace, kako se pravi pita, crnogorsko primorje, i tako to....turisticki vodic mi nije bio ravan. A na svako pitanje u vezi posla sam spremno odgovarala kao najkvalitetnija karika koja im je bas potrebna u instituciji.
    I zadnje pitanje " pa dobro Kristina po ovome svemu vidimo da si idealna ali imas li koju manu, mora da postoji nesto"? I na to sam spremno odgovorila da imam dve mane, koji kilogram viska i male sise!
    Na ovaj odgovor mi je pruzen ugovor na potpis uz pitanje da li ja jos uvek zelim da radim sa njima jer oni i te kako zele sa mnom...
    I eto dokaz da mozemo pricati besmislice, imati male sise i proci test sa uspehom.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Facebook, Myspace...imate li profil na njima?
    Autor Savannah u forumu WWW
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 29.01.2014, 18:40
  2. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 07.06.2013, 11:34
  3. Ljubavni profil horoskopskih znakova
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 01:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •