Saw
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 27

Tema: Saw

  1. #1

    Saw

    Ime: saw.jpg Pregleda: 65 Veličina: 38.2 KB

    Žanr: Horor
    Trajanje: 95 min

    Glavne uloge:
    Tobin Bell (Saw II, 2005.)
    Scott Patterson ("Gilmore Girls" TV serija, 2000.)
    Betsy Russell (Saw III, 2006.)
    Costas Mandylor (Saw III, 2006.)
    Lyriq Bent (Skinwalkers, 2006.)
    Athena Karkanis

    Scenario: Patrick Melton (Feast, 2005.), Marcus Dunstan (Feast, 2005.), Thomas H. Fenton (Striking Point, 1995.)
    Režija: Darren Lynn Bousman (Saw III, 2006.)

    Sinopsis:
    Jigsaw i njegova asistentkinja Amanda su mrtvi. Posle vesti o smrti detektiva Kerry, dva FBI profajlera, agent Strahm (Scott Patterson) i agent Perez (Athena Karkanis), stižu u preplašenu zajednicu da pomognu veteranskom detektivu Hoffmanu da reše slagalicu. Međutim, kada je SWAT komandant Rigg (Lyriq Bent) kidnapovan i uvučen u igru, poslednji preživeli policajac ima samo 90 minuta da izbegne seriju postavljenih zamki i spasi starog prijatelja ili da se suoči sa smrtonosnim posledicama.





    Odgledala sam sva tri dela i odlicni su, videcemo sta nudi 4 deo



    Official site: Saw IV
    Poruku je izmenio silvia, 05.11.2007 u 16:18
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Saw IV

    nisam jos pogledao a i nesto nemam zelju...
    prvi dio mi je bio dobar... na strau losa gluma prica me totalno odusevila... drugi, valjda vec vidjeno, sam ga odgledao bez emocija... nije bio bacanje vemena al nije mi nista ni specijalan... e treci me vec smorio... a tako mi bilo drago kad su ga ubili
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Saw IV

    Gledao prve delove pre neki dan i mogu reci da je film zesce uvrnut i bolestan. Treba imati želudac za takav film. Nisam jos nabavio poslednji deo, nadam se da je dobar kao i prethodni delovi.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  4. #4

    Odgovor: Saw IV

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Nisam jos nabavio poslednji deo, nadam se da je dobar kao i prethodni delovi.
    Svetska premijera je bila 26. oktobra, tako da ne znam kad ce se kod nas pojaviti i ja cekam IV deo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Saw IV

    Nabavila i odgledala

    Čista 10 - ka, film je jako dobar i čini mi se da je IV deo najbolji
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Saw IV

    Film je veoma bolestan, kako neko moze da snimi tako nesta! Pa to mogu samo amerikanci! Film je bzv. jer se nista drugo ne prikazuje u njemu osim klanja, ubijanja, mucenja itd!
    Absolute

  7. #7

    09 Odgovor: Saw IV

    ja sam ga gledao i gledao,samo ne znam kakve ima veze sa III delom,mozda i ima,ali davno sam gledao taj deo!!
    Poruku je izmenio silvia, 23.01.2008 u 09:54 Razlog: izbrisana jedna reč

  8. #8

    Odgovor: Saw IV

    po meni 1 i 2 delovi su najbolji...ova dva mi se nesvidjaju... a treba i 5-ca uskoro da izadje ove ili sledece godine
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  9. #9

    Odgovor: Saw IV

    Citat angel's heart kaže: Pogledaj poruku
    ... a treba i 5-ca uskoro da izadje ove ili sledece godine
    Stigla i 5-ica

    SAW V, 2008.
    (SAD)



    You won't believe how it ends.

    Žanr: Horor
    Trajanje: 88 min

    Glavne uloge:
    Tobin Bell
    Costas Mandylor
    Scott Patterso
    Betsy Russell
    Mark Rolston

    Scenario: Patrick Melton (Saw IV, 2007.), Marcus Dunstan (Saw IV, 2007.)
    Režija: David Hackl

    Sinopsis:
    U petom nastavku franšize Saw, Hoffman (Costas Mandylor) je naizged jedini preživeli koji nastavlja Jigsawovo zaveštanje. Međutim, njegovoj tajni preti da bude otkrivena, i on mora to da spreči po svaku cenu...

    izvor:Happyns

    Trailer:SAW V
    Official site: http://www.saw5.com/
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Saw IV

    gledala sam sva cetiri dela, izuzetno su dobri horori, jer su prepuni obrta koji ne znam kakvom umu treba da padnu na pamet
    samo sto me vec nervira svo to nastavljanje.. koliko god tu bilo ideja, pocece ponavljanje pa ce film biti monoton
    a da ne pominjem onu jebenu lutku zbog koje nocima ne mogu da spavam posle pogledanog filma
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    Odgovor: Saw IV

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    nisam jos pogledao a i nesto nemam zelju...
    prvi dio mi je bio dobar... na strau losa gluma prica me totalno odusevila... drugi, valjda vec vidjeno, sam ga odgledao bez emocija... nije bio bacanje vemena al nije mi nista ni specijalan... e treci me vec smorio... a tako mi bilo drago kad su ga ubili
    Složiću se sa Srbom, i meni je sve dalje bilo uništavanje prvog dela koji mi je bio super. I gledala sam do tog četvrtog, 4 i 5 nisam... što ne znači da neću
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Saw

    slozicu se sa kolegijumom SAW 1 je ..paaa..skromno je reci da je dobar,perfektan,autentican,luuuuud....i reziser je luuuudak fantasticno..swaku sledeci dio je suwisan,jer je to swe kasnije trnke tanke trnke tanke..znaci,Prwi dio i kraj,ostalo je swe pa.....bzw..ono...SAW 1 je najjaci horor ikad uradjen................
    najbolje scene iz najboljeg horora

  13. #13

    Odgovor: Saw

    Ja odgledala i V-icu, standarno dobar, je moja ocena )
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #14

    Odgovor: Saw

    Gledala svih pet delova - samo prvi ima relativno dobru pricu iako je isti fazon kao i Cube.
    Pridruzujem se misljenju da je dobra I (kao i Cube I) a da sve sto dalje snimaju presipaju iz supljeg u prazno. Vecina filmova ovog tipa sa milion nastavaka nije vredna paznje ali moramo ih pogledati da bi to shvatili.
    Da to sam ja....

  15. #15

    Odgovor: Saw

    Doabr film,steta sto ga unistise ostalim delovima.Vec sam na jednoj temi rekla da ja inace i tolerisem samo prvi deo nekog filma...eeeventualno drugi,ali sve preko je visak.

    5-i deo ovog filma nisam gledala.Ne znam ni da li cu
    pssst...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •