Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15
  1. #1

    Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“


    ZRENJANIN - Antal Skendžić (20), učesnik pilot-emisije Velikog brata, uhapšen je zbog sumnje da je nožem ubio svoju majku Rozaliju Greguš-Skendžić (48 ), u noći između petka i subote u porodičnoj kući u Banatskom Višnjićevu kod Žitišta.


    Policija je saopštila da je Antalu Skendžiću određen policijski pritvor posle kojeg će biti priveden istražnom sudiji. Još, međutim, nije poznato zašto je Antal nasrnuo na majku i nožem je ubo u srce.
    Antal i Rozalija živeli su sami u kući, a zločinu je, kako saznajemo, prethodila zabava na koju su pozvali nekoliko prijatelja. Na zabavi je većina gostiju malo više popila, prepričava se u selu.
    Među gostima bila je i Jovanka Novaković koja živi u kući naspram njihove, a koju je Antal u subotu oko 5 sati ujutru vidno uznemiren pozvao u pomoć.
    - Antal je dotrčao i vikao. Otišli smo u njegovu kuću i tamo sam zatekla stravičan prizor. Rozalija je ležala mrtva, a na grudima joj je bila mrlja krvi. Odmah sam pozvala policiju - priča Jovanka koja, kao i ostali meštani ovog malog banatskog sela, ne zna šta bi mogao biti motiv ubistva.
    Meštani Banatskog Višnjićeva kažu da se Antal u poslednje vreme čudno ponašao, da se malo družio sa vršnjacima iz sela. Javno priznanje na prošlogodišnjoj generalnoj probi Velikog brata da je biseksualac, nije ih iznenadilo.
    Antal je, inače, najmlađi od trojice sinova Steve i Rozalije Skendžić. Antal i Rozalija su se izdržavali od njene penzije i nešto zemlje koju su davali u zakup. Antalov otac Stevo obesio se pre oko godinu dana u dvorištu kuće u kojoj je Rozalija ubijena.
    Antal Skendžić postao je poznat javnosti prošle godine kao jedan od učesnika generalne probe prve sezone emisije Veliki brat. Sa još 11 ljudi, nedelju dana je proveo u kući Velikog brata. Ostalim stanarima kuće priznao je da je biseksualac i tako uzburkao strasti.
    U prvom obraćanju javnosti nakon izbacivanja iz generalne probe, Antal je tada za magazin Svet rekao da se nije dvoumio da otkrije svoje seksualno opredeljenje.
    - Nikada se u životu nisam dvoumio da li da otkrijem svoje seksualno opredeljenje. Zdrava sam osoba upravo zato što znam ko sam - rekao je Antal, a na pitanje kako su ostali ukućani prihvatili šokantno saznanje, rekao je: Neki od ukućana su bili iskreni, drugi šokirani. Peđina reakcija bila je krajnje nedvosmislena i negativna. Njemu i Marku sam bio najmanje simpatičan. Najviše podrške dobio sam od Jelene i Milane.
    Antal je tada rekao i da se ne plaši reakcije ljudi nakon tog priznanja, a na pitanje kako je porodica prihvatila njegovu iskrenost, rekao je: To treba njih da pitate. Moja porodica me dobro poznaje i ništa novo o meni nisu saznali u Velikom Bratu, pa ni to da sam iskren i neposredan.
    Ubrzo potom, nakon nekoliko dana prikazivanja prvog serijala Velikog brata, pojavila se informacija da će u kuću naknadno ući upravo Antal, ali i Peđa, njegov najveći protivnik iz generalne probe. Njih dvojica su se, inače, poslednjeg dana boravka u kući pomirili.

    blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Ocigledan dokaz da se ucesnici te gluposti od emisije znatno razlikuju od svih nas.
    U njihovim glavama postoji drasticna razlika u merilima vrednosti u odnosu na nas "obicne - normalne" (ja sebe smatram normalnim).
    A normalno bi bilo i postaviti pitanje zasto se tako nesto uopste dozvoljava javno emitovati.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    I kakva je sada veza izmedju ubistva, biseksualnosti i emisije?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    I kakva je sada veza izmedju ubistva, biseksualnosti i emisije?
    Veza je rec normalan.

    Niko normalan ne bi pocinio ubistvo.
    Niko normalan nije biseksualac.
    Niko normalan ne bi ucestvovao u emisiji.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    ...hoces da kazes da ja kao Bi,nisam normalan?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Ocigledan dokaz da se ucesnici te gluposti od emisije znatno razlikuju od svih nas.
    Zanimljiva rečenica. Oni mogu da ti se svide ili ne, da ti deluju glupo ili ne, da ti deluju nenormalno ili ne, da te iritiraju ili ne, da ti budu duhoviti ili ne, da ih gledaš ili ne... ali da je ovo dokaz da se oni razlikuju od nas wtf? Pa, šta su oni - pacovi? Ti nisi prepoznao nekog svog komšiju ili njegovo dete u svakom od njih? Gde živiš?

    Niko normalan ne bi ucestvovao u emisiji.
    Mnogo je nenormalno uzeti 100.000 e
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Veza je rec normalan.

    Niko normalan ne bi pocinio ubistvo.
    Niko normalan nije biseksualac.
    Niko normalan ne bi ucestvovao u emisiji.
    Za prva dva slažem se da neponavljam, a za treće da samo dopunim, javni plaćeni konc-logor, zvani kuća velikog brata, okupio je egzibicioniste, avanturiste i mučenike kojima trebaju pare, pristali su na to što su pristali, svakako da nema veze sa ubicom, ali je slučajno i on bio u tom logoru.
    In vinas veritas
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    :blink Mnogo je nenormanlno uzeti 100.000 e
    Ja se ne prodajem. Bar ne tako jeftino.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ja se ne prodajem. Bar ne tako jeftino.
    Da, i? To je merilo da li je neko normalan? Ni mene nije zanimalo da se prijavim tamo. I? Sad sam ja normalna, a oni nisu? Evo ja nikad ne bih bila radikal. Ni za milion e se ne bih prodala, a tek besplatno, ne mogu ni da zamislim. Pa, kakve to ima veze sa ovom temom? Koga to uopšte zanima za šta se ja prodajem ili ne prodajem?

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Znachi - stolar pobije celu familiju, stolari su nenormalni? Bankar nam svima opshtio sa ..tamte vamte... znachi bankari su nenormalni?

    To shto Pero nikada ne bi otishao da uchestvujesh u velikom bratu, to samo znachi da to tebi ne lezzi. Ni ja nikada ne bih svojevoljno bio pandur (koliko je bivshih pandura eliminisalo ljudi u poslednje vreme, bilo svoje bilo tudje familije) , ali to ne znachi da ih sve smatram nenormalnima.

    Chekaj, svaki dan monstruozna ubistva, satiranja celih familija, roditelja, dece... ali problem nastaje samo kada su u pitanju sekte i slichne stvari koje nam "dolaze sa zapada?".. novotarije itd... (josh ako su na b92 ihahaj to sve go peder do narkomana )

    Bre ljudi, mi smo totalno odlepili, to je problem. Ljudski zzivot gubi vrednost. Izgubili smo ideju i orijentaciju, rashtrkani ko ovce po livadi navikle da ih vode chobani, pa kad chobana nema ubi nas stres i psihoza. Saamouchimo se sebichnosti, JA PA JA, jer su nam potonuli snovi o vishim ciljevima! Slavimo slave, hrischanstva radi, a sve se svede na rasipanje i SAMOISTICANJE. Uvek smo u pravu, ko misli drugachije, taj je neprijatelj i to je ono shto se prenosi i u podsvest ljudi.
    Rat i ubistva se relativizuju, i chak smatraju legitimnim i pozzeljnim nachinom reshavanja problema... Narod ratnika...

    Obesmisljava se prashtanje kao normalan ljudski chin, samoanalitichnost i samopreispitivanje se ravna sa izdajom i beskichmenjashtvom. Ako do prashtanja i dodje, nije odlika nesebichnosti ngo velichanja sopstvene slike u sopstvnim ochima...Istovremeno se sprdamo sa pojmom - ljudskih prava, a kukamo kad nam drzzava zakine neshto... Samo da nas neko ne zajebe za 50 dinara, i samo da danas zajebemo nekog pa makar i za 10...
    Shta bre natera oca da ubije sina? Sina da ubije majku i oca? Veliki brat ? On im dodje u kuchu?

    Droga je takodje uzrok sve cheshce koliko vidim svaki dan, ali i to je posledica raspada sistema vrednosti.

    Ne vidim zashto se ljudi prodaju u VB? Prodaje se onda svako ko dodje za pare na tv. Shta, kao normalno je da budesh spiker za lovu i chitash tudje gluposti, a nenormalno je da se zajebavash i izgurash tezzak zadatak kako znash i umesh za 100 000 e? Nenormalan je onda i svako ko ode na Milionera. Pogotovu ako ispadne smeshan ili glup. Egzibicionista je i svako ko se pojavi pred gledaocima, a nema napisan scenario...

    VB je samo jedna novotarija koju neki ljudi gledaju sa nepoverenjem, kao shto je to oduvek i bila sudbina novotarija...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Da vas ne bi sve citirao, pokusacu da objasnim sta sam rekao.
    Procitajte moju prvu poruku. U njoj lepo pise moje misljenje. To je moje misljenje i ne odstupam od njega.
    Oni koji ucestvuju u VB se drasticno razlikuju od mene. Po meni je bolesno snimati (a i gledati) ljude kako spavaju, kako se muski cesu nakon budjenja, kako izigravaju budaletine (neki i ne moraju).

    Po nekima, ovo je samo dokaz da smo stigli do kraja. Sve je izmisljeno i nema vise sta da se izmislja. Ovu emisiju bih uporedio sa novim trendom u muzici (tzv. Remix). Antitalenti za muziku uzmu neku staru dobru pesmu i pokvare je. To oni nazivaju umetnost, to oni nazivaju muzika. A na nasu nesrecu, klinci to slusaju i odusevljavaju se sa tim. Tako je i emisija VB, od tih antitalenata za glumu, napravila glumce. Od jedne naucne ideje napravila karikaturu.

    Ovakvi eksperimenti su radjeni u naucne svrhe (psihoanaliza ljudi zatvorenih u relativno mali prostor, a sa idejom npr. kako ziveti i preziveti nakon atomskog udara u atomskim sklonistima).

    Nista neobicno. Tako je i crtani film namenjen za autisticnu decu dospeo i na nasu TV (Teletabisi - ili kako vec).

    Ovo je samo jos jedan u nizu dokaza o strucnosti ili dobronamernosti nasih medija.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Za prva dva slažem se da neponavljam, a za treće da samo dopunim, javni plaćeni konc-logor, zvani kuća velikog brata, okupio je egzibicioniste, avanturiste i mučenike kojima trebaju pare, pristali su na to što su pristali, svakako da nema veze sa ubicom, ali je slučajno i on bio u tom logoru.
    U potpunosti se slazem sa morrib-om!!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    Procitajte moju prvu poruku. U njoj lepo pise moje misljenje. To je moje misljenje i ne odstupam od njega.
    Oni koji ucestvuju u VB se drasticno razlikuju od mene.
    E, to se već drastično razlikuje od prve poruke
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ubica iz pilot- emisije Velikog brata

    PU!
    A taman sam se razmišljala da se prijavim i maznem tu kintu
      Vrh

  15. #15

    Ubica iz pilot- emisije „Velikog brata“

    Bre ljudi, mi smo totalno odlepili, to je problem. Ljudski zzivot gubi vrednost.
    S ovim se apsolutno slazem...
      Vrh

Slične teme

  1. Đilasov deda bio ubica vampira?!
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.07.2010, 00:10
  2. Emisije iz kulture
    Autor DrinChe u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.09.2009, 01:26
  3. Poginulo troje bivših ukućana Velikog brata
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.01.2008, 23:10
  4. Ko ce izaci iz kuce Velikog Brata sa 89 000 e?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2007, 19:56
  5. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.10.2007, 14:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •