Voće
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 72

Tema: Voće

  1. #1

    Voće

    Koje voćkice volite da jedete?

    Ja se nesto bas i ne ubijam od voca, ali vrlo dobro podnosim mandarine, neke vrste jabuka i jagode.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #2

    12 Odgovor: Voće

    Jao, gde me nadje...

    Višnje, trešnje, jabuke, mandarine, narandže, limun, grejp, kajsija....
    Ali, najviše, najviše, najviše.... groždje... Ne dao vam Bog da me pustite u svoj vinograd...

  3. #3

    Odgovor: Voće

    A gde mene nađe???? Pa ja sam klasični trešnjoholičar Jooooojjj što mi se sad jedu Megzzzzzzzzzzz

    Pa onda, jabukaaaaaa kraljica voća, pa loobenaje, grejp, kajsije, šljive, grožđe, nar, mandarine, pomorandže, ribizle, breskveeeee i ćelave i dlakave, dinjeeeeee papaja, jagodeeeeeee ananasssssss mangoooooo avokadoooooo ima li nešto da nisam nabrojala? Malo sam ubacila i ove tikve što su povrćke, al' nema veze

    E, da, liči Liči sam probala i oduševila se azijska trešnja koja se u Kini uzgaja preko 4000 godina. A ako vam neko na Tajlandu, gde čak postoje festivali posvećeni ovom voću, pokloni liči, to znači da vas mnogo voli i da je spreman da vam ponudi brak.


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    12 Odgovor: Voće

    Citat SQUAW kaže:
    A ako vam neko na Tajlandu, gde čak postoje festivali posvećeni ovom voću, pokloni liči, to znači da vas mnogo voli i da je spreman da vam ponudi brak.
    E, baš dobro da si to rekla. Sad ću da pazim koga da vodim na Tajland . A, još najbolje je da i ne idem tamo.
    Al' ta voćka mi lepo na slici deluje . Je l' možem to sam da uZberem

  5. #5

    Odgovor: Voće

    Uh, to mi je slaba tacka Skoro da ne postoji voce koje ne voLEM
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Voće

    Obozavam tresnje, breskve, kajsije, nektarine, kivi, banane, maline, kupine... Jagode sam obozavala kao mala, sad mi nisu medju omiljenim vocem. Lubenice sam takoce jakooo volela, ali sam ih se s godinama zasitila izgleda.

  7. #7

    11 Odgovor: Voće

    nisam neki vocaros, ali volim jabuke, banane, narandze i mandarine. a ovi sto se ubijaju od tresanja, pa mogla bih vam poslati, buduci da imam jednu tresnju u dvoristu.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Voće

    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]
    Citat nattydread kaže:
    a ovi sto se ubijaju od tresanja, pa mogla bih vam poslati, buduci da imam jednu tresnju u dvoristu.
    Imam i ja, al' ko ce ih docekati
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Voće

    nisam neki obozavatelj vocki, vise volim povrce... a vocke sve sem jabuka mogu da jedem, jabuke su mi prosto
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #10

    Odgovor: Voće

    Najčešće su to dobre stare sočne kiselkaste jabuke. Nezamenjivo!

  11. #11

    Odgovor: Voće

    Sto se voca tice za mene vazi pravilo: Za dobru svinju nema losih pomija

    A tresnjice Jos pitas Cim rodi neko drvo moja kompanija je tu. Ipak je voce najsladje kada se zdipi

  12. #12

    Odgovor: Voće

    Zaista obozavam svo voce. Izdvojila bih breskve, maline, jagode i tresnje.
    Evo, promenila sam potpis

  13. #13

    Odgovor: Voće

    Pa da krenem:
    Jagode, Jabuke, Maline, Kupine, Tresnje, Visnje, Kruske , Kajsije, Breskve, Narandze, Mandarine, Banane, Ribizle, Lubenice, Dinje, Sljive, Ananas, Kiwi, Grejp, Nektarine, .......... MA VOLEM IH SVE
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  14. #14

    Odgovor: Voće

    Voce mmmmmmmm

    Obožavam voce.Pa još da imam veliku baštu,pa da u njoj hoće sve da raste to bi bila milina.
    Ovako cim dodjem u "zeleni i šareni" deo dućana ja pazim da ne bankrotiram. Dan bez voca ću izdržati,ali kad se zaređa više takvih dana nastupa kriza
    U poslednje vreme sam se "upecala" na hibride-mandore i minjole(kombinacije mandarine,limuna,narandže) i na grejp
    Obožavam narandže,pa kajsije,breskve,ribizle,maline,višnje,trešnje,limu n,jabuke,jagode,..........da ne nabrajam više
    Retko koje voće ne volim - imam samo ono koje obožavam,ono koje volim više i koje volim manje
    Lako cu,ako je do mene.........

  15. #15

    Odgovor: Voće

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Koje voćkice volite da jedete?

    Ja se nesto bas i ne ubijam od voca...
    e bash to,ubijanje od voca...
    ubijam se od voca u neogranicenim kolicinama,
    ma mogla bih ziveti na vocu... nema tog koje mi nije po meri...

    Ubica mekog srca.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •